احمدزاده رادیو اربعین

«به تو از دور سلام» با هماهنگی شادی شیخ زاده از ساعت ۷ صبح به مدت سه ساعت روی آنتن رادیو اربعین ،موج ۹۵/۵مگاهرتز شنیده می شود.

به گزارش مشرق، مجری برنامه «به تو از دورسلام» رادیو اربعین سید کاظم احمد زاده شد.مهدی  ساعی تهیه کننده با اعلام این خبر گفت:«به تو از دور سلام » مجله صبحگاهی  است که با صدای سید کاظم احمدزاده  تقدیم  شنوندگان می شود.  


وی با اشاره به انتخاب  این گزینه گفت:  با توجه به اینکه سید کاظم احمد زاده سالیان سال است که مجری بودند  و اجرای برنامه در کربلا را بر عهده داشتند به نظرم گزینه خوبی  در این زمینه هستند. چون  توانستند این فضا را درک کنند و امسال خیلی از مردم  که علاقه داشتند برای اولین بار به کربلا بروند از این سعادت بهره مند نشدند ایشان می تواند با فضا سازی   مناسبی که توسط گفتارش انجام می شود ،  دل ها را روانه کربلا کند.


ساعی ادامه داد: سعی می کنیم در برنامه  بیشتر به جنبه اجتماعی این موضوع  بپردازیم ،تحقیقی داشتیم در مورد بازیگرانی که در سال های گذشته در پیاده روی اربعین شرکت داشتند که هر روز یکی از آن ها میهمان برنامه خواهد بود.


وی تصریح کرد:شنبه خانم فریبا نادری بازیگر و هنرمند میهمان برنامه است  و او  از حس و حالش از زیارت برای شنوندگان رادیو اربعین صحبت خواهد کرد. رضا صادقی را هم به عنوان خواننده پاپ می شناسند ولی رضا صادقی علاقه خاص و ویژه به آقا امام حسین (ع) دارد و نوحه و مرثیه هایی هم داشته، گفتگو با رضا صادقی از دیگر بخشهای برنامه است.


ساعی با اشاره به بخش های دیگر برنامه، ادامه داد: فرزند شهید صیاد شیرازی از دیگر میهمان های این برنامه است که در مورد پدرش صحبت می کند.خانواده شهید مدافع حرم رضا کارگر برزی،  شهروز حبیبی مداح آذری  که سال های قبل زایر کربلا بودند، از دیگر میهمان ها می باشند.ارتباط با یکی از مراکز استان ها ،و ستاد اربعین از دیگر بخش های این برنامه است.
ساعی در پایان خاطر نشان کرد : امیدواریم، لحظات معنوی خوبی را بتوانیم برای شنوندگان رادیو اربعین رقم بزنیم و این اتفاق خوب که سعادت همیشگی هست، توسط خدمت برای امام حسین (ع) و( اهل بیت علیه السلام) برای همه اتفاق بیافتد.


«به تو از دور سلام» با هماهنگی شادی شیخ زاده از ساعت ۷ صبح به مدت سه ساعت روی آنتن رادیو اربعین ،موج ۹۵/۵مگاهرتز شنیده می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس