کد خبر 1104204
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۰
سازمان زندان ها نمایه

مدیر زندان ورامین از آزادی ۱۵ نفر از زندانیان این زندان به مناسبت عید غدیر و همزمان با حضور روحانیون جهادی در زندان خبر داد.

به گزارش مشرق، مراد نصیریان از آزادی ۱۵ نفر از زندانیان زندان ورامین به مناسبت عید غدیر و همزمان با حضور روحانیون جهادی در زندان خبر داد.

زندگی در زندان از سوی مبلغین وروحانیون جهادی از روز پنج شنبه صبح ۱۶مرداد ۹۹در زندان خورین ورامین هم زمان با بیدار باش زندانی‌ها در زندان آغاز شده و تا ساعت خاموشی این حضور ادامه دارد.

بر اساس این گزارش این روحانیون در کنار زندانی‌ها ورزش می‌کنند، مطالعه انجام می‌دهند، گفتگو می‌کنند، هم سفره می‌شوند، نماز جماعت و قرآن می‌خوانندو..

این برنامه تا شنبه (شام عید غدیر) امشب ادامه دارد و در انتها روحانیون جهادی ومبلغان شناسنامه‌ای از بند بهمراه ایده‌ها پیشنهادات تحویل سازمان زندان‌ها خواهند داد.

مراد نصیریان مدیر زندان ورامین  گفت:هدف از این کار ارتقای روحیه مددجویان در زندان است و اینکه آنان بدانند که هنوز از جامعه، دین و مذهب شان جا نمانده اند و هرگاه بخواهند امیرالمومنین محیطی اهل بیت یاری گر آن‌ها خواهد بود.

مدیر زندان ورامین گفت: ایجاد انگیزه و شور و نشاط مذهبی و اعتقادی در بین جامعه از دیگر اهداف این مراسم است.

وی در ادامه از آزادی ۱۵ نفر از مددجویان این زندان به مناسبت عید غدیر خبر داد و گفت: این آزادی با هماهنگی دادستان‌های مراکز استان و انجام مراحل قانونی و قضایی انجام شده است.

نصیریان در ادامه با بیان اینکه در سال جاری با مرخصی ۴٧٨زندانی این زندان موافقت شده است گفت: همچنین امسال١۴٩ مرخصی منجر به آزادی شده ایم.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس