کد خبر 1098588
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳
حدادی: خودِ صالحی‌امیری گفت برای جراحی به آلمان بروم/ فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرد در ایران جراحی خار پاشنه نداریم

ملی‌پوش دوومیدانی کشورمان تاکید کرد که خودِ رئیس کمیته ملی المپیک به او گفته که عمل جراحی‌ پایش را در آلمان انجام دهد.

به گزارش مشرق، احسان حدادی، ملی‌پوش دوومیدانی کشورمان در خصوص اینکه درخواستی برای سفر به آلمان برای جراحی‌ خار پاشنه‌اش داشته است، اظهار داشت: ما 10 روز پیش به همراه سرپرست فدراسیون دوومیدانی  خدمت آقای صالحی امیری ریاست محترم کمیته ملی المپیک رسیدیم و درباره برنامه‌های‌مان صحبت کردیم. با ایشان مشورت کردیم و گفتم که مشکل خار پاشنه دارم و نظر ایشان را درباره اینکه الان جراحی کنم یا بگذارم برای بعد از المپیک جویا شدم.

وی که به صورت تلفنی با برنامه «ورزش و مردم» شبکه اول سیما گفت‌وگو می‌کرد، ادامه داد: آقای صالحی امیری از من پرسیدند که قبلا پایت را کجا عمل کردی؟ من به او گفتم که بعد از المپیک ریو پایم را در آلمان عمل کردم و مشکلی نبوده است.  بعد از این صحبت‌ها صالحی‌امیری  گفت که بهتر است برای جراحی به آلمان بروی و من هم گفتم هر تصمیمی گرفته شود، احترام می‌گذارم.

بیشتر بخوانید:

هزینه میلیاردی برای درمان خار پاشنه قهرمان ایرانی!

حدادی افزود: بعد از آن گفتند که احسان حدادی می‌خواهد به سفر خارجی برود، صحبت‌های غیرکارشناسی کردند و من را جلوی مردم قرار دادند. در این چند سالی که ورزش حرفه‌ای می‌کنم به اندازه موهای سرم سفر خارجی رفته‌ام و در این یک سال هم به خاطر شرایط اقتصادی در ایران تمرین کردم ولی متاسفانه دوستان این موضوع را نمی‌گویند و الان می‌گویند که احسان حدادی می‌خواهد ارز را از کشور خارج کند. من به آقای صالحی امیری هم گفتم که اگر امکانات را فراهم کنند من آرزو دارم که در ایران تمرین کنم، چون بهترین شرایط آب و هوایی را در ایران داریم ولی به دلیل عدم امکانات مجبور هستم در خارج از کشور تمرین کنم. اینکه بگویند به خاطر مشکل خار پاشنه می‌خواهد برود خارج تفریح کند، درست نیست.

ملی‌پوش دوومیدانی کشورمان در پایان گفت: از طرف فدراسیون پزشکی ورزشی هم گفتند که ما در ایران جراحی خار پاشنه نداریم. اگر کسی تضمین می‌کند پاشنه پای من درست می‌شود به من آدرس بدهند و من در ایران جراحی می‌کنم. از عزیزانی که شناختی از رشته دوومیدانی ندارند خواهش می‌کنم اظهارنظر نکنند و مرا رودرروی مردم قرار ندهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس