کد خبر 1125242
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹
انصاریفرد

زننده گل صعودبخش تیم آاِک یونان به مرحله گروهی لیگ اروپا مطالبی درباره بازی چند دقیقه‌اش برابر ولفسبورگ آلمان بیان کرد.

به گزارش مشرق و به نقل از سایت رادیو ورزش یونان، کریم انصاری‌فرد گفت: در حالی که برای ورود به زمین گرم می‌گردم گفتم گل دوم آاِک را می‌زنم و چقدر هم باور داشتم که این کار را انجام خواهم داد. آماده بودم تا به تیمم کمک کنم.

مهاجم تیم آاِک آتن افزود: البته همه بازیکنان آاِک آتن در بازی برابر ولفسبورگ پدیده بودند و من این پیروزی ارزشمند را به آنها تبریک می‌گویم. همه برای کسب این پیروزی متحد بودیم.

انصاری‌فرد درباره پنالتی از دست‌رفته آاِک در دقیقه 20 این بازی توسط پتروس اظهار داشت: پیش از هر چیز باید بگویم پتروس یکی از برجسته‌ترین بازیکنان یونانی است و چنین اتفاقی هم طبیعی به نظر می‌رسد. پنالتی در طول بازی می‌تواند از دست برود و بازیکنان بزرگ هم با چنین چیزی مواجه می‌شوند. من نگران نشدم و اطمینان داشتم پیروز می‌شویم.

زننده گل صعودبخش آاِک آتن برابر ولفسبورگ در واکنش به گلش که در ثانیه‌های پایانی به ثمر رساند، گفت: نمی‌توانم آن را توصیف کنم. می‌دانستم می‌توانم به تیمم کمک کنم و تشریح احساسم پس از به ثمر رساندن گل دشوار است. اگر هواداران در ورزشگاه بودند خیلی عالی می‌شد و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. این تنها شبی در دوران فوتبالم است که هرگز فراموش نمی‌کنم. می‌خواهم این پیروزی را به هواداران آاِک آتن تقدیم کنم. من این گل را به دخترم، همسرم و خانواده‌ام تقدیم می‌کنم.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس