۱۰۳۹/شهید نریمان حقى زاده: شما را به صبر و پاکدامنی سفارش می‌کنم

شهید نریمان حقی زاده در وصیت‌نامه خود آورده است: خواهرانم شما را به پاکدامنی و صبر و بردباری و تحمل زینب‌گونه وصیت می‌کنم.

به گزارش مشرق، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید نریمان حقی‌زاده:

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و درود بر شهدای صدر اسلام تاکنون و با سلام و درود بی‌پایان بر پیر جماران رهبر شیعیان جهان آن احیاء‌کننده اسلام و رهرو راستین حسین(ع)؛ امام خمینی.

عزیزان تا خون در بدن دارید از انقلاب و امام خمینی دست برندارید زیرا زنده بودن مجدد خود و ملت ایران را مدیون این رهبریت هستیم زیرا ما در زمان رژیم ستمشاهی مرده بودیم و در گناه و شرک فرو رفته بودیم و دست به سینه امپریالیسم شرق و غرب بودیم تا اینکه پیرجماران ما را بیدار کرد.

حال جهانخواران دنیا تحمل این بیدار شدن ما را ندارند زیرا به ضرر آنهاست پس به هر نحوی که شده و با هزاران سلاح مرگبار ما را می‌ترسانند اما دشمنان بدانند ما درس‌آموخته مکتب سیدالشهدا و فرزند برومند خمینی کبیر هستیم که شهادت آغاز زندگی برای ماست.

تمام شهدای این سرزمین این راه آگاهانه برگزیده‌اند و اگر صد جان در بدن داشته باشند آن را مجدد در راه اهداف  جمهوری اسلامی ایران اهدا خواهند کرد، جان ما در برابر هدف‌های انقلاب به اندازه گاهی ارزش ندارد.

پدر و مادر هرگز در مرگ من گریه و زاری نکنند چراکه من به مهمانی خدا می‌روم. مرا حلال کنید و از خطاهای من بگذرید.

خواهرانم شما را به پاکدامنی و صبر و بردباری و تحمل زینب‌گونه وصیت می‌کنم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس