کد خبر 1121774
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹

فروشگاه کتاب جم

معرفی انتشارات کلاغ سپید :

این انتشارات یکی از زیر مجموعه های انتشارات بین المللی گاج میباشد که با هدف تولید کتاب کمک درسی،کمک آموزشی و کنکور تاسیس گردیده است .

کتاب های:سری شاهکار،سری شاه کلید،سری توربوجت،سری لی لی پوت و سری چهل قدم از سری تولیدات این انتشارات میباشد که در ادامه به نقد و بررسی آنها میپردازیم.

مقطع پیش دبستانی نشر کلاغ سفید با چاپ عناوینی همانند کتاب شاهکار ریاضی و هوش،علوم،زبان آموزی،آمادگی برای نوشتن و کتاب جامع به کمک یادگیری مهارت خواندن و نوشتن و همچنین ریاضی قبل از مدرسه کمک نموده است.

در دوره ابتدای که از اول دبستان،دوم،سوم،چهارم،پنجم و ششم را شامل میشود کتاب های کار شاهکار ریاضی،علوم و فارسی و همچنین املا کلاغ سپید از تولیدات این انتشارات میباشد.

برای دیدن و چک کردن تمرین های کتاب درسی نشر گاج اقدام به چاپ کتاب های کلیه دروس گام به گام شاه کلید برای تمامی مقاطع ابتدایی،متوسطه اول (هفتم،هشتم و نهم)،متوسطه دوم(دهم،یازدهم و دوازدهم رشته تجربی و ریاضی و انسانی) نموده است.

این کتاب ها حل المسائل کتاب های درسی و تمارین کتاب های درسی بوده که شامل راهنمای پاسخ تمرین های کتاب درسی وبه همراه آموزش میباشند.

در سایت فروشگاه کتاب جم تمامی کتب انتشارات کلاغ سپید به همراه تخفیف ویژه 20% تا 50% ارائه شده است.

همچنین کد های تخفیف انتشارات کلاغ سپید(گاج) به همراه دانلود   PDf کامل کتاب ها در کتاب جم قابل مشاهده و دانلود میباشد.

همچنین خرید حضوری انتشارات کلاغ سپید (گاج) در فروشگاه کتاب جم یکی از مراکز فروش این انتشارات به آدرس خیابان انقلاب،بعد از خیابان 12 فروردین،مقابل درب اصلی دانشگاه تهران،خیابان فخررازی،خیابان وحید نظری شرقی پلاک 65 واحد 2 با بالاترین تخفیف از تمامی ناشرین در هفت روز هفته امکان پذیر میباشد.


** این محتوا تبلیغاتی است

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس