اسکوچیچ: دیدار مقابل بوسنی محک خوبی برای ما بود/ استحقاق پیروزی را داشتیم

دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل بوسنی ابراز رضایت کرد.

به گزارش مشرق، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از برتری ۲ بر صفر تیمش مقابل بوسنی و هرزگوین اظهار داشت: فکر می‌کنم محک خوبی برای ما بود. از عملکرد تیم در نیمه اول خیلی راضی هستم، چون دقیقاً همانطور که می‌خواستم، بازی کردند.

وی افزود: در نیمه اول خیلی روی تیم حریف فشار ایجاد کردیم. دو سه شانس خوب داشتیم و مستحق این پیروزی بودیم. بازی‌هایی مثل این بازی به ما کمک می‌کند که تیم از نظر ذهنی شفاف‌تر شود و برای دیدارهای انتخابی جام جهانی، بهتر عمل کند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: در نیمه دوم از نظر ذهنی به‌هم ریختیم، چون می‌خواستم شانس را به چند بازیکن دیگر هم بدهم تا آنها محک نیز بخورند. البته از شرایط تیم راضی هستم و امیدوارم که از این هم بهتر شویم.

همچنین دراگان اسکوچیچ  در نشست خبری تاکید کرد: سفر خوبی برای من انجام شد چون اینجا نزدیک به خانه ام در کرواسی است. زمان زیادی در بوسنی نبودم اما در این روزهای کوتاه اوقات خوبی را در اینجا گذراندیم. 

وی ادامه داد: از عملکرد بازیکنانم راضی هستم، به نظرم باید در نیمه اول راه حلی پیدا می‌کردیم که اتفاقا فشار خوبی روی دروازه حریف آوردیم. فرصت‌های خوبی برای ما مهیا شد. می‌توانستیم کمی اقتصادی‌تر بازی کنیم اما در نیمه دوم دچار مشکل شدیم و بازی خوبی ارائه نکردیم. بازیکنان ما در این نیمه فرصت‌هایی داشتند و از آنها استفاده نکرده و به حریف فرصت دادند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: وقتی بازی در سطح ملی برگزار می‌شود نمی‌شود آن را دوستانه تلقی کرد. ما در ایران 80 میلیون نفر و متعهد هستیم با تمام وجود در همه بازی ها حضور پیدا کنیم.

اسکوچیچ یادآور شد: بوسنی امروز برخی از بازیکنانش را در ترکیب نداشت، البته ما هم مثل بوسنی بودیم، با وجود اینکه این دیدار دوستانه بود به دنبال برد بودیم و به هدفمان رسیدیم. تیم ملی بوسنی تیم خوبی است، تیمی که با هلند و ایتالیا خوب بازی می‌کند حتما تیمی سطح بالا و خوب است.در دیدار امشب هر دو تیم غایبانی داشتند که در این مسابقه حضور نداشتند اما در کل حریف ما تیم خوبی بود.

وی ادامه داد: بوسنی تیم با کیفیتی است که می‌داند مقابل حریفش چگونه بازی کند.متاسف هستم که این تیم مقابل ایران شکست خورد ولی مطمئن هستم سطح تیم ملی این کشور خیلی فراتر است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس