کد خبر 1120504
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲
داریوش یزدانی

بازیکن اسبق استقلال گفت: به مربیگری مجید نامجو مطلق هم خوش‌بین هستم. او بازیکن با شعور و با کیفیتی بوده و در عرصه مربیگری هم بی تجربه نیست و، چون بازیکن بزرگ و باشخصیتی بوده است.

به گزارش مشرق، داریوش یزدانی، بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: استراماچونی را به لحاظ فنی می‌شناختم تاثیری که در فوتبال ما گذاشت ستودنی بود اگر به استقلال می‌آمد با کمال میل کنارش می‌نشستم تا به تجربیاتم اضافه و به تیم محبوبم خدمت کنم، اما حالا که آمدن استراماچونی منتفی شد همینجا به کارم ادامه می‌دهم و در سکوت و آرامش راه و مسیر خودم را طی می‌کنم.

یزدانی در خصوص دعوت از وی برای همکاری با الکس نوری افزود: هواداران استقلال با اسم استراماچونی به اتحادی شگفت انگیز و قابل تحسین رسیده بودند استرا توانسته بود تیم محبوبشان را آنچنان که شایسته نام استقلال است بسازد و اگر می‌ماند استقلالی رویایی را از نو می‌ساخت، اما به رغم تلاش آقای سعادتمند این اتفاق برای استقلال و فوتبال ایران رخ نداد. حالا کنار هواداران خوب و پرشور استقلال می‌مانم و صف اتحاد شان را نمیشکنم. دوست دارم کنار هوادارانی باشم که به آن‌ها مدیونم نه مقابل و علیه شان، آن‌ها استراماچونی را می‌خواهند و این خودخواهی است من به خودم فکر کنم.

یزدانی در خصوص قانون منع ورود مربی _بازیکن خارجی خاطر نشان کرد: حضور مربیان با دانشی مثل استراماچونی، کرانچار و ... به ارتقاء سطح کیفی فوتبال ما کمک می‌کند اینکه چرا آقایان در وزارت ورزش چنین تصمیمی گرفتند جای تعجب دارد. اهالی رسانه باید برنامه ترتیب دهند که مسئول مستقیم این تصمیم بیاید و دلایلش را برای مردم و اصحاب رسانه بگوید صرف اینکه حضور مربی _بازیکن خارجی بار مالی دارد نمی‌توان فوتبالمان را از حضور آدم‌های متخصص محروم کرد به جای آن می‌توان مدیران قابلی برای باشگاه‌ها و افراد زبده برای بستن قراردادها به خدمت گرفت.

بازیکن اسبق استقلال تصریح کرد: گذشته از ظلمی که به فوتبال کشورمان می‌شود اگر فیفا بویی از این موضوع ببرد یا کسی از ایران به فیفا نامه بزند که ایران به فوتبال نگاهی نژادپرستانه دارد و حضور مربی _بازیکن خارجی را منع کرده آن وقت باید به جرم نگاه نژادپرستانه منتظر تعلیق فوتبال کشورمان باشیم.

داریوش یزدانی به حضور استقلال در بازی‌های آسیایی خوش بین است او در این باره میگوید: استقلال تیم خوبی دارد و می‌تواند نتایج خوبی کسب کند این تیم از دل حاشیه‌های سخت گذشته و متلاشی نشده اتحاد و یکپارچگی بچه‌های تیم یکی از فاکتورهای مهم موفقیت استقلال در این رقابت‌ها خواهد بود ضمن اینکه به مربیگری مجید نامجو مطلق هم خوش‌بین هستم او بازیکن با شعور و با کیفیتی بوده و در عرصه مربیگری هم بی تجربه نیست و، چون بازیکن بزرگ و باشخصیت‌ای بوده. بچه‌های تیم نیز از وی حرف شنوی خواهند داشت. خوب است که باشگاه بیوگرافی آقا مجید را برای بازیکنان بیان و فیلم بازی‌های او را به آن‌ها نشان بدهد تا بدانند چه بازیکن بزرگ و پر افتخاری مربی آنهاست. برای او در عرصه مربیگری روی نیمکت استقلال و برای استقلال در رقابت‌های آسیایی و پس از آن در لیگ برتر آرزوی موفقیت و قهرمانی دارم و امیدوارم و توصیه می‌کنم که هواداران هم از این تیم و مربی و مدیر عامل شان حمایت کنند.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس