متمم قرارداد یک‌ونیم میلیاردی بیرانوند و پرسپولیس‌ با امضای انصاری‌فرد + سند

با وجود نپذیرفتن سرپرست فعلی باشگاه پرسپولیس، اما مدیرعامل قبلی این باشگاه در یک قرارداد دست‌نویس یک میلیارد و پانصد میلیون به پایه قرارداد بیرانوند اضافه کرده است.

به گزارش مشرق، شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی، جدال لفظی میان علیرضا بیرانوند و مهدی رسول‌پناه شکل گرفت. در این گفت‌وگوی زنده، با وجود اصرار بیرانوند مبنی بر اینکه متمم قراردادش قانونی است اما سرپرست باشگاه اعتقاد داشت این متمم فاقد وجاهت قانونی است. 

حالا به اصل متمم امضا شده میان علیرضا بیرانوند و محمد حسن انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل وقت دست پیدا کردیم که در آن علاوه بر امضای مدیرعامل، مهر رسمی باشگاه پرسپولیس هم به چشم می‌خورد. در این متمم صراحتا عنوان شده است که «این متمم بخش لاینفک قرارداد ثبت شده بازیکن و باشگاه در فدراسیون می‌باشد و از همان درجه اعتبار برخوردار است.»

بیشتر بخوانید:

رسول پناه: با گلایه های گل محمدی موافق بودیم/ برای مدیریت پرسپولیس کوچکم چون باج نمی دهم

سند کسر بیش از یک میلیاردی از قرارداد بیرانوند

در این متمم قرارداد صراحتا ذکر شده که مبلغ یک میلیارد و ۵٠٠ میلیون تومان به اصل قرارداد ۴ میلیاردی بیرانوند اضافه شده و مبلغ پایه قرارداد او ۵ میلیارد و ۵٠٠میلیون تومان محاسبه می‌شود. 

اخیرا باشگاه پرسپولیس بیش ار یک میلیارد از قرارداد بیرانوند را نیز بدلیل عدم اتمام فصل فوتبالی کسر کرده است.

رسول پناه در خصوص کسر ۲۵ درصد از قرارداد تیمش و همچنین پرداخت نکردن متممی که با انصاری‌فرد به امضا رسیده بود، گفته است: او متممی را با انصاری‌فرد امضا کرده بود که ثبت رسمی نشده بود. من هم به او گفتم بابت این ۱.۵ میلیارد شکایت کن و اگر حرفت قبول شد، ما این پول را بدهیم.

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس