زمزمه گسست در اردوگاه اصلاحات/ اعتماد ملی با نامزد مستقل می‌آید؟

سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: به محض مهیا شدن شرایط مصوبات دفتر سیاسی در شورای مرکزی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد تا در صورت تصویب شورای مرکزی با نامزد خود در انتخابات ۱۴۰۰ حضور پیدا کند.

به گزارش مشرق، سخنگوی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه این تشکل اصلاح طلب در حال بررسی معیارها  و ویژگی‌های یک نامزد موفق است،  گفت: در صورت تصویب شورای مرکزی، حزب اعتماد با نامزد اختصاصی خود در انتخابات حاضر می‌شود.

«اسماعیل گرامی مقدم»، سخنگوی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه حزب اعتماد ملی ماه‌هاست در دفتر سیاسی خود درباره حضور در انتخابات بحث می‌کند، گفت: این حزب در دفتر سیاسی و کمیته تعامل خود جلساتی برای مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری برگزار کرده و با دعوت از کارشناسان این تصمیم گرفته شده است که با وجود گلایه‌ها،  در انتخابات ریاست جمهوری حاضر ‌شود.

سخنگوی حزب اعتماد ملی اظهار کرد: به موازات رسیدن به یک نامزد حزبی، دفاتر پنج گانه حزب در حال تدوین برنامه برای رییس جمهوری آینده هستند، البته با توجه به شیوع ویروس کرونا هنوز نتوانسته است جلسه شورای مرکزی حزب را برگزار کند اما به محض مهیا شدن شرایط مصوبات دفتر سیاسی در شورای مرکزی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد تا در صورت تصویب شورای مرکزی با نامزد خود در انتخابات ۱۴۰۰ حضور پیدا کند.

وی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری از نامزد نیابتی حمایت نخواهند کرد، افزود: اصلاح‌طلبان با توجه به هزینه سنگینی که در این باره متحمل شدند بعید است دست به ریسک بزنند و اگر نامزدی نداشته باشند از نامزدی غیر از خود حمایت نخواهد کرد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 1
  • غیر قابل انتشار: 1
  • IR ۲۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶
    2 0
    گسست در ارودگاه نفاق و گروه کفر هرگز اتفاق نیافتاده، فقط برای ایجاد اتحاد جدید و رنگ عوض کردن از روی صحنه کنار می‌روند ولی با نقاب جدید از طرف دیگر وارد صحنه اجتماع می‌شوند! ....

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس