image-20200813120605-2.jpeg

از دیر باز معقوله تبلیغات در کسب و کارها امری اجتناب ناپذیر بوده است و این موضوع تا به امروز دستخوش تغییرات بسیار زیادی بوده.

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور فناوری‌های نوین در تبلیغات با سرعت زیاد تجهیزات تبلیغاتی دستخوش دگرگونی و تغییرات گسترده شده اند.

استفاده از روش های نوین تبلیغاتی با رویکرد کاربرد بهینه از فضاهای موجود و صرفه جویی در مصرف انرژی و همچنین بهره از محصولات سبز که میتواند در چرخه اکو سیستم حیاطی تجدید پذیری را به همراه داشته باشد باعث گردید تا تجهیزات دیجیتال جایگزین تجهیزات چاپی گردد.

انواع نمایشگرهای صنعتی که میتوانند محتواهای تبلیغاتی فیلم، تصویر و متن را به مخاطبین ارائه نمایند یکی از گزینه های بسیار مناسب در امر تبلیغات می‌باشد.

تلویزیون شهری یکی از تجهیزات تبلیغات بصری است که امروزه در معابر عمومی کلان شهرها و اماکن خصوصی و دولتی به جهت نشر و ارائه محتواهای فرهنگی، آموزشی، تبلیغاتی و حتی صنعتی کاربردی ویژه و خاص دارد.

تلویزیون‌های شهری با استفاده از تکنولوژی‌های نوین صنعت الکترونیک توانسته است تاثیر گزاری بیشتری در ذهن مخاطبان به جهت رویت محتواهای تبلیغاتی ، فرهنگی، آموزشی و اطلاع رسانی را داشته باشد.

از جمله کاربردهای تلویزیون های شهری کمک به برندینگ و مارکتینگ کسب و کارهای بزرگ، متوسط و کوچک می‌باشد؛ چند سالی است در معابر عمومی کلان شهر های کشور عزیزمان شاهد قرارگیری تلویزیون‌هایی با ابعاد و اندازه های بسیار بزرگ هستیم که گاها با محتواهایی بصورت فیلم ذهن مخاطبین را با محصولات و خدمات مجموعه های مختلف آشنا میکند.

استفاده از انواع تلویزیون شهری در مجموعه تالارها و رستورانها در چندسال اخیر به جذابیت اماکن فوق الذکر افزوده و همچنین در کنسرت ها و حتی برنامه های تلویزیونی استفاده از تلویزیون شهری ازجمله برنامه های ثابت صاحبین مشاغل می‌باشد.

یکی دیگر از تجهیزات تبلیغات بصری ویدئووال می‌باشد که پیش از این کاربردهایی همچون استفاده در اتاق های مانیتورینگ و... داشته است که امروزه در اکثر مراکز تجاری، فروشگاه‌های بزرگ به جهت رسانه معرفی محصولات و خدمات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ویدئووال ها باتوجه به ذات صنعتی که دارا می‌باشند، میتوانند با مداومت کاری 24*7 کار نمایند و جلوه بصری متفاوتی به مخاطبین ارائه نمایند.

ویدئووال‌ ها در تنوع مدل و برند قابل ارائه هستند که میتوانید جهت آشنایی با انواع آن به وب سایت شرکت ایمن موج هوشمند مراجعه نموده و توضیحات تکمیلی ویدئووال را در وب سایت این شرکت بصورت فایل صوتی و تصویری ملاحظه فرمایید.

تاثیرگذاری چند برابری در ذهن مخاطبین با استفاده از لایت باکس

لایت باکس یکی از روش‌های متداول تبلیغات بصری می‌باشد که میتوان فضاهای پرتردد را بعنوان بستر مناسب جهت رویت و جلب توجه حداکثری مخاطبین برای صاحبین مشاغل دانست که با درنظر گرفت فضاهای مذکور میتوان برخی از هزینه‌های جاری مجموعه را از تخصیص فضای تبلیغات تامین نمود.

لایت باکس‌ها از دو المان اصلی تشکیل می‌شوند: بدنه(کلاف اصلی و چارچوب) و قاب، در ساختار لایت باکس تابلوهایی با استفاده از جعبه هایی که با انواعی از روشنایی‌های کم مصرف و پرنور که معمولا از جنس اس ام دی و یا فلورسنت می باشند استفاده می شود، عکس تبلیغ و یا پوستر را بروی این جعبه قرار داده و از پشت این نوع تابلو برای نورپردازی استفاده می کنند، عکس روی این تابلوها را به راحتی می توان تغییر داد.

لایت باکس کریستال

در این نوع لایت باکس بر خلاف لایت باکس معمولی، برای تبلیغات و نمایش تصویر می توان بر روی متریال بک لایت طرحی چاپ کرد. این نوع لایت باکس از دو لایه پلکسی گلاس به ضخامت 8 و 2 میلیمتر ساخته شده و مابین این دو لایه از چاپ بک لیت استفاده می شود.  تعویض طرح چاپی داخل تابلو توسط مشتری یکی از مزایای این نوع تابلو به شمار می رود.

لایت باکس کریستالی را می توان بر روی دیوار گچی، سنگ، mdf  و سقف نصب کرد، دور کار را می توان به شکلی غیر از حالت معمول مربع و مستطیل برش داد.

لایت باکس مگنت

مجموعه‌هایی که تغییر و تعویض تصویر تبلیغاتی خود را در بازه زمانی کوتاه انجام میدهند گزینه استفاده از لایت باکس مگنتی بهترین پیشنهاد خواهد بود. در این نوع لایت باکس امکان تعویض تصویر لایت باکس به سادگی میسر بوده و قاب آلومینیومی و تامین نور با روش اس ام دی ازجمله محاسن این مدل لایت باکس می‌باشد. روی لایت باکس مگنتی صفحه پلکسی شفاف درنظر گرفته میشود که به کمک آهنربا روی لایت باکس قرار گرفته و به سادگی جدا گردیده و عملیات تعویض چاپ سهل الوصول انجام می‌گردد.

 مشخصه‌های بااهمیت این نوع لایت باکس به شرح ذیل می‌باشد:

لایت باکس فریم لس

لایت باکس فریم لس آلومینیومی، به آن دسته لایت باکس هایی گفته میشود که از نمای روبرو شما هیچگونه قاب و چهارچوب و زواری را چه از جنس آلومینیوم و چه از جنس ورقهای آهن مشاهده نمی‌کنید. این گونه لایت باکس فریم لس آلومینیومی از حداقل فریم استفاده شده و بیشترین تمرکز بر روی تصویر است تا جلوه ی بهتری را شاهد باشیم.

لایت باکس اسنپ فریم     

این مدل لایت باکس از مقاومت بالایی برخوردار می‌باشد، تابلو لایت باکس اسنپی یکی از بهترین گزینه ها، برای ارائه تبلیغات شما است که بااستفاده از لایت باکس اسنپی می توانید در مدت بسیار طولانی تصاویر و تبلیغات خود را به نمایش بگذارید. ساختار لایت باکس اسنپ فریم، به گونه ای طراحی شده است که دارای یک قاب آلومینیومی به اندازه 2.5 سانتی متر باشد. این قاب آلومینیومی به سادگی باز و بسته می شود و در رنگ های سفید، مشکی ونقره ای قابل سفارش هستند. برای چاپ تصویر دلخواه شما از چاپ بک لایت استفاده می شود. نصب لایت باکس اسنپ فریم به این شکل است که تابلو لایت باکس اسنپ فریم را به راحتی می توانید به صورت تابلو دیواری و یا به صورت آویز نصب کنید و آن را خیلی ساده به کمک یک آداپتور به برق متصل کنید. در قسمت پشت لایت باکس های اسنپی از ام دی اف استفاده شده است.

دگرگونیهای فزاینده دهه‌های اخیر در بخش‌های مختلف علمی و کاربردی، گویای وسعت فعالیت‌های گوناگون تخصصی می‌باشد. یکی از رشته‌هایی که دستخوش این تحولات بوده سیستم‌های تبلیغاتی با نگرش ویژه به فن‌آوری‌های مربوط به بخشهای بصری است.

امروزه در جوامع مختلف استفاده از تجهیزات تبلیغات محیطی و نورپردازی، دانشی کاملا تخصصی است. ایمن موج طی نه  سال تجربه با همکاری کارشناسان مجرب و  علم به مباحث تبلیغاتی و علوم نورپردازی گامهای بلندی را در ارائه خدمات تخصصی تجهیزات تبلیغات بصری و ارائه راهکارهای جامع نورپردازی برداشته است.

امروزه کلیه مراکز اداری،تجاری، فرهنگی (دولتی و خصوصی) برای ارائه خدمات بهتر و جلب رضایت مشتریان با یکدیگر در رقابتی روز افزون می‌باشند. در کشورهای پیشرفته، مخاطبان روزانه با تعداد زیادی از نمایشگرهای تصویری احاطه می‌شوند و سیستم‌های اطلاع‌ رسانی دیجیتال جایگزین سیستم‌های اطلاع رسانی سنتی (پوسترها، بروشورها و اعلامیه‌های چاپ شده و …) شده‌اند. با فراگیر شدن سیستمهای اطلاع رسانی و تبلیغاتی دیجیتال، نیاز به نمایشگرهایی با توانایی استفاده در مکانهای عمومی، تجاری و صنعتی  به سرعت در بین صاحبین مشاغل احساس شد. با توجه به اینکه نمایشگرهای خانگی توانایی کار در چنین محیط هایی را برای مدت طولانی ندارند، تولیدکنندگان مطرح سیستمهای تصویری مبادرت به طراحی، ساخت و عرضه نمایشگرهای نسل جدید نموده‌ اند .


**این محتوا تبلیغاتی است

برچسب‌ها

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس