ملی‌پوشان هاکی کرونا گرفتند/ تمرین مبتلایان با افراد سالم!

اردوی تیم ملی هاکی سالنی ایران در حالی آغاز شد که چندین بازیکن به کرونا مبتلا بودند و همین موضوع باعث احتمال افزایش شمار مبتلایان شده است. 

به گزارش مشرق، تیم ملی هاکی سالنی ایران روز دوشنبه، ۲۱ مهر اردوی آماده سازی خود را آغاز کرد. طبق اعلام فدراسیون هاکی ۵۹ نفر شامل بازیکنان و کادر در این اردو حضور داشتند که روز یکشنبه، ۲۰ مهر تست PCR دادند اما قبل از آنکه جواب تست‌ها مشخص شود تیم در خوابگاه و در اتاق‌های ۲ تا ۳ نفره اسکان داده می‌شود و روز دوشنبه بعد از ظهر هم تمرین می‌کنند.

با اعلام جواب تست کرونای تیم مشخص می‌شود که چندین بازیکن و یکی از پزشکان به کرونا مبتلا شده‌اند و به همین دلیل اردو لغو می‌شود البته ملی‌پوشان هنوز در محل اردو به سر می‌برند و گویا قرار است بار دیگر از همه تیم تست بگیرند تا مشخص شود که چند نفر دیگر به کرونا مبتلا شده‌اند.

فدراسیون هاکی  برای برگزاری این اردو از ستاد مقابله با کرونا مجوز گرفته اما پروتکل‌های بهداشتی رعایت نشده چرا که تا قبل از اعلام تست تمرینات نباید شروع می‌شد و بازیکنان هم در اتاق های جداگانه اسکان داده می‌شدند. 

باید دید که پس از تست دوم چه تعدادی از افراد حاضر در اردو به دلیل این سهل‌انگاری مبتلا شده‌اند.

این در حالی است که در ماه های پیش رو مسابقات مهمی در رده ملی در پیش نداریم و باید دید این فدراسیون در این شرایط بحرانی کرونا به چه منظور اردو برگزار کرده و پروتکل های بهداشتی را هم رعایت نکرده اند؟

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس