کد خبر 1110660
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
واکنش بنا به صدور مجوز برای کشتی: مسابقات جهانی هم برگزار نشود باید انگیزه‌ در بچه‌ها ایجاد کنیم

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: اگر مسابقات جهانی هم برگزار نشود ما باید انگیزه‌ در بچه‌ها ایجاد کنیم چون راه المپیک را باید ادامه دهیم.

به گزارش مشرق، محمد بنا در واکنش به صدور مجوز برگزاری اردوی تیم‌های ملی کشتی اظهار داشت: طبیعتا وقتی مسابقه‌ای نباشد یعنی برنامه‌ای نیست. ما اگر بخواهیم در این وضعیت اردو تشکیل دهیم، اردوی کوتاه مدت خواهد بود که بچه‌ها را بیاوریم. می‌خواهیم به آنها این را بگوییم که دوباره کشتی هست و از این موضوع انگیزه بگیرند.

بیشتر بخوانید:

کشتی هم از ستاد مقابله با کرونا مجوز گرفت

وی ادامه داد: اینکه ما هدف‌مان باید جهانی 2020 باشد یا نه، چیزی است که اتحادیه جهانی مشخص می‌کند که آیا می‌توانیم اواخر آذر و اوایل دی‌ماه جهانی را برگزار کنیم. اگر برگزار هم نشود ما باید انگیزه‌ در بچه‌ها ایجاد کنیم چون راه المپیک را باید ادامه دهیم. در فروردین و اردیبهشت سال آینده مسابقات گزینشی المپیک را در پیش داریم. من که بعید می‌دانم مسابقات جهانی برگزار شود، اگر هم برگزار شود، طی روزهای 30 آذر تا 7 دی خواهد بود و بلافاصله بعد از آن باید در فاز گزینشی‌ها برویم.

بنا که همچنان معتقد است اتحادیه جهانی در سال 2020 قادر به برگزاری مسابقات جهانی کشتی نخواهد بود، تاکید کرد:‌ دی‌ماه، اواخر سال میلادی می‌شود و همه جا دنبال جشن‌ سال نوی‌شان هستند، بعید است در آن تاریخ مسابقه برگزار شود. اگر نناد لالوویچ بتواند برای یک سال دیگر خودش و هیئت رئیسه اتحادیه جهانی مجوز ادامه کار بگیرد، آن وقت شاید همه چیز و انتخابات اتحادیه جهانی به المپیک و بعد از آن موکول شود. در اتحادیه جهانی درگیری‌های خودشان را دارند و این مسائل هم در تصمیم‌گیری‌شان در مورد برگزاری مسابقات جهانی تاثیر دارد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس