کد خبر 1141920
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۶
درخواست سمیعی از طلبکار پرسپولیس/گزارش مطالبات سیدی در اختیار مدیرعامل سرخ پوشان

جعفر سمیعی به مربی دروازه‌بانان سابق پرسپولیس قول داد روند دریافت مطالباتش از این باشگاه را رسیدگی خواهد کرد.

به گزارش مشرق، محسن سیدی که در زمان سرمربیگری گابریل کالدرون به عنوان مربی دروازه بان‌های پرسپولیس فعالیت می‌کرد، با جدایی از این تیم در دوران مدیریت محمد حسن انصاری فرد با وی توافق رسید که به جای دریافت مطالبات یک ساله اش از این باشگاه مبلغ ۱۳۰ میلیون تومان که مربوط به پایان حضور وی در جمع سرخ پوشان می شود دریافت کند.

البته در اوایل اسفند سال گذشته که سیدی با مدیرعامل اسبق باشگاه این توافق نامه را امضاء کرد قرار شد این مبلغ تا پایان سال ۹۸ به وی پرداخت شود که در ادامه با جدایی انصاری فرد از مدیریت باشگاه چنین اتفاقی رخ نداد.

در نهایت پس از پیگیری مربی دروازه بان‌های سابق پرسپولیس در دوران مدیریت مهدی رسول پناه حدود نیمی از مطالبات وی در مرداد ماه پرداخت شد. با این وجود رسول پناه به سیدی قول داد باقی مانده طلبش را هم در نهایت ظرف یک تا دو هفته پرداخت کند که باز هم این اتفاق رخ نداد و وی همچنان از پرسپولیس طلبکار مانده است.

سیدی که به تازگی با ابراهیم شکوری برای دریافت مطالباتش به چالش خورده بود امروز به محل باشگاه پرسپولیس رفت و در نهایت جعفر سمیعی از وی درخواست کرد گزارشی از روند دریافت پول خود را به مدیرعامل جدید باشگاه  ارائه بدهد تا در جریان دریافتی ها و باقی مانده طلب این مربی قرار بگیرد. همچنین توافق نامه سیدی با انصاری فرد هم ضمیمه این نامه شد.

قرار است سمیعی پس از بررسی این گزارش درباره زمان پرداخت طلب حدود ۶۰ میلیون تومانی سیدی جواب بدهد. با این تفاسیر شکایت این مربی هم از پرسپولیس منتفی شده است و سیدی همچنان قصدی برای شکایت از این باشگاه به کمیته وضعیت ندارد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس