امیر سرتیپ ناصر آراسته

عضو گروه مشاورین نظامی رهبر انقلاب بااشاره به تهدیدات اخیر گروهک تروریستی منافقین گفت: از نظر عملیاتی و رزمی حسابی روی این پیرمرد و پیرزن‌های خائن، جانی و احمق نمی‌کنیم.

به گزارش مشرق، صبح امروز امیر سرتیپ ناصر آراسته، هم رزم شهید صیاد شیرازی در عملیات مرصاد با حضور در برنامه سلام صبح به خیر، با بیان اینکه هدف اصلی گروهک تروریستی منافقین براندازی نظام بود،گفت: این گروهک تروریستی در سال ۶۷ با چراغ سبز چند تن از نمایندگان کنگره آمریکا و سناتورهای مجلس سنا جهت براندازی جمهوری اسلامی اقدام کردند. 

بیشتر بخوانید:

عملیات «مرصاد» آغازی بر پایان مفتضح منافقین

* التماس منافقین به صدام برای حمله مجدد به ایران

امیر سرتیپ آراسته در ادامه با اشاره به اینکه در فاصله پذیرش قطعنامه تا روز حمله منافقین، مسعود رجوی سرکرده این گروهک تروریستی سه بار با صدام ملاقت کرده است، عنوان کرد: وی در این ملاقات‌ها از صدام تقاضای حمله به ایران را کرده بود.

بیشتر بخوانید:

«بدفرجام» منتشر شد

رئیس هیات معارف جنگ ارتش همچنین با تاکید بر اینکه میزان کشت و کشتار منافقین به عدد ۱۷ هزار شهید می‌رسد، اظهارداشت: این در حالی بود که صدام در کل بمباران شهرهای کشور در طول هشت سال دفاع مقدس، ۱۵ هزار نفر از مردم بی‌گناه را به شهادت رساند.

* قدرت پدافند هوایی در ساقط کردن هواپیماهای ارتش عراق

امیر سرتیپ آراسته در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عملیات مرصاد گفت: در این عملیات قرار بر این بود که منافقین پس از عبور از مرز عراق با پشتیبانی توپخانه‌ای و هواپیمایی رژیم بعثی، پایگاه‌های تبریز ، همدان و کرمانشاه را تسخیر و پس از ۳۳ ساعت با برنامه‌ریزی انجام شده به تهران برسند.

وی افزود: البته لازم به توضیح است منافقین با استعداد نیروی ۵ هزار نفری فعال در صحنه که شامل ۳۲ تیپ به ظرفیت۵۰۰ الی ۷۰۰ نفر بوده اقدام به عملیات کرده ولی در صحنه نبرد، نیروهای آن‌ها به ۶ الی ۷ هزار نفر هم می‌رسید.

عضو گروه مشاورین نظامی رهبر معظم انقلاب در ادامه با بیان نقش برجسته پدافند هوایی ایران در عملیات مرصاد اظهارداشت: در همان روز اول عملیات، ۱۴ فروند از هواپیماهای ارتش عراق که به پشتیبانی از منافقین در این عملیات مشغول بودند، توسط نیروهای مقتدر پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ساقط گشته و منهدم شدند.

* تشکیل قرارگاه تاکتیکی در آسمان از ذکاوت شهید صیاد شیرازی بود

امیر سرتیپ آراسته در تشریح این عملیات به نقش بی بدیل امیر سپهبد شهید صیاد شیرازی اشاره و با بیان ذکاوت نظامی ایشان عنوان کرد: به محض اعلام به شهید صیاد در شب قبل از عملیات، ایشان خود را ساعت۲۳ به منطقه رسانده و به دلیل اینکه تازه از منطقه بازگشته بودند تسلط خوبی روی آنجا داشتند.

وی افزود: شهید صیاد در اولین تحلیل خود از اتفاقی که در حال رخ دادن بود متوجه شدند که مهاجمان به کشور منافقین هستند که با پشتیبانی ارتش بعثی عراق تدارک حمله دیده‌اند اما این در حالی بود که برای بسیاری از فرماندهان هنوز صحت وسقم این موضوع روشن نشده بود.

بیشتر بخوانید:

ابتکار شهید صیاد شیرازی در زمین‌گیر کردن منافقین

امیر سرتیپ آراسته در ادامه با اشاره به رشادت‌های شهید صیاد خاطرنشان کرد: ایشان به محض ورود به هوانیروز اقدام به تشکیل کوچکترین قرارگاه تاکتیکی و متحرک‌ترین‌ پاسگاه فرماندهی در آسمان کرد که تا آن زمان در جنگ چنین چیزی رخ نداده بود.

وی ادامه داد: در مجموع ۶۵ هلکوپتر و بالگرد نیروی زمینی از پایگاه هوانیروز کرمانشاه، کرمان و پشتیبانی اصفهان،  ۴۲۵ ساعت پرواز عملیاتی داشتند و شهید بزرگوار بیشتر طراحی‌ها و هماهنگی‌های این پروازها رادر هوا انجام داد.  

این فرمانده ارشد دوران دفاع مقدس همچنین با اشاره به دلایل ضعف ایران در ابتدای مواجهه با گروهک منافقین گفت: یکی از دلایل ضعف نیروهای مسلح در ابتدای این عملیات، به دلیل شوک پذیرش قطعنامه ۵۹۸ بود که نیروی‌های مسلح ما تصور می‌کردند جنگ پایان یافته ولی با نهیب حضرت امام (ره) دوباره به صحنه نبرد بازگشتند.

* جانیانی که مربی داعش هستند

امیر آراسته با اشاره به جنایت‌های منافقین گفت: آن‌ها اگر با کوچکترین مقاومت یا سئوال از طرف مقابل خود مواجه می‌شدند، بلافاصله آن را از بین می‌بردند. به عنوان مثال فقط در یک نمونه فرمانده پادگان اسلام آباد غرب را ابتدا بینی و گوش‌های ایشان را بریدند و سپس تیرباران‌اش کردند.

وی افزود: از دیگر جنایات منافقین می‌توان حمله به بیمارستان اسلام آباد غرب را عنوان کرد که با بی‌رحمی تمام بیماران را پس از جمع کردن در کنار دیوار، تیرباران کرده و به آتش کشیدند.

* اعدامی‌های منافقین همان توبه شکستگان هستند

این فرمانده ارشد ارتش در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان دلیل اعدام برخی از اعضای این گروهک تروریستی عنوان کرد: برخی از اسرای منافقین ابتدا توبه کردند و با رافت نظام مواجه شدند اما بعدها توبه شکستند و در عملیات‌های مختلف علیه کشور حضور داشتند، بنابراین حکم اعدام برای این‌ها منصفانه بود.

امیر سرتیپ آراسته در ادامه با برشماری سه ویژگی بارز منافقین خطاب به جوانان گفت: منافقین سه ویژه‌گی خیانت،جنایت و حماقت را با هم دارند چراکه نه تنها برای آسیب‌زدن به کشور با دشمن هم پیمان شدند بلکه در جنایاتی تکرار نشدنی بسیاری از مردم بی گناه را به خاک و خون کشیدند.

* از نظر رزمی روی پیرمرد و پیرزن‎های خائن منافق حسابی نمی‎کنیم

عضو گروه مشاورین نظامی رهبر معظم انقلاب اسلامی در واکنش به تهدیدهای اخیر این گروهک تروریستی گفت: از نظر عملیاتی و رزمی حسابی روی این پیرمرد و پیر زن‌های خائن، جانی و احمق نمی‌کنیم چرا که خود را از ارتش به قول آن‌ها مجهز آمریکا بالاتر می‌دانیم.

وی در پایان با اشاره به راهبرد جدید این گروهک تروریستی خاطرنشان کرد: باید دقت داشت که این گروهک تروریستی توان جنگ‌های رو در رو و نظامی را نداشته و به همین علت به فضای مجازی و رسانه‌ای روی آورده که مهم‌ترین هدف آن‌ها نا امید کردن مردم از نظام است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 13
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 9
 • US ۱۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
  22 8
  مسیح علی نژاد و برادرش علیرضا علی نژاد نیز از توابان یکی از گروههای وابسته به منافقین به نام گروهک گاوه در بابل مازندران بودند که سال 66 به دلیل عملیات مسلحانه دستگیر و با رافت اسلامی هر دو نفر توبه کرده و آزاد شدند ( فقط رهبر گروه اعدام شد ) و امروزه هر دو نفر این جور دوباره در برابر کشورشان ایستاده اند. حتی مسیح علی نژاد را به دلیل اینکه حامله خیلی زود آزاد کردند و برادرش دو سال در زندان بوده است وبعد تواب شده و آزاد شد
  • IR ۲۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
   6 16
   چرا شعر میگی . این دو نفر اون موقع بچه بودن .
  • تاجر شهرآشوب IR ۲۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
   2 3
   دروغ نمی گوید. در بابل منافقین از کم سن و سالان برای کارهای یدی و تبلیغی همچو پخش روزنامه استفاده می کردند. فعالیت تبلیغاتی منافقین در حوزه فکری و نشر مطالب که اکبر طبری نیز به عنوان مسئول کتابخانه منافقین، نقش بسزایی داشته، فوق العاده گسترده بود
 • IR ۲۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
  23 8
  این آلبانیایی ها کلی اصلاح طلب تو ایران دارن. غیر از این ما هم کلی مردم اُسکُل داریم که تو فضای مجازی حسابی سطح سواد و آگاهی! خودشون رو نشون می دن.
 • مادربچه هاو معلم مدرسه IR ۲۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
  19 39
  بی شعورهااکثریت هستند، حتی درقرآن کریم هم آمده که اکثریت، شعورندارند، ولی خداوند وعده داده است که پیروزی باحزب الله است، إن شاء الله
  • IR ۲۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
   2 3
   چرا منفی زدین به این نظر؟! این یک واقعیت هست که اکثریت مردم نمی فهمن. چی باعث می شه میلیون ها آدم یک سلبریتی رو دنبال کنه و به حرفش گوش بده در حالی که اون شخص تو حوزه ی تخصصی خودش هم هیچ افتخار و دستاوردی نداره؟ چی باعث می شه با برجامی که نخوندن تو خیابون برقصن؟ چی باعث می شه صدا و سیما و مجری شبکه یک تو تلویزیون تولید ملی و جوان کار آفرین رو تمسخر کنن؟ بی شعورها اکثریت هستن. الکی هم فاز روشنفکری بر ندارین. این یه واقعیته.
 • نوری IR ۲۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
  13 3
  متاسفانه این گروه خود فروخته برای رسیدن به آرزوهایشان از هیچ جنایتی روی گردان نمی کنند
 • بوکسور کهنه کار IR ۰۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
  6 3
  دوران جوونیشونم توان مبارزه نداشتند، یه مشت خائن ترسو که مخفیانه ترور میکردند
 • سید IR ۰۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
  5 1
  این حرامزادگان جنایت کار انقدر بدبخت اند که حتی سلطنت طلبان نیز از انان اعلام انزجار و نفرت میکنند چه داغی نشاند صیاد دلها بر دل این حرامیان بیشرف که هنوز که هنوزه میسورند
 • ربیعی IR ۰۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
  4 3
  جنایات و وحشیگری وخباثت کفتارهای انسان نما منافقین وطن فروش خائن به ملت روی مغل های وحشی را سفید کردند .
 • IR ۰۱:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
  3 6
  حتما تو جوون قدیمی هستی!؟
 • فداییان ایران اسلامی ملت ایران IR ۰۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
  3 4
  #متافقان کور دل هرگز روی خوش نخواهند دید . چراکه آنها دشمن ملت ایران هستند و تابحال غرببه18000هزار ایرانی مظلوم بی‌دفاع را بشهادت رساندند.لعنت خدا بر منافقان
 • حسام IR ۱۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
  2 2
  در عملیات مرصاد یاد گردان امام حسین علیه السلام بخیر تیپ ۳۶ انصارالمهدی بچه های از جان گذشته ابهر وقتی صحبت از اسیر کردن این مزدوران بود همه نگران تواب معرفی شدن این محاربین مسلح وبخشش و... آیا این نگرانی هایمان با وجود افرادی مانند طبری واقعی نبود؟

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس