سرلشکر سلامی نمایه

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ما هرگز متوقف نمی‌شویم، گفت: برد سلاح‌هایمان را افزایش می‌دهیم و به عمق دریانوردی‌مان ژرفا می‌بخشیم.

به گزارش مشرق، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم الحاق پهپادها و بالگردها به نیروی دریایی سپاه که صبح امروز در بندرعباس برگزار شد، با اشاره به پوسیدگی نظام سیاسی آمریکا اظهار داشت: در گذشته اگر آمریکا دچار چالشی می‌شد، آن را با جنگ حل می‌کرد و قدرت بازگشت و ترمیم زخم‌ها را داشت؛ اما امروز دیگر قادر به ترمیم این مسائل نیست.

وی ادامه داد: آمریکا دست از استراتژی‌های تهاجمی اشغالگرانه و توسعه‌طلبانه برنداشته و هنوز به دنبال تحمیل سلطه خود بر جهان است؛ هرچند این استراتژی امروز دشمن‌ساز است.

فرمانده کل سپاه افزود: تفاوت رهبرانی که جهان را با حکمت اداره می‌کنند و آن‌ها که فاقد حکمت هستند، همین است. رهبران ژرف‌اندیش الهی که با حکمت جهان را اداره می‌کنند، دوستان خود را تکثیر می‌کنند، اما رهبران فاقد عقل سیاسی که دچار انحطاط و زوال تدبیر هستند، دشمن‌سازند.

سرلشکر سلامی عنوان کرد: رئیس جمهور آمریکا مستقیماً می‌گوید که می‌خواستم رئیس جمهور سوریه را ترور کنم؛ این یعنی زوال عقل و پایان فصل سیاسی یک قدرت که بخواهد آشکارا رئیس جمهور قانونی کشور دیگری را ترور کند.

وی با اشاره به نقش آمریکا در عادی‌سازی روابط کشورهای امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی گفت: آمریکا حکام رژیم‌های مرتجع را با صهیونیست‌ها آشتی می‌دهد تا همه مسلمان علیه او نفرت پیدا کنند؛ این نفرت‌ها در سطح احساس باقی نمی‌مانَد و سلاح‌ها و جهاد از درون این نفرت‌ها شکل می‌گیرد.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: آیا مقامات آمریکایی می‌توانند برای لحظه‌ای در خیابان‌های یکی از شهرهای کوچک اسلامی رفت و آمد کنند؟ اگر می‌توانند «بسم الله»  آمریکایی‌ها قادر به این کار نیستند، چون همه ملت‌ها علیه آنان هستند.

سرلشکر سلامی تأکید کرد: ما هر روز قدرتمندتر شده‌ایم. آثار و نفوذ انقلاب اسلامی، انقلابی که متعلق به جهان اسلام و بلکه جهان بشریت است، تا شرق مدیترانه و شمال آفریقا قدرت ساخته است؛ این قدرت‌ها امروز ایستاده‌اند و عمل می‌کنند.

وی افزود: روح جهاد زنده شده است و دشمنان ما نمی‌توانند در میان این فوران قدرت جهاد، هیچ حرکتی در بلاد اسلامی انجام دهند؛ این‌ها یعنی پایان فصل سیطره سنتی آمریکا و انگلیس و متحدان آن‌ها بر جهان اسلام.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: به برکت صبر ملت‌مان و هدایت‌های امام انقلاب‌مان پیروزیم. ملت ما در برابر دلار، طلا، یورو و جذبه قدرت‌های سیاسی، تردید به خود راه نمی‌دهد.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه آمریکا امروز نقطه نفرت مردم عالم است و حتی شهروندان آمریکایی هم امروز «مرگ بر آمریکا» می‌گویند، گفت: در آمریکا امروز چیزی جز دود، آتش، فقر، تبعیض نژادی و دو قطبی شدن و از بین رفتن آزادی نمی‌بینیم.

وی بیان کرد: در نقطه مقابل، ما اینجا محکم و با ثبات قدرت می‌افزاییم، هرگز متوقف نمی‌شویم، برد سلاح‌هایمان را افزایش می‌دهیم و به عمق دریانوردی‌مان ژرفا می‌بخشیم.

فرمانده کل سپاه اظهار داشت: نیروی دریایی ما از سطح دریا فاصله گرفته و امروز یک قدرت دریایی هوا پایه با ترکیبی از پهپادها، بالگردها و هواپیماهای آب‌نشین است.

سرلشکر سلامی تأکید کرد: ما در زیر سطح دریا هم قدرت داریم و در سطح، زیر سطح و بالای سطح هم قدرت می‌افزاییم.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 16
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 18
 • IR ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
  9 4
  سلام خدا بر سپاه پاسداران. خداقوت. خسته نباشید.
  • IR ۱۶:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
   2 1
   سلام بر سردار سلامی عزیز
  • IR ۱۶:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
   2 3
   سلام و درود به همهی پاسداران میهن
 • IR ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
  8 4
  سلام ودرودخدا بر همه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران.
 • Ali IR ۱۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
  9 1
  خدا خیرتون بده سردار، ای کاش روحانی، ربیعی و واعظی و نوبخت هم از شما سردار بزرگ یاد میگرفتند که چطور باید در مورد ملت ایران و همچنین زیستن در این قانون جنگل دنیا بیندیشند. ملت آزاده ایران شما گفتمان قدرت نظامی و بی اشتباه سردار سلامی را با گفتمان التماسی روحانی و ربیعی و واعظی با قاتل سردار سلیمانی و برادر شغال یعنی انگلیس و فرانسه را با هم مقایسه کنید.
 • IR ۱۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
  10 7
  بردسلاح هایمان راافزایش می دهیم یعنی بردسلاح هایمان به خاک امریکارسیده است وامریکائیهادرخارج ازخاک خودشان جنکیده اندواین باراصابت موشک بالستیک رامزمزه خواهندنمودگاهی نشان دادن قدرت هجومی بازدارندگی به همراه دارد.یاشاسردارباصلابت
 • مانی IR ۱۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
  12 2
  آقا راهش همینه... با دشمن عوضی که قصد جون و مملکتتو کرده که نباید مثل بز اخفش بهش لبخند بزنی...بالاتر از سیاهی که رنگی نیست...تمام تحریمهایی رو که میتونستند انجام دادن...برد موشکها رو بکن 5000 کیلومتر غنی سازی رو بکن 50 ٪ ببین کف پاهاتو می بوسند یا نه !!!
  • IR ۰۹:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
   0 4
   کاش سیاست بازان نصف شما فهم و شعور میداشتن.
 • علی IR ۱۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
  8 2
  سلام و درود به همهی پاسداران میهن درود بر شرفت سردار سلامی
 • IR ۱۳:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
  9 4
  باید برد موشکها به بیش از ۱۲۰۰۰ کیلومتر برسد ..کاری که کره شمالی کرد و ترامپ را ساکت کرد
 • IR ۱۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
  4 2
  سردار خدا قوت.ما که از شهامت و شجاعت نیروهای مسلح کشورمان سخت مطمئنیم .
 • IR ۱۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
  4 3
  زنده باد ایران اسلامی
 • IR ۱۶:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
  1 1
  افرین سپاه عزیز
 • IR ۱۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
  3 3
  اگر زخم نزنید، زنده زنده پوستمون رو میکنن. بدترین دشمنان تاریخ رو شاهدیم؛ دشمنی که احترام نمیگذاره مطمئن باشید از خباثت کم نخواهد گذاشت. مراقب، هوشیار و هر روز ضربه بزنید. موضوع رو اصلا به سیاست واگذار نکنید که این پیچ، خطرناک ترین وضعیست که بر ما حادث شده.
  • IR ۲۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
   1 4
   غلط می‌کنند.!!!! ما خدا را داریم واز خدا کمک می گیریم.
 • IR ۱۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
  2 4
  باید با دشمن قلدور مثل خوداش رفتار کرد یعنی ساختی موشک قاره پیما و غنی سازی هسته۹۹درصد جواب این است جواب یک قلدور

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس