سفر «مارک اسپر» به فلسطین اشغالی با هدف رایزنی با مقامات ارشد صهیونیست

وزیر دفاع آمریکا برای رایزنی با مقامات ارشد صهیونیست از جمله وزیر جنگ این رژیم به فلسطین اشغالی می‌رود.

به گزارش مشرق، منابع خبری صهیونیست از سفر آتی وزیر دفاع به آمریکا به فلسطین اشغالی جهت پاره ای مذاکرات با مقامات ارشد این رژیم خبر دادند.

خبرنگار روزنامه «جروزالم پست» سه شنبه شب در توییتی نوشت که «مارک اسپر» وزیر دفاع آمریکا که در هند است، روز پنجشنبه برای دیدار با «گابی اشکنازی» وزیر جنگ (رژیم) اسرائیل و سایر مقامات ارشد صهیونیست، عازم فلسطین اشغالی می‌شود.

هنوز از جزئیات اهداف این سفر خبری منتشر نشده، ولی انتظار می‌رود طرفین درباره آخرین تحولات منطقه از جمله ایران، تجهیز برخی کشورهای عربی به جنگنده «اف-۳۵» و البته کمک‌های نظامی آمریکا به تل آویو بحث و گفت وگو کنند.

این در حالی است که برخی منابع خبری صهیونیستی از تلاش قانونگذاران آمریکا برای تجهیز تل آویو به بمب‌های سنگرشکن خبر دادند. روزنامه «یعدیوت آحارانوت» مدعی شد که شماری از قانونگذاران آمریکا در پی ارائه طرحی هستند که بر اساس آن تل‌آویو به بمب‌های سنگرشکن تجهیز خواهد شد.این امر مستلزم مشورت وزارت دفاع آمریکا با مقامات صهیونیستی و سپس ارائه گزارشی به کنگره آمریکا در زمینه قابلیت‌های بازدارندگی اسرائیل و نیز مزایای راهبردی این اقدام است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس