کتاب بوی سکه های نو - کراپ‌شده

کتاب بوی سکه های نو، در قالب مجموعه داستان های مذهبی نوجوان توسط به نشر همزمان با ایام شهادت پنجمین اخترتابناک آسمان امامت و ولایت منتشر شد.

به گزارش مشرق، این اثر داستانی از تدبیر و راهگشایی امام محمدباقر(ع) است و در پشت جلد از این کتاب آمده است: «مشاور پیر از خوش حالی بر پیشانی امام بوسه زد و با صدای بلند گفت: درود بر تو ای محمد بن علی. گمان نمی کردم که بتوانی مشکل ما را حل کنی. و بعد رو به روح بن زنباع کرد و گفت: حق با تو بود، این همان راه سومی است که گفتی!»

کتاب بوی سکه های نو به قلم محمود پوروهاب و با تصویرگری اسماعیل چشرخ و طرح جلد امیروحید سعیدی فرد در 48 صفحه قطع وزیری در دو هزار نسخه با قیمت 10هزارتومان منتشر شده است.

کتاب های دورنمایی از زندگانی امام محمدباقر(ع) ، معارف و معاریف، معصومین چهارده گانه، اصول کافی، پیشوای پنجم، مجموعه زندگی چهارمعصوم، نگاهی به زندگی امام محمدباقر (ع) به عنوان کتابنامه این اثر معرفی شده اند.

این کتاب در سال های گذشته با عنوان سکه هایی به نام محمد(ص) و تصویرگری دیگری توسط به نشر در شش هزار نسخه چاپ شده بود.

در بخشی از این کتاب می خوانیم: «امام با خوش رویی با همه دست داد و حالشان را پرسید. زنباع دست در آب جویبار کرد و به فکر فرو رفت. امام چقدر متواضع و بامحبت است، هرکه اورا نشناسد، گمان نمی برد که او فرزند رسول خدا و دانشمندترین مردان روزگار است.

کتاب بوی سکه های نو را می توانید از کتابفروشی های سراسر کشور و همچنین سایت www.behnashr.com  تهیه نمایید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس