دمشق:شعار دروغین آمریکا درباره مبارزه با تروریسم برای سرقت ثروت ملت‌هاست

رئیس پارلمان سوریه در دیدار با سفیر کوبا گفت که شعارهای دروغین آمریکا تحت عنوان مبارزه با تروریسم و ارتقای دموکراسی با هدف سرقت ثروت ملت‌هاست.

به گزارش مشرق، رئیس پارلمان سوریه در دیدار امروز خود با «کوپا میگل بورتو بارگا» سفیر کوبا در دمشق با اشاره به عمق و استحکام روابط تاریخی بین این دو کشور دوست، بر اهمیت توسعه و تقویت روابط پارلمانی و تبادل تجربیات و دیدارهای بین اعضای پارلمان های دو کشور تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه(سانا)، «حموده صباغ»، رئیس پارلمان سوریه تاکید کرد که تحریم‌های یکجانبه غرب علیه دو ملت سوریه و کوبا با هدف شکستن اراده آنها و تضعیف قدرت تصمیم‌گیری مستقل آنها اعمال شده است که این هدف آنها به دست نخواهد آمد.

وی افزود: شعارهای دروغینی هم که آمریکا تحت عنوان مبارزه با تروریسم و ارتقای دموکراسی برای کشورها سر می‌دهد، هدفی جز دزدیدن ثروت ملت‌ها ندارد، همان گونه که در سوریه با سرقت نفت و گندم این کشور، فجیع‌ترین عملیات دزدی در تاریخ را مرتکب شده است.

سفیر کوبا هم در این دیدار به نوبه خود بر حمایت کشورش از رهبری، ارتش و ملت سوریه در مبارزه با تروریسم و تحریم‌های یکجانبه علیه آن تاکید کرد و گفت اقدام اخیر آمریکا در تشدید تحریم‌ها علیه کوبا و سوریه مستلزم افزایش سطح همکاری و هماهنگی میان دو کشور در برابر دیکته‌های آمریکا و غرب است.

سفیر کوبا با تاکید بر ادامه تلاش برای تقویت روابط میان کشورش با سوریه گفت که هیچ کسی نمی‌تواند موضع یکپارچه سوریه و کوبا در قبال مسائل مختلف را تغییر دهد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس