کد خبر 1141378
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۷
بورس نمایه

افراد حقیقی امروز هزار و ۱۸۰میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و نماد فولاد بود.

به گزارش سرویس بورس مشرق، حقوقی‌ها حدود هزار و ۱۸۰میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند. ارزش کل معاملات خرد ۶هزار و ۱۰۰میلیارد تومان بود، اشخاص حقوقی ۳۳درصد یعنی دو هزار و ۲۰میلیارد تومان سهام خریدند و مازاد خریدشان ۱۹ درصد از کل معاملات شد.

بیشتر بخوانید:

افت بیش از ۲۵هزار واحدی شاخص بورس

بیشترین تزریق پول حقوقی به بورس و فرابورس در سه گروه «فلزات اساسی»، «بانک‌ها و موسسات اعتباری» و «محصولات شیمیایی» رقم خورد در حالی که برآیند معاملات گروه‌های «رایانه و فعالیت‌های وابسته به آن»، «قند و شکر» و «کاشی و سرامیک» به نفع حقیقی‌ها تمام شد.

سه نماد «فولاد»، «فملی» و «وبصادر» لقب بیشترین افزایش سهام حقوقی را به خود اختصاص دادند، توجه حقیقی‌ها نیز بیشتر به «رانفور»، «ونوین» و «خپارس» معطوف بود.

مالکیت حقوقی در ترکیب سهامداری فولاد مبارکه اصفهان حدود ۲۷۰میلیارد تومان افزایش یافت و از سوی دیگر سهامداران خدمات‌انفورماتیک‌ با برتری حدود ۳۵میلیارد تومانی ابتکار عمل را در دست گرفتند.

امروز افزایش سهام حقیقی‌ها در ۳۸نماد و افزایش سهام حقوقی‌ها در ۱۱۱نماد به بیش از یک میلیارد تومان رسید که جمع تغییر مالکیت دسته اول ۲۱۰میلیارد تومان و تغییر مالکیت دسته دوم هزار و  ۳۵۰میلیارد تومان بود.

منبع:اقتصادآنلاین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس