کد خبر 1118504
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۶
اعدام نمایه - کراپ‌شده

این ۲ برادر به جرم تجاوز به نوامیس مردم به بیش از ۱۰ بار اعدام محکوم شده بودند.

به گزارش مشرق، دست و پایش می لرزید، از شدت ترس و وحشت هنوز هم به خوبی قادر به تکلم نبود. از بیان آن چه ساعاتی قبل بر او گذشته بود شرم داشت! نگاهش را به موزاییک های کف اتاق پلیس آگاهی دوخته بود تا فرزندش چهره شرمگین او را نبیند! اما در همین حال آرام آرام اشک می ریخت! این زن جوان ناگهان در میان بغض ترکیده اش پرده از ماجرایی هولناک برداشت و اعضای باند مخوفی را لو داد که به او در مقابل چشمان حیرت زده و گریان فرزندش تجاوز کرده بودند و ...

 این زن که شب بیست و پنجم آبان  سال ۹۲ از چنگ باند معروف به «برمودا» در مشهد گریخته و خود را به نیروهای انتظامی رسانده بود در ادامه این ماجرای وحشتناک گفت: به همراه فرزندم کنار خیابان منتظر تاکسی بودم که یک خودروی سواری مقابلم ترمز زد من هم وقتی دیدم زن جوانی در صندلی جلو نشسته است اطمینان یافتم که راننده جوان مسافرکش است به همین دلیل در حالی سوار آن خودرو شدم که دوجوان دیگر نیز در صندلی عقب نشسته بودند اما وقتی خودرو مسافتی را طی کرد ناگهان فردی که در صندلی عقب بود چاقویی را زیر گلویم گذاشت و با تهدید به مرگ سرم را زیر صندلی برد. این زن که دیگر گریه امانش نمی داد، در میان اشک های سرازیر شده اش افزود: آن ها مرا به بیابان بردند و در برابر چشمان گریان فرزندم به من تجاوز کردند و سپس اموالم را ربودند! التماس ها و گریه های من هیچ تاثیری در آن سه جوان سنگدل نداشت! هر چه فریاد می زدم شما را به خدا به من رحم کنید! آن ها بی شرمانه تر به من هجوم می آوردند! به طوری که تا آخر عمر نمی توانم به چهره فرزندم نگاه کنم! از او شرم دارم! مگر می توانم چهره وحشت زده دخترم را در آن لحظه هولناک فراموش کنم! و ...

 در پی شکایت این زن جوان و مشخصاتی که او از اعضای این باند مخوف داد، بلافاصله کارآگاهان با کسب مجوزهای قضایی به ردیابی خودروی مورد اشاره زن جوان پرداختند و دریافتند که خودروی مذکور به سمت شمال کشور در حرکت است. آن ها در حالی که مشخصات متهمان را به کلیه مراکز انتظامی اعلام کرده بودند در تعقیب خودرو به سوی استان گلستان حرکت کردند اما قبل از آن خودروی متهمان در منطقه تنگراه در کمین کارآگاهان پلیس آگاهی استان گلستان افتاد و دستبندهای قانون بر دستان چهار متهم این پرونده گره خورد! بنابراین گزارش، در همان بررسی های مقدماتی مشخص شد که چهار متهم دستگیر شده از سرکردگان باند مخوف معروف به «برمودا» هستند که تحت تعقیب پلیس آگاهی گلستان بودند چرا که آن ها همین جرایم را در چند شهر دیگر مانند رامیار، گنبد، بندر ترکمن، کردکوی و ... انجام داده بودند. به همین دلیل بازجویی از اعضای این باند آغاز شد و تلاش برای دستگیری دیگر متهمان مرتبط با این باند مخوف ادامه یافت. بررسی ها بیانگر آن بود که اعضای باند برای تجاوز به نوامیس مردم از ۵ دستگاه خودروی سواری پراید نقره ای ، پراید سفید، پژو ۴۰۵ نقره ای و پژو پارس درحالی استفاده کرده اند که پلاک های آنان را هنگام ارتکاب جرم تعویض می کردند. آنان همچنین یک دستگاه تاکسی را که از بندر ترکمن سرقت کرده  بودند برای ارتکاب جرم استفاده می کردند. ادامه تحقیقات نشان داد: اعضای باند که «ابوالفضل»، «علی»، «محمد» و «افسانه» نام دارند در استان های تهران، مازندران، خراسان رضوی ، خراسان شمالی و گلستان مرتکب جرم شده اند. در بازرسی از مخفیگاه این باند، تعداد زیادی کارت های عابر بانک متعلق به حساب اعضای خانواده، مقادیر زیادی طلا و جواهر متعلق به مالباختگان و حدود ۲۰ میلیون تومان وجه نقد کشف و ضبط شد. در ادامه رسیدگی به این پرونده حساس، ۵ تن دیگر از افراد مرتبط با اعضای باند دستگیر و به پنجه عدالت سپرده شدند.

اعضای باند «برمودا» در ادامه بازجویی ها و تحقیقات قضایی در حالی به ۳۶ مورد تجاوز به عنف اعتراف کردند که ۱۰ مورد آن را در مشهد انجام داده بودند.

این گزارش حاکی است سرانجام با پایان یافتن تحقیقات، جلسات دادگاه نیز با حضور وکلای مدافع آن برگزار شد و تعدادی از اعضای این باند به اعدام محکوم شدند که حکم دو برادر بعد از تایید دیوان عالی کشور سپیده دم امروز در زندان مرکزی مشهد به اجرا درمی آید  و پرونده محکوم به اعدام دیگر همچنان مراحل قانونی را طی می کند.

منبع: روزنامه خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 39
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 11
 • IR ۰۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  88 17
  سوژه های خوبی برای عربده کشی سلبریتی های وقیح و بی سواد و افسادطلبان در فضای مجازی بودند
  • IR ۱۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
   0 0
   ببخشید!!!؟؟؟؟ از کی تا حالا سلبریتی قانونگذار شده؟؟؟؟ اینجا باید قانون عدم مداخله تدوین بشه و اگر قصد کار خیر دارن از مجرای قانونی وموسسات شناخته شده انجام بدن. این رو گفتم و میگم همیشه تو آمریکا مهد آرزوهای سلبریتی ها، اگه مخالف منافع ملیشون حرف بزنه، FBI میریزن سرش. خیلی محترمانه تهیه کننده ها رو هم ملزم میکنن بندازن از پروژه بیرون. اینجا اینها خیلی هرج و مرج به پا کردن. صحیح نیست.
  • IR ۱۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
   1 0
   کی این حق رو داده سلبریتی فضول تام الاختیار مردم باشه؟ مملکت پزشک نداره؟ معلم نداره؟ استاد دانشگاه نداره؟ مهندس نداره؟ هیچ کدوم ازین گروهها رضایت ندارن و ندادند گروهی خوشگذران جامعه رو به فضاحت بکشند که مثلا خودی نشان داده باشند. به شخصه به عنوان فردی حقیقی به شدت با دخالت این گروه در اموری که به من هم به عنوان عضو این جامعه مربوط میشه مخالفم و هر که سرش به تنش زیبنده باشد هم از این گروه نابلد، خام، بی اطلاع و گاه خوشگذران پرهیز خواهد کرد!!!!!
  • IR ۱۴:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
   1 0
   اعدامشون نکنید تا سلبریتی ها رو هم خدمت کنند. شاید بفهمند که کی رو باید اعدام کرد و کی رو نه!
  • IR ۱۴:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
   0 0
   همه این اعترافات زیر شکنجه بوده! دارند جوانان آریایی را به جرم اعتراض به رژیم زیر شکنجه وادار به اعتراف می کنند!
 • UA ۰۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  71 3
  همه شان لایق اعدام هستند . این جرثومه های فساد که هیچ رحم و مروتی نداشتند . یعنی خوب تصور کنی لحظات وحشتناکی که بر گرفتاران میگذشت از جمله آن مادر که خاطرات این حادثه بسیار تلخ را فراموش نمیکند و با یاذآوری بدنش باید بلرزد . زن همراه برای فریب دادن نقش کمتر از دیگران نداشته . شیطانک کثافت
 • IR ۰۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  82 2
  چه بیشرف هایی باید کل گروه اعدام بشن
 • IR ۰۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  49 2
  این مجازات این دنیاشان هرچه این کثافتهای انگل زودتراعدام میشدندبهتر امیداست روحشان درجهنم درعذاب وسرگردانی باشه
 • IR ۰۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  46 2
  خاک برسرا چه اسمی هم روخودشون گذاشتند "مثلث برمودا"لابد هرچه کثافت کاری میکردند فکر کردند میتونند ناپدید بشن ولاشه شون پیدا نکنند!ولی برعکس" برمودا "شد وخدا زدپس گردنشون نه مال حروم خوردن دارد ونه ادم فاسدوفاسق میتونه برای همیشه قایم بشه!؟انسان نیستند حیوون درنده وپست اند که جامعه ای را مثل ویروس الوده می کنند..
 • IR ۰۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  53 6
  چرا اعدام؟! چرا این‌ها رو آروم‌آروم آتیش نمی‌زنند؟! به من باشه، جلو چشم اون زجرکشیده‌ها این پست‌تر از حیوانات رو آتیش می‌زنم. اگر اعتراضی هم بود، ترانه و مهناز رو هم باهاشون می‌سوزونم.
  • بهزاد AM ۰۸:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
   12 33
   داعش بازی در نیار. اعدام برای حذف افراد نامطلوب از جامعه است نه برای آروم کردن عقده های کودکی شما!
  • اسماعیل IR ۱۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
   0 0
   کاملا موافقم
 • UA ۰۵:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  29 0
  حال آدم رو بهم میزنند
 • شاهین IR ۰۶:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  31 0
  سلام بخدا هرکی از قاتلین حمایت کنه چه عامدانه چه جاهلانه آه مظلوم گریبانگیر ش میشه گول رسانه هارو نخورید جای جلاد و شهید و دارن عوض میکنن
 • IR ۰۶:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  28 1
  مگر الباقی اعضا باند در ادم ربایی و تجاوز و سرقت و ایجاد رعب و وحشت نقش نداشته اند ؟ احکام انها را هم اعلام کنید
 • IR ۰۷:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  26 0
  اعدام همه درملا عام
 • عباس IR ۰۷:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  23 0
  من خیلی جاها مخالف اعدام بودم اما اینجور انسان ها که ناموس مردم رحم نمیکنند رو باید آروم آروم کشت تا زجر ببینن همونطور که اون مادر بیچاره تا آخر عمر عذاب میکشه . من موندم چجوری یه انسان میتونه جلویه یه بچه به مادرش تجاوز کنه . آدم میمونه چی بگه
  • IR ۱۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
   1 0
   عباس! اعدام یک جانور خطرناک بقای نسل انسان مفید است. دیگه مخالف نباش.
 • رضا نعمتی IR ۰۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  20 0
  بسیار عالی هر کسی و به هر آیینی چنانچه مرتکب تجاوز به عنف باشد را به اشد مجازات و بیش از یکبار اعدام کنید حتی اعلام کنید عکس و نامش را
 • IR ۰۷:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  18 0
  کمترینش اعدام کردنشون هست.
 • IR ۰۷:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  23 0
  سلبریتیها کجایید که رفیقاتون رو کشتند!! بزنید هشتک رو
 • IR ۰۸:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  25 0
  حیف شد یکم دیر شد. سلبریتی های بی وطن ما از قافله جا موندند
 • IR ۰۸:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  21 0
  البته هنوز هم دیر نشده. سرپیتی ها هنوز هم میتونن وارد میدان بشن
 • کامران IR ۰۸:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  17 0
  همه این فاسدان را باید دار زد تا عبرتی برای دیگران باشد
 • محسن IR ۱۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  12 2
  الانه که باز لشکر ربات سایبری از آلبانی هشتک "اعدام نکنید"را داغ کنند وعده ای پادو هم برآتش معرکه بنزین بپاشند دربقیه قضایا که اینطور بوده الله اعلم
 • IR ۱۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  11 3
  چرا اعدامشون کردید آخه طفلکیها مادر داشتند و چند بار از جلوی یه باشگاه کشتی رد شده بودند
 • IR ۱۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  1 0
  واییی خدایا
 • ولی IR ۱۲:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  0 1
  چو بد کردی مباش ایمن ز آفات . درود بر پلیس ایران
 • IR ۱۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  1 0
  لزومی نداره چند جوانک هرمونی دهه هفتادی جامعه رو با فساد فکری و بوالهوسی خود به هرج و مرج بکشانند و برای رضایت این قوای عاقله معیوب، اعدام عناصر فاسد و مهلک رو حتی به چالش بکشید. شما به بچه بگید شکلات بدم از صبح تا شب میگه آره. اینها هم قوه تصمیم گیری به شدت ضعیفی دارن و سست عنصر و نفهم هستند. ممنون بابت اعدام این کثیف ترین آدم نماها! مشرق یادت نره این بوالهوسها عمدا پای خبرهای اینطور کامنت مینویسن تا مثلا کار اجتماعی کرده باشن. اکثرا حقیر و بیسوادن. اعدام در آمریکا هم اصل هست.
 • IR ۱۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  1 0
  رحمت خداوند مادام بر اون مجری قاونی که با شرافت و آزادگی این شیاطین رو تو مشهدالرضای ما از بین برد. انشالله در مشهد و تمام شهرهای ایران مجالی برای جنایت باقی نمانه.
 • IR ۱۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  1 0
  رحمت خداوند مادام بر اون مجری قانونی که با شرافت و آزادگی این شیاطین رو تو مشهدالرضای ما از بین برد. انشالله در مشهد و تمام شهرهای ایران مجالی برای جنایت باقی نمانه.
 • IR ۱۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  6 1
  خدا لعنتشون کنه که چه زندگیهایی رو تباه کردند و چه زخمهای روحی تو خانواده ها ایجاد کردند. ای کاش صد بار دارشون می زدید. اون بچه ای که شاهد جنایت بوده خیلی باید مشاوره و روان درمانی بشه تا بتونه به این فاجعه غلبه کنه.
 • IR ۱۴:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  9 1
  از 92 تا 99 ... دستتون درد نکنه !!!
 • وطن پرست DE ۱۵:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  0 1
  اینها که دیگه حیونن و واقعا مستحق مجازات هستن اما بد نیست مشخص بشه حجاب و پوشش خانوم هم چطور بوده! بلاخره باید زمینه جرم هم بررسی بشه.
 • IR ۱۶:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  4 0
  این لجن ها رو باید زجر کش میکردین، اگه به درپیتی ها ور نمیخوره وخودش نو جر نمیدن
 • سینا IR ۱۸:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  3 0
  سلام. آقاچرا اینارو نمیکشید.چرا محاکمه میکنیداینارو؟
 • IR ۱۸:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  1 0
  جنازه اینهاسوزانده ویاتحویل سالنهای تشریح دانشگاه علوم پزشگی شود.
 • احمد IR ۱۹:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
  2 0
  اینها حاصل تربیت پدر و مادرهای بی لیاقت هستند!!!
 • اسماعیل IR ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
  0 0
  چرا اون زنیکه اعدام نشد مگه گناه اون کمتر از بقیه است . با اعتماد به این زنه خیلی از قربانیان سوار ماشین میشدن همه افراد گروه باید اعدام بشن تا دیگه دیگه همچین گروههایی تشکیل نشه

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس