وزیر کشور درباره مباحث امنیتی و مرزی به نمایندگان توضیح داد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در تشریح جلسه کمیسیون گفت: وزیر کشور درباره مباحث امنیتی و مرزی به نمایندگان توضیح داد.

به گزارش مشرق، ابوالفضل عمویی در تشریح جلسه عصر امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: وزیر کشور در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور یافت.

وی بیان کرد: در این جلسه وزیر کشور گزارشی درباره مسائل و شرایط مربوط به امنیت کشور ارائه کرد و نمایندگان هم دغدغه های خود در مباحث مرتبط با مأموریت‌های وزارت کشور و مباحث امنیتی را مطرح کردند.

بیشتر بخوانید

طرح سه‌فوریتی مجلس در صورت فعال‌شدن مکانیسم ماشه

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین سوال دهمرده نماینده مردم زابل از وزیر کشور هم در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

عمویی افزود: سوال نماینده زابل درباره مباحث مرزی و اقدامات وزارت کشور جهت کمک به مرزنشینان در اقصا نقاط کشور از جمله سیستان و بلوچستان بود و وزیر کشور توضیحاتی در این زمینه ارائه کرد.

وی گفت: قرار شد این موضوع در کمیته مرز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هم بررسی شود و سپس این سوال مجددا در دستور کار کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی قرار گیرد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس