مجلس نمایه

رئیس کمیسیون «برنامه، بودجه و محاسبات» مجلس با بیان اینکه مدارک و مستنداتی وجود دارد که گویای این است برنامه ششم توسعه به درستی اجرا نشده است، گفت: برنامه ششم توسعه بهترین برنامه تهیه شده بوده است.

به گزارش مشرق، حمیدرضا حاجی بابایی، رئیس کمیسیون «برنامه، بودجه و محاسبات» مجلس؛ بیان اینکه مدارک و مستنداتی وجود دارد که گویای این است که برنامه ششم توسعه به درستی اجرا نشده است، گفت: این درحالی است که برنامه ششم توسعه بهترین برنامه تهیه شده بود.

بیشتر بخوانید:

طرح ۲ فوریتی مجلس برای ممنوعیت افزایش قیمت‌ها

وی تاکید کرد: البته به هر میزان در تحولات کشور رو به جلو حرکت می‌کنیم میزان توجه به برنامه ششم توسعه افزایش پیدا می‌کند.

رئیس کمیسیون «برنامه، بودجه و محاسبات» مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مباحث مربوط به همسان سازی حقوق و دستمزد به نوعی دارای عقبه‌هایی از برنامه ششم توسعه است همچنین اصلاح ساختار بودجه در راستای برنامه ششم توسعه مدنظر قرار گرفته است.

حاجی بابایی بیان داشت: البته توجه به برنامه ششم توسعه بیش از سایر برنامه‌های توسعه بوده است چرا که این برنامه کارآمد و به‌روز بود.

این نماینده مجلس تاکید کرد: البته مواردی از جمله سرمایه‌گذاری‌های خارجی به دلیل بروز برخی تحریم‌ها در این برنامه به درستی محقق نشد.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس