کد خبر 1115840
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
ده غلط مشهور درباره اسرائیل - کتابستان - کراپ‌شده

کتاب ده غلط مشهور درباره اسرائیل نوشته ایلان پاپه مورخ مشهور اسرائیلی توسط انتشارات کتابستان معرفت منتشر شد.

به گزارش مشرق، کتاب ده غلط مشهور درباره اسرائیل نوشته ایلان پاپه مورخ مشهور اسرائیلی توسط انتشارات کتابستان معرفت منتشر شد.

در سالهای گذشته مورخان زیادی در سراسر جهان و مخصوصا جهان اسلام به نقد ادعاهای دروغین اسرائیلی‌ها برای حضور در سرزمین‌های اشغالی پرداخته‌اند. 
در این میان نظرات مورخانی که از دل اسرائیل و یهود برخاسته‌اند،‌ حائز اهمیت است. ایلان پاپه یکی از این مورخان است که نظراتش در سال‌های اخیر سرو وصدای زیادی به پا کرده است.

کتاب‌های مختلف او درباره درگیری اسرائیل و فلسطین باعث شده است که او شهرت فراوانی در این حوزه کسب کند. ایلان پاپه از جمله مورخان جدید اسرائیلی است که تشکیل اسرائیل را مقصر فقدان صلح در خاورمیانه دانسته و صهیونیسم را خطرناک پنداشته و خواستار تحریم بین‌المللی دانشگاهیان اسرائیلی شده ‌است.

اما شاید مهمترین کتاب پاپه بعد از "پاک‌سازی نژادی فلسطین" را بتوان " ۱۰غلط مشهور درباره اسرائیل" دانست که پس از انتشار سر و صدای زیادی به پا کرد. پاپه در این کتاب ۱۰ افسانه‌ای را که اسرائیل بر پایه آن بنا نهاده شده است، مورد ارزیابی قرار داده و جعلی بودن آن را به جهانیان نشان داده است.

پاپه در این کتاب ابتدا ۱۰ گزاره تاریخی را که بنیاد کشور جعلی اسرائیل شده است، مطرح کرده است و در ادامه با دلایل تاریخی و مستندات و شواهد  این ادعاها را مورد مداقه قرار می‌دهد.

این کتاب با ترجمه آقای وحید خضاب و در۲۹۲صفحه و قیمت۴۵هزار تومان روانه بازار نشر شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس