قدردانی سرلشکر سلامی از مردم و ناجا برای تامین نظم مراسم محرم

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه فدا شدن منش شهید سلیمانی بود، گفت: ایران و جهان اسلام هیچگاه خاطرات ماندگار مجاهدت‌های این بزرگمرد را فراموش نخواهد کرد.

به گزارش مشرق، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه شنبه با حضور در برنامه نگاه یک سیما به مناسبت هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: ما وقتی از دفاع مقدس صحبت می‌کنیم، اول کلاممان را با ذکر یک نام شریف و مبارک آغاز می‌کنیم و آن کسی است که به گردن همه امت اسلام، حق حیات و آزادگی و کرامت و شرافت و استقلال و حریت دارد و آن امام راحل عظیم الشان ما است که جلوه‌ای از زیبایی‌های عالم است.

وی افزود: امام فضای تیره جاهلیت و برده‌داری مدرن را از جامعه ما به در کرد و نه فقط در افق ایران بلکه در افق همه عالم طلوع کرد. می‌توانیم امام را به کوه تشبیه کنیم وقتی که مقاوم در برابر قدرت‌های بزرگ ایستاد. امام کسی بود که بی اعتنایی به قدرت ها را به ما نشان داد و نشان داد که قدرت‌هایی مانند آمریکا و شوروی و دیگر قدرت‌ها هیچ جایی در دنیا ندارند و وقتی گفت آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، دیدیم که هیچ غلطی نتوانست بکند.

** جهان اسلام هیچگاه مجاهدت‌های شهید سلیمانی را فراموش نخواهد کرد

سرلشکر سلامی شهدا را ستارگان راهنمای راه برشمرد و اظهار داشت: شهدا از همه آرزوهای خود چشم پوشی کردند تا این ملت به آرزوهای خود برسد و امروز جهان ثمرات و نشانه‌های قد کشیدن شجره‌های مبارک انقلاب را می‌بیند. در بین این ستارگان درخشان، یک چهره به خوبی می‌درخشد و او سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است. او مردی بود که ۴۱ سال لباس جهاد را از تن خارج نکرد و شمشیر را زمین نگذاشت و بیرق جهاد را برافراشته نگه داشت و هیچ آرزویی جز عزت مسلمانان نداشت. فدا شدن منش او بود و «فدای شما بشوم» تکیه کلام این جوانمرد بود که ناجوانمردانه به شهادت رسید. ایران و جهان اسلام هیچگاه خاطرات ماندگار مجاهدت‌های این بزرگمرد را فراموش نخواهد کرد.

فرمانده کل سپاه ادامه داد: دفاع مقدس ما سرشار از حماسه‌های بی‌نظیر است و انبساطی از عاشورا است، چون اصحاب امام، همان اهداف امام حسین را دنبال می کردند. انقلاب ما جلوه جدیدی از قدرت در جهان بود که قرار بود موازنه قوا را به هم بزند. جنگ اولین واکنش ابرقدرت‌ها به این زلزله سیاسی که می توانست اضلاع قدرت در جهان تغییر دهد بود. بنابر این جنگ یک واکنش سازمان یافته علیه ملت ایران بود.

وی گفت: همه محاسبات نشان می داد انتخاب نقطه درست بود و همه چیز نشان می داد آنها قادر هستند نظام اسلامی را نابود کنند. بنابراین، این فرضیه ای بود تا نشان دهند بدون اتکا به ابرقدرت‌ها استقلال برای ملت ها ممکن نیست.

** معادله قدرت دشمنان در دفاع مقدس درست نبود

سرلشکر سلامی با بیان اینکه آنچه که صورت گرفت نشان داد معادله قدرت آنها درست نبود، خاطرنشان کرد: در جنگ دو طرف با برآوردهای اطلاعاتی به جنگ یکدیگر می روند و تمام مسائل محاسبه می شود. در جنگ کسی پیروز است که قوی تر است و بتواند معادله قدرت را بسازد. جنگ ما نشان داد تسلحیات و گستره جغرافیایی و حمایت ابرقدرت‌ها نمی تواند موفقیت تولید کند و چیزی که می تواند پیروزی ایجاد کند ایمان و قدرت مردانی است که برای خدا شمشیر می زنند.

فرمانده کل سپاه اظهار داشت: سلاح ها و تجهیزات موجودیت ها صلب و بی جان و بی روح هستند. شما تصور کنید دو سرباز؛ یکی وقتی از شکاف درجه و نوک مگسک دشمن را نشانه می رود در جستجوی نفوذ به عقر دار دشمن است؛ یعنی در جستجوی شکست دادن هیمنه یک دشمن بزرگ است. او صاحب یک آرمان قوی است و می گوید باید آمریکا، اسراییل و متحدان منطقه ای او را شکست دهیم، او در جستجوی یک آرمان بزرگ است.

** تفاوت یک سرباز آمریکایی با یک سرباز ایرانی

وی افزود: این انسان برد سلاحش به اندازه برد آرمان و هدفش بلند می شود. همانطور که امام علی علیه السلام فرمودند طول شمشیره با پیش نهادن گام ها بلند کنید، چنین سربازی حرکت می کند. او فرزند جهاد است، با شمشیر زندگی می کند  شوق شهادت دارد. هیچ بن بستی در مسیر او وجود ندارد، هیچ مانعی او را متوقف و زمینگیر نمی کند. اما از طرف دیگر به یک سرباز هم نگاه کنید، تمام هدف او حفظ جان خود اوست. او فقط بر اساس دستورات حرفه ای می جنگد، همانطور که وقتی سرباز آمریکایی زخمی شد و او را مجروح می بردند به زبان انگلیسی گفت: «let me live» کاری کنید که زنده بمانم. اما یک بسیجی و یک سرباز، یک پاسدار و یک ارتشی دلاور ایرانی همه اشتیاقش به شهادت است، زره او پشت ندارد. هر وداعی آخرین وداع اوست.

** شخصیت هر ملتی به وسعت شخصیت رهبر اوست

وی همچنین گفت: او شوق بازگشت ندارد و یک راه بلندی را طی می کند. قطعا در تقابل این دو که نماد دو نظام سیاسی است، یک نظان سیاسی که در جستجوی تسلط ظالمانه بر عالم است و یکی که به دنبال احیای سعادت بشر است. وقتی این دو اراده با هم درگیر می شود به طور طبیعی آن کسی پپیروز می شود که در جستجوی حقیقت است. اینکه شما ملاحظه می کنید ملت ایران یکپارچه جهاد شدند و همه به جنگ آمدند یکی از درس های بزرگ دفاع مقدس است. هر امتی و هر ملتی به اندازه ارتفاع رهبر خود بالا می رود. شخصیت هر ملتی به وسعت شخصیت رهبر اوست.

سرلشکر سلامی ادامه داد: وقتی رهبری مثل امام با آن روح بلند و آن نفس گرم و قدرت نفوذ بر قلبها انسانهایی سرشار از شوق به شهادت می سازد این جامعه بزرگ می شود و از مرز محدودست سلاح ها عبور می کند، از فراز موانع عبور می کند. نه اروند خروشان می تواند مانعی برای عبور سربازان شود، نه هورالهویزه نه هورالعظیم، نه رمل های غرب سوسنگرد، نه ارتفاعات سر به فلک کشیده غرب، نه کرخه، نه کارون و نه میدانهای مین چند کیلومتری و بشکه های انفجاری، نه سیم خاردارها، نه موانع خورشیدی و نه اینهمه خطوط پدافندی به هم پیوسته و به هم فشرده چند لایه و نه غرش توپ‌ها و تانک‌هایی که زمین را تکان می دهند، هیچ یک از اینها بر قلب تصمیم‌گیران و اجرا کنندگان، فرماندهان و رزمندگان جز ثبات قدم نخواهد افزود و این رمز پیروزی است. این سرمایه ماندگار از دفاع مقدس و میراثی است که ما را تا به امروز امن نگه داشته و ما را برای مخاطرات احتمالی آینده آماده کرده است.

** فرهنگ انفاق یک مدل جدید مدیریت بحران در کشور ایجاد کرد

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه بسیج سازندگی با ده‌ها هزار گروه جهادی برای دیروز، امروز و فردای این کشور به کمک اقشار محروم جامعه می رود، عنوان کرد: در بخش محرومیت زدایی و کمک‌های مومنانه سپاه با کمک دستگاه های دیگر، توانسته است در پدیده شوم کرونا با کمک همه ارکان نظام از جمله دولت و ملت به گونه‌ای اقدام کنند که یک بیمار رها شده و یا یک نیازمند رهاشده در جامعه وجود نداشته باشد و فرهنگ انفاق و سبقت در خیرات بعنوان یک فرهنگ حیات بخش یک مدل جدید مدیریت در شرایط بحران ایجاد کرد.

** کمک مومنانه نشاط اجتماعی را در جامعه ایجاد کرد

سرلشکر سلامی با اشاره به وضعیت جامعه آمریکا که در یک بحران مثل کرونا، نظام سلامتش دچار فروپاشی شد، گفت: موسسه بلومبرگ اعلام کرد که ۳۰ میلیون انسان گرسنه و ۴۰ میلیون بیکار در آمریکا وجود دارد و نظام سیاسی آمریکا قادر نیست در برابر این پدیده مقاومت کند. این را مقایسه کنید با جامعه ایران که چگونه با مفهوم کمک مومنانه آن نشاط اجتماعی را ایجاد کرد و مردم شادی ها را تقسیم کردند و امروز این جامعه توانسته موفق و سربلند باشد.

** مشکلات امروز ایران در پیشرفته‌ترین جوامع هم وجود دارد

وی با بیان اینکه ملت ایران می تواند فشارهای سیاسی و اقتصادی و روانی را مهار کند، خاطرنشان کرد: دشمن همه جانبه حمله کرده بود تا ملت ایران را بشکند، هرچه تلاش کرد هیچ نتیجه ای نگرفت. مقاومت این ملت متوقف نمی شود و امروز عزیز و سربلند است. مشکلات امروز کشور ما در پیشرفته ترین جوامع هم وجود دارد؛ آنها همه عاجز و ناتوانند اما اینجا وضعیت متفاوت است.

** آمریکا شرایط تحمیل یک جنگ علیه ایران را ندارد

فرمانده کل سپاه در پاسخ به سوالی پیرامون تهدیدات نظامی آمریکا، گفت: این اطمینان خاطر را می‌دهیم که هیچ قدرتی از جمله آمریکا شرایط تحمیل یک جنگ جدید علیه ملت ایران را ندارد و از این بلوف های اغراق آمیزی که رئیس جمهور آمریکا مطرح می کند ابدا نگران نباشند. وقتی رهبر یک کشور به اصطلاح بزرگ مثل آمریکا فاقد دانش و تجربه سیاسی لازم و فاقد شناخت دقیق از قدرت نظامی است و هیچ جنگی را تجربه نکرده، طبیعی است به بیان اعداد اغراق آمیز روی بیاورد.

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه اساسا قدرت‌های این‌چنینی همیشه در بلوف زندگی می‌کنند و بخشی از قدرتشان را در ارعاب‌های اغراق آمیز به دست می آورند، عنوان کرد: آمریکا هرگز شرایط ایجاد یک جنگ جدید آن هم با ایران ندارد و هیچ یک از شاخص های قدرت در آمریکا، نظام سیاسی این کشور را به سمت یک جنگ هدایت نمی کند.

** ارتش آمریکا فرسوده و خسته است و قدرت گسترش ندارد

وی ادامه داد: به دلیل سوء تدبیر؛ زوال عقل سیاسی سران آمریکا و انحطاط در تدبیر که در دوران ترامپ به اوج خود رسیده، ارتش آمریکا را به یک ارتش فرسوده و خسته تبدیل کرده و این ارتش امروز ارتشی نیست که قدرت گستشرش بر روی زمین را داشته باشد. سلاح هایی که دست این ارتش است هنوز متعلق به چند دهه قبل است و قدرت نوسازی خود را از دست داده است و روحیه آنها بسیار خسته است.

** قادریم تمام منافع آمریکا در منطقه را به آتش بکشیم و اشغال کنیم

فرمانده کل سپاه ادامه داد: شاخص های اقتصادی آنها به گونه ای نیست که بتوانند یک جنگ جدید را مدیریت کنند. جامعه آمریکا هم ظرفیت پذیرش تلفات جدید را ندارد چراکه جنگ با ایران متفاوت خواهد بود. اگر آمریکایی ها بخواهند با ما بجنگند باید در منطقه باشند، آنها نمی‌توانند بیرون از منطقه با ما بجنگند، وقتی در منطقه مستقر هستند، همه جا زیر دید و تیر ما هستند و ما قادریم تمام منافع و پایگاه های آنها در منطقه را به آتش بکشیم و اشغال کنیم. ما می توانیم منطقه را جارو کنیم.

** ابزارهای پیروزی بر آمریکا و ائتلافش در یک جنگ را داریم

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه قدرتی که ما امروز انباشته ایم، بر اساس بدبینانه‌ترین فرض برای جنگ با آمریکا و ائتلافی با آمریکا است، تصریح کرد: ابزارهای یک جنگ گسترده را در دریا، زمین و هوا فراهم کرده‌ایم و با این منطق قدرت دفاعی مان را توسعه دادیم که در یک جنگ وسیع با آمریکا پیروز شویم.

** اهل تعقیب و تنبیه متجاوز هستیم/ هزاران گردان نیروی زمینی داریم

وی با بیان اینکه ما معادله غلبه را با آنچه که در دفاع مقدس  آموخته‌ایم در ارتش و سپاه و بسیج ساخته‌ایم، گفت: ما اهل تعقیب و تنبیه متجاوز هستیم و هزاران گردان نیرو روی زمین داریم که اگر به حرکت درآیند همه منافع آمریکا در منطقه را تحت تصرف و آتش قرار خواهند داد. آمریکایی ها بر سر یک دو راهی هستند، یا باید بمانند و شکست را بپذیرند و یا بروند و شکست را بپذیرند.

فرمانده کل سپاه ادامه داد: آمریکایی ها دیوانه نیستند که خود را در معرض یک نیروی مسلح قدرتمند قرار دهند، وقتی عین الاسد را زدیم بر مبنای این فرض زدیم که آمریکایی‌ها واکنش نشان می‌دهند و برای ادامه کار صدها موشک آماده کرده بودیم. موشک بخش کوچکی از قدرت دفاعی ماست، اگر این شیر آرمیده به حرکت درآید هیچ قدرتی یارای ایستادگی در برابر آن را نخواهد داشت. اینها لفاظی نیست و من از جنگ روانی متنفرم، از اغراق های بی مورد متنفرم، من فردا باید در این جنگ پاسخگو باشم، اعلامی می کنم ما هیچ نگرانی از هیچ جنگی نداریم. توان انهدام و تعقیب دشمن را داریم.

این خبر تکمیل می‌شود...

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 55
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 67
 • US ۰۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  85 26
  اگر این شیر آرمیده به حرکت درآید هیچ قدرتی یارای ایستادگی در برابر آن را نخواهد داشت.آمریکایی ها بر سر یک دو راهی هستند، یا باید بمانند و شکست را بپذیرند و یا بروند و شکست را بپذیرند.
  • IR ۲۱:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
   5 6
   سلام و درود و تحیات بینهایت خدایی و الهی بر نیروهای مسلحمان و ننگها و نفرینها و لعنتهای بیشمار و بیکران الهی بر دولتهای غربگرا و غربپرست اینها دعاهایی است که استجابتشان از ناحیه خداییها تضمین شده میباشد............
 • IR ۰۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  61 21
  دمت گرم سردار بزرگواری
 • IR ۰۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  27 21
  جواب ندادن ما تا ب امروز بین مردم خودمون و مردم منطقه به ضعفما ترجمه و تعبیر شده ، هر چه سریعتر انتقام فوق سنگین بگیرید تا تمام معادلات تغییر کنه. یا علی
  • IR ۰۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
   25 10
   شمشیری که به موقع از نیام بیرون نیاید سر صاحب شو به باد می ده .ما با تکیه به رهبرمون و پشتیبان ایشون هستیم و فرمانده کل قوا رهبرمون هستند پس باید گوش به فرمان فرمانده باشی از ولایت فقیه چه جلو تر بری چه عقب تر فرقی نمیکنه هر دو راه به گمراهی میرسه باید مطیع محض باشی
  • IR ۰۶:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
   12 5
   هرچیزی بموقعش خوبه.
  • نام IR ۱۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
   5 5
   احسنت. ولی تا زمانی که این دولت ترسان و لرزان بر سر کار باشه، پاسخ انقلابی به ثمر نخواهد نشست. چون دولت هم باید در این مسیر با نیروهای نظامی همراهی کنه. حضور جاسوسان یا بزدلان دولتی، در مدیریت انقلابی شرایط پس از انتقام، قطعا موجب مشکلات بزرگی خواهد شد.
 • محمدرضا IR ۰۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  50 7
  سلام آقای سلامی با آمریکا نمیخواد بجنگی ما خواستار از بین بردن مزدورهای داخلی هستیم آمریکا عددی نیست هرچه هست این مزدوران داخلی هستند
  • وطن پرست IR ۰۹:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
   3 6
   دفاع و جنگ وظیفه مردان جنگه علیرضا ... جنگ با فتنه گران و مزدوران داخلی اول از همه بصیرت داخلی لازم داره که متاسفانه خیلی کمه. وقتی به این راحتی و وقاحت یه قاتل رو میخوان از اعدام نجات بدن(افکاری) خودشونم با همین ترفندها فرار میکنن. جنگ با منافق و مزدور داخل بسیار سخت تر از دشمن ظاهریست. سریال مختار این مسائل رو بسیار زیبا به تصویر کشیده... امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
 • بختیاری IR ۰۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  12 10
  از خبرگزاری مشرق خواهش میکنم سخنان این شیرمرد را در سه نسخه تهیه وبه دست 3 نفر برساند.1 - شخصی که گفته امریکای وحشی بایک بمب میتونه...... 2- چـــــــــــیــــچـــــــــــو 3 - فـــــــــــرانـــــــــــکــــو ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ از حضرت عزرائیل هم در خواست میکنم این سخنان سربازان ولایت را به گوش دنیا دنیای گفتمان هست نه..... برساند.
 • مجید IR ۰۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  13 10
  سردار عزیز ملت شما را می شناسد و سپاه در عمل ثابت کرده است که آنچه را بخواهد انجام بدهد انجام میدهد ما از شما غلو نشنیده ایم و به شما اطمینان داریم و این آرامش و امنیت را قدر میدانیم
 • مهدی IR ۰۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  9 6
  ترامپ احمق هم باشه! از مکرهای شیطانی سیا ممکنه ضرباتی بخوریم خصوصا الان که نفوذی تو خود این نظام داریم! در هر صورت پیروزی با ماست!
 • IR ۰۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  18 11
  درود بر سردار سلامی کوبنده دشمنان ایران
 • روح الله IT ۰۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  13 9
  درو د خداوند بر شما باد مردان مبارز خط مقدم
 • هادی US ۰۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  14 4
  کاش اینهمه اقتدار و قدرت رو داخل ضد مسئولین دزد و وطن فروش خرج میکردید که مردم هم پشتوانتون باشن نه اینکه ازتون روز به روز دورتر بشن
  • IR ۲۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
   1 4
   سلام و درود و تحیات بینهایت خدایی و الهی بر نیروهای مسلحمان و ننگها و نفرینها و لعنتهای بیشمار و بیکران الهی بر دولتهای غربگرا و غربپرست اینها دعاهایی است که استجابتشان از ناحیه خداییها تضمین شده میباشد............
 • حسين DE ۰۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  5 7
  سردار ناز نفست،سردار خدا قوت،سردار تو از جنس انقلاب و ازجنس مردمى،اينگونه با آمريكا بايد حرف زد.
 • CA ۰۴:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  9 13
  مطمئنم باشید فقط ایران نیست که میخواهد انتقام بگیرد بلکه خیلی افراد و خیلی کشورها همراه ایران هستند که چنان این منطقه را از لوث وجود لیبرالیسم جارو کنند که دیگر جرات پا گذاشتن در در غرب آسیا را نداشته‌باشند. لیبرالیسم را بایستی از ریشه سوزاند و عوامل اصلی آنرا اعدام کرد. هر فردی گروهی کشوری که در مقابل این خواسته کشورهای مستقل مقاومت کند بایستی از ریشه از بین برد.
 • حسين DE ۰۴:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  12 6
  شمارش معكوس براى به درك واصل شدن ترامپ و شركاء آغاز شد ،سردار سلامى عزيز خداوند پشتيبان شماست
 • سید IR ۰۶:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  3 6
  سردار حق میگه. اما ما هرچه میکشیم از پروژه نفوذ دشمنه. این ابزارو ازشون بگیریم کار تمومه.
  • IR ۲۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
   0 4
   سلام و درود و تحیات بینهایت خدایی و الهی بر نیروهای مسلحمان و ننگها و نفرینها و لعنتهای بیشمار و بیکران الهی بر دولتهای غربگرا و غربپرست اینها دعاهایی است که استجابتشان از ناحیه خداییها تضمین شده میباشد............
 • US ۰۶:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  5 4
  سلام یکی از گزینه های انتقام خون پاک شهید سلیمانی آزاد سازی بحرین است. باید این منطقه از خاک میهن عزیزمان را آزاد کنیم.
  • IR ۱۴:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۴
   0 0
   چی میگی؟ بحرین رو با قرار داد شاه . حالت خوبه؟
 • IR ۰۶:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  1 8
  سلام خدا بر سپاه پاسداران. خداقوت. خسته نباشید.
 • IR ۰۷:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  8 1
  تنگه رو چرا نمیبندید؟؟
  • IR ۰۹:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
   1 6
   برای چی.؟!
  • IR ۰۹:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
   2 6
   اگر لازم شد می بندیم.!!!
  • IR ۱۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
   1 5
   لازم شد می بندند. ولی الان دلیلی بر بستن تنگه وجود ندارد.!!
  • IR ۲۱:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
   0 3
   سلام و درود و تحیات بینهایت خدایی و الهی بر نیروهای مسلحمان و ننگها و نفرینها و لعنتهای بیشمار و بیکران الهی بر دولتهای غربگرا و غربپرست اینها دعاهایی است که استجابتشان از ناحیه خداییها تضمین شده میباشد............
 • IR ۰۷:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  10 1
  این شیر چرا تنگه که همش دست خودشه رو نمی بنده ؟؟ مگر قرار نشد نفت ما فروش نره نفت هیچ کشوری فروش نخاهد رفت
  • IR ۲۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
   0 4
   سلام و درود و تحیات بینهایت خدایی و الهی بر نیروهای مسلحمان و ننگها و نفرینها و لعنتهای بیشمار و بیکران الهی بر دولتهای غربگرا و غربپرست اینها دعاهایی است که استجابتشان از ناحیه خداییها تضمین شده میباشد............
 • مسلم FR ۰۷:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  5 7
  دقيقا اين زبونيه كه امريكاييا ميفهمن
 • امین IR ۰۸:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  2 5
  انقلاب اسلامی در آستانه یک جهش تمدنی و تاریخی است.اندکی صبر صحر نزدیک است
  • IR ۱۶:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
   1 2
   اندکی صبر سحر نزدیک است.
 • حسین IR ۰۸:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  2 5
  درود بر سپاه پاسداران
 • ۰۸:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  2 7
  به خدا ایول داری
 • 313 IR ۰۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  1 6
  درود بر شرف شما سردار اسلام وتمامی رزمندگان جبهه حق علیه باطل. سلام بر روح پاک سردار سلیمانی عزیز.
 • ناصر IR ۰۹:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  2 10
  الله اکبر . اللله اکبر
  • IR ۱۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
   1 10
   الله اکبر.
 • جواد عزیزی IR ۱۴:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  0 4
  سلام و خدا قوت، سردار بزرگ اسلام.شما افتخار ما هستید.ای کاش مسولان دیگر کشور هم کمی از شهامت و اراده آهنین شما را داشتند.ترس ما از خاله خرسهای داخلی بیشتر از دشمنان فرا سرزمینی است.امریکا تکلیفش همان موقع روشن شد که امام (ره) فرمودند:آمریکا هیچ غلطی نمیتواند کند.
 • IR ۱۴:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  0 8
  ماشاالله و لاحول و لاقوة الا بالله العلی العظیم. سلام خدا بر سپاه پاسداران. خداقوت. خسته نباشید.
 • IR ۱۵:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  0 4
  انتقام سخت رو خواهیم گرفت ان شاءالله
 • سید صدرا IR ۱۷:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  1 2
  اینها لفاظی نیست و من از جنگ روانی متنفرم، از اغراق های بی مورد متنفرم، من فردا باید در این جنگ پاسخگو باشم، اعلامی می کنم ما هیچ نگرانی از هیچ جنگی نداریم. توان انهدام و تعقیب دشمن را داریم. نگاه اینجوری باید دشمن تا مار کنیم درود بر تو سردار
  • مجید IR ۱۸:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
   0 4
   احسنت به اراده ات .مرگ بر امریکا و اسراییل
 • ایرانی IR ۱۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  1 5
  ما به صحبتهای فرماندهان نظامیمان ایمان داریم...ما به قدرت و توان نیروهای نظامیمان ایمان داریم..ما به انچه که سردار سلامی عزیزمان میگوید ایمان داریم...نیروهای پرتوان نظامی ما درارتش و سپاه بی تردید پوزه هرمتجاوزی را به خاک خواهند مالید.....درود ب شرفت شیرمرد ایرانی ک نعره هایت جگر ترسوهای یانکی را اب کرد....ما توان جارو کردن منطقه را داریم....درود ب عیرتت سردار دلاور سپاه عشق سلام ما تقدیمت سردار سلامی باابهت
 • IR ۲۱:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  0 1
  سلام و درود و تحیات بینهایت خدایی و الهی بر نیروهای مسلحمان و ننگها و نفرینها و لعنتهای بیشمار و بیکران الهی بر دولتهای غربگرا و غربپرست اینها دعاهایی است که استجابتشان از ناحیه خداییها تضمین شده میباشد............
 • US ۲۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  1 3
  علامت‌های مثبت و منفی مربوط به کامنتها چرا عمل نمی‌کنند؟ نکنه دکوری هستن؟
 • گمنام IR ۲۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  0 1
  درود و سلام خدا بر تمام کسانی که برای حفظ کیان این مرز وبوم در هر لباس ودرهر مکانی به مجاهدت مشغول هستند درود و صد درود بر شما رهروان مکتب سیدالشهداء
 • IR ۲۳:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  2 1
  خدا قوت سردار
 • حسن IR ۲۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  0 3
  احسنت برفرمانده شجاع اسلام.ماافتخارمیکنیم به چنین سرداران شجاع ونترس.آمریکای تروریست بسیارضعیف وزبون شده وبزودی ازهم میپاشد.انشالله
 • IR ۰۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  0 3
  خدا شماوهمه مخلصان خدا راحفظ کند وسایه رهبرعزیزمون برسراین ملت بزرگ باشدبه امید انتقام
 • IR ۰۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  0 1
  دورود خدا بر سردار و همه نیروهای مسلح غیور و دلاور کشور
 • سارا IT ۰۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  0 1
  زنده باد سرداردلها سلامی زنده باد سربازان شجاع ایران زنده باد سپاه وارتش وزنده باد رهبر عزیز دلهایمان
 • حسین IR ۲۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  1 0
  سردار مواظب این مار خوش خط وخال وفریبکار باشید در جنگ جهانی دوم درمقابل ژاپن کم آوردند و همه دیدند این دژخیمان شیطان صفت با بمب اتمی چی بروز مردم بی دفاع ژاپن آوردند. چه تضمینی هست که دیگه جایی رابابمب اتمی نزنند
 • پرهام احمدی IR ۰۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۴
  0 0
  ان شاالله بزودی با خاک یکسانشان خواهیم کرد

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس