کد خبر 1141669
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶
استقلال به خاطر پادوانی محروم می‌شود؟

شایعات تأیید نشده حکایت از آن دارد که بحث پرونده شکایت لئوناردو پادوانی از استقلال در فیفا دوباره مطرح شده و بعید نیست قضیه دردسرساز شود.

به گزارش مشرق، مقامات باشگاه استقلال این روزها بابت حل مشکل شفر، پرداخت طلب ازبکستانی‌ها و بازگشایی پنجره نقل و انتقالات باشگاه بسیار خوشحال هستند و روند فوق را یک پیروزی مدیریتی برای خودشان تلقی می‌کنند که باعث شد سایه محرومیت از روی سر باشگاه عبور کند. البته چنین اتفاقی می‌تواند به لحاظ مالی باعث آرامش استقلال شود ولی به شرطی که موقتی نباشد.

در همین خصوص شنیدیم احتمالاً استقلال با یک پرونده جدید دست به گریبان خواهد شد و بعید نیست طی روزهای آینده دردسر تازه‌ای انتظارش را بکشد. دردسری تازه به‌خاطر یک پرونده قدیمی. شایعات تأیید نشده حکایت از آن دارد که بحث پرونده شکایت لئوناردو پادوانی از استقلال در فیفا دوباره مطرح شده و بعید نیست قضیه دردسرساز شود. این‌طور که شنیده‌ایم، مدافع برزیلی استقلال در این شکایت روی بحث مطالبات خودش مانور چندانی نمی‌کند بلکه بابت مصدومیتی که باعث تمام شدن دوران فوتبالش و محروم شدن او از یک زندگی عادی شده، از استقلال شاکی است و غرامت می‌خواهد. غرامتی که رقم آن اصلاً هم کم نیست.

البته ظاهراً هنوز در این رابطه نامه‌ای از طرف فدراسیون جهانی فوتبال برای باشگاه استقلال ارسال نشده و در این میان یکی از مسئولان باشگاه استقلال هم گفت‌: تا این لحظه فیفا نامه‌ای پیرامون بحث غرامت پادوانی و درخواست او بابت دریافت خسارت از استقلال به خاطر تمام شدن دوران فوتبالش برای ما ارسال نکرده و حتی اگر بر فرض محال چنین اتفاقی هم رخ بدهد اصلاً این‌طور نیست که امروز نامه بدهند و فردا محروم کنند. حتی اگر فدراسیون جهانی فوتبال یک باشگاه بدهکار را مورد خطاب قرار بدهد، ابتدا برایش ضرب‌الاجل تعیین می‌کند و پس از آن سراغ سیاست‌های تنبیهی می‌رود. بنابراین حتی اگر پادوانی بابت مصدومیت سنگینی که در استقلال به آن دچار شد تقاضای غرامت بکند و فیفا تقاضای او را قابل بررسی بداند، ابتدا با استقلال مکاتبه می‌کند تا مستندات ارائه دهیم و پس از آن در صورت صدور رأی سراغ مراحل دیگر می‌رود.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس