ذوالفقارنسب: اصلی‌ترین حریف پرسپولیس مقابل نساجی زمین چمن مصنوعی بود!/ گل‌محمدی با تمام نیروهایش بازی کرد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: گل‌محمدی تیمش را با تمام نفرات اصلی به زمین فرستاده بود و هیچ‌کس نمی‌تواند بگوید پرسپولیس برای برد به زمین رفته بود.

به گزارش مشرق، بیژن ذوالفقارنسب درباره تساوی یک - یک تیم پرسپولیس مقابل نساجی اظهار داشت: به اعتقاد من این بازی برای نساجی بسیار می‌توانست مهم باشد و این تیم بازی جوانمردانه و خوبی هم انجام داد. پرسپولیس نیز که با 62 امتیاز قهرمانی‌اش را مسجل کرده بود با اعتمادبه‌نفس خوبی بازی کرد و از همه بازیکنانش استفاده کرد. این نشان می‌دهد پرسپولیس آن روحیه ورزشی و وظیفه ورزشی خودش را انجام داد و در یک بازی پایاپایی هر دو تیم به نتیجه تساوی رضایت دادند.

وی افزود: پرسپولیس با چهار هافبک بازی کرد و در مالکیت و انتقال توپ بسیار خوب عمل کرد. این نوع بازی، کار ساده‌ای نبود و پرسپولیس با مهارت و توانمندی این کار را خیلی خوب انجام داد و بیش از 60، 70 دقیقه از بازی توپ را در یک، سوم دفاعی حریف به گردش درآورد. بازیکنان نساجی هم خیلی خوب همدیگر را پوشش می‌دادند و به نظرم با توجه به اینکه این  تیم در رتبه نهم قرار دارد، یک امتیاز این بازی شاید به نفع آن‌ها باشد.

بیشتر بخوانید:

امسال یکی از بهترین پرسپولیس‌های تاریخ هستیم

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره اینکه این تیم با وجود قهرمانی همچنان میل به پیروزی مقابل نساجی داشت و حملات زیادی انجام داد، گفت: پرسپولیس با یک روحیه ورزشی خوب بازی بسیار محکمی را انجام داد. شاید خیلی‌ها فکر می‌کردند پرسپولیس به جوانانش فرصت بازی بدهد، ولی این تیم با تمام نیروهایش آمد و به نظرم هیچ‌کس هم نمی‌تواند بگوید این تیم برای برد به زمین نیامده بود.

ذوالفقارنسب در رابطه با موقعیت‌های زیادی که شاگردان گل‌محمدی در نیمه دوم از دست دادند، یادآور شد: بازی در چمن مصنوعی برای تیمی که تمام تمریناتش در چمن طبیعی است، مشکل ایجاد می‌کند. کیفیت زمین مانع کار بازیکنان می‌شد و شاید حریف اصلی پرسپولیس در این بازی، چمن مصنوعی بود. معمولاً بازیکنان لیگ برتر عادت به زمین‌های این چنینی ندارند. به طور کلی من هر دو تیم را خوب ارزیابی کردم و این نشان می‌دهد کادر فنی نساجی به خوبی به وظایفش آشناست. چند بازیکن سابق تیم ملی در کادر فنی این تیم حضور دارند و من آینده خوبی برای نساجی پیش‌بینی می‌کنم.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس