ابراهیمی: خواسته‌های گل‌محمدی برآورده نشود حق دارد استعفا کند

مربی پیشین تیم فوتبال فوتبال پرسپولیس این حق را برای سرمربی فعلی سرخپوشان قائل است که در صورت برآورده نشدن خواسته‌هایش تیم را ترک کند.

به گزارش مشرق، ناصر ابراهیمی درباره تهدید یحیی گل‌محمدی به استعفا بعد از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: متاسفانه مسئله فقط یحیی و پرسپولیس نیستند و بیشتر باشگاه‌ها این مشکلات را دارند. قراردادها با بازیکنان و مربیان بسته می‌شود، ولی توان برآورده کردن خواسته‌های آنها وجود ندارد. به جز یحیی خیلی از بازیکنان هم از باشگاه طلب دارند و این موضوع باعث مشکلات می‌شود. یکی از بازیکن استقلال ۱۰ سال برای این تیم بازی کرده، اما هنوز دو میلیارد طلب دارد و نمی‌دهند. می‌گویند برو از مدیرعاملی که قراردادت را امضا کرده پول بگیر!
 
وی اضافه کرد: چرا بازیکنان ما می‌خواهند سر از قطر دربیاورند؟ چون کسی از بازی کردن در آنجا ناراضی نیست و همه به موقع پول می‌گیرند و بعد هم به اروپا می‌روند. یحیی هم از دروغ صحبت می‌کند که حق دارد. ممکن است رسول‌پناه انسان خوبی باشد ولی در تنگنا قرار گرفته است، او که نمی‌تواند از جیبش برای باشگاه خرج کند. مشکل از جای دیگری است.

مربی پیشین پرسپولیس گفت: در ۴۱ سال ۲۱ مدیرعامل در باشگاه پرسپولیس عوض شده و این یعنی بی‌ثباتی و درد. در باشگاه‌های دنیا در ۴۰ سال شاید ۵-۴ مدیر عوض شود. من یک سوال دارم، کالدرون و برانکو چرا رفتند؟ وقتی باشگاه پول ندهد نمی‌توان انتظار داشت مربی ایرانی گذشت داشته باشد و پول نگیرد. مگر ما که گذشت کردیم و پول نگرفتیم الان خانه‌نشین نیستیم و مشکلات نداریم؟ اگر مسئله به مادیات ربط دارد، یحیی حق دارد و باید به جایی برود که بتواند مزدش را بگیرد. 

 ابراهیمی تاکید کرد: این شرایط فقط برای یحیی نیست و برای بازیکنان هم همینطور است. حرفی که یحیی می‌زند برای بازیکنان هم است، چون بازیکنان به او می‌گویند که پول نگرفته‌اند. فقط آمادگی بدنی مهم نیست، آمادگی روحی و روانی هم مهم است. باشگاه باید طوری عمل کند که بازیکن و مربی دغدغه‌ای نداشته باشد. ترابی به قطر رفت چون اینجا پول نمی‌دهند، اما تا حالا دیده‌اید کسی از کشورهای حاشیه خلیج فارس شکایت کرده باشد؟

وی درباره اینکه گل‌محمدی از عملکرد باشگاه در نقل و انتقالات ناراحت است، گفت: باید خواسته‌های مربی برآورده شود. مربی باید بازیکن انتخاب کند اما احتمالا از سوی باشگاه کوتاهی شده و او ناراحت شده است. مشکلات فقط یک مورد نیست و نمی‌توان گفت این وسط گل‌محمدی مقصر است. اگر خواسته‌های مربی اجرا نشود به نظر من حق با یحیی است و باید جدا شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس