کد خبر 1148122
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
بورس نمایه

عملیات بازارگردانی سهام ۱۱شرکت بورسی و فرابورسی دیگر هم در بورس و فرابورس آغاز شد.

به گزارش سرویس بورس مشرق، شرکت فرابورس ایران از آغاز عملیات بازارگردانی نمادهای "وشهر"، "ثزاگرس"، "وثخوز"، "وثنو" و "کباده" از امروز(چهارشنبه) خبر داد.

این در حالی است که شرکت بورس تهران هم اعلام کرد: عملیات بازارگردانی نمادهای معاملاتی "چافست"، "نمرینو"، "شفا"، "قهکمت"،‌ "قزوین" و "کرازی" هم آغاز شده است.

بیشتر بخوانید:

رشد شاخص بورس ادامه دارد؟

شایان ذکر است در حالی از 10 مهرماه امسال تمامی شرکت‌های بورسی و تا 15 ماه جاری شرکت‌های حاضر در فرابورس ملزم به معرفی بازارگردان شدند که به گفته مدیر نظارت بر ناشران بورس، همه ناشران پذیرفته شده در بورس موظفند برای انعقاد قرارداد بازارگردانی و معرفی بازارگردان به بورس اوراق بهادار تهران یا فرابورس ایران اقدام کنند.

بر این اساس در صورت اجرا نکردن این ابلاغیه، ناشران متخلف محسوب و جرایم برای آنان در نظر گرفته می‌شود که این جرایم و ضمانت اجرایی شامل تذکر، اخطار، محدودیت موقت یا دائم در دسترسی به سامانه معاملات، تعلیق یا لغو مجوزهای صادره توسط سازمان، محرومیت دریافت خدمات از ارکان بازار سرمایه برای مدت معین، جریمه نقدی، محرومیت از تصدی در هیئت مدیره اشخاص تحت نظارت، سلب صلاحیت و لغو پذیرش می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس