کد خبر 1098261
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
چالش 2 میلیاردی آقا کریـم!

بر اساس شنیده‌ها قرارداد فصل آینده باقری با پرسپولیس 2میلیارد و 100 میلیون تومان بدون درنظر گرفتن آپشن‌های قرارداد است که البته این مبلغ منتقدان زیادی هم داشت که چرا یک دستیار باید رقم قراردادش اینقدر باشد.

به گزارش مشرق، چند روزی است که کمتر کسی از حضور کریم باقری در تیم‌ملی حرف می‌زند و البته مشخص نشد قراردادی که فدراسیون به‌دنبال تنظیم آن برای ارائه به این مربی برای تصمیم‌گیری درخصوص آینده کاری‌اش بود، به کجا رسید و چرا هنوز این قرارداد به دست باقری نرسیده است.

هرچند منابع موثق نزدیک به باشگاه پرسپولیس معتقدند ممکن است برخی از اتفاقات شرایط را در ادامه طور دیگری رقم بزند و نتیجه‌اش درنهایت منجر به این شود که باقری فصل آینده را هم به‌عنوان دستیار در پرسپولیس حضور داشته باشد.

 قرارداد و مخالفت سرخ‌ها

کریم باقری با پیشنهاد نبی برای انتخاب یکی از ۲ تیم پرسپولیس یا تیم ملی مواجه شده است؛ شرطی که در ابتدای مذاکرات وجود نداشته و به‌نظر می‌رسد فدراسیون قصد دارد یا حضور باقری در تیم‌ملی را محترمانه منتفی کند یا او را به‌صورت تمام‌وقت در اختیار داشته باشد.

شنیده‌ها مبنی‌بر این است که باقری هنوز یک فصل دیگر با سرخ‌ها قرارداد دارد و با اینکه  باشگاه پرسپولیس در این مدت همه تصمیمات را به‌نظر آقاکریم منوط کرده، اما اینها در ظاهر است و درعمل باشگاه به‌شدت با این انتقال مخالف است و به مربی تیمش اعلام کرده پیش‌شرط آنها برای مذاکره با تیم‌ملی حضور توأمان در پرسپولیس بوده است.

 باقری ضررهای مالی را می‌پذیرد؟!

بحث قرارداد باقری با پرسپولیسی‌ها و همچنین مخالفت سرخ‌ها با حضور کامل باقری در تیم‌ملی یکی از مواردی است که می‌تواند درجهت حضور آقاکریم در تیم‌ملی مشکل ایجاد کند، اما این تنها مورد نیست و مشکلات مالی هم در این بین می‌تواند مانع از این همکاری شود.

بر اساس شنیده‌ها قرارداد فصل آینده باقری با پرسپولیس ۲میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بدون درنظر گرفتن آپشن‌های قرارداد است که البته این مبلغ منتقدان زیادی هم داشت که چرا یک دستیار باید رقم قراردادش اینقدر باشد.

اما طبق اطلاعاتی که به‌دست آمده، تیم‌ملی نمی‌تواند مبلغ بالایی به این مربی بپردازد و یکی از مواردی که در جلسه نبی با باقری مطرح شد و قرار شد بعد از طرح موضوع در هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال درخصوص آن تصمیم‌گیری شده و به اطلاع آقاکریم برسد، مبلغی است که فدراسیون قصد دارد به‌عنوان قرارداد با تیم‌ملی به این مربی بپردازد.

ظاهرا باقری نباید انتظار داشته باشد فدراسیون بیش از ۵۰۰ میلیون تومان برای این همکاری هزینه کند و این را می توان از رقم قرارداد سرمربی خارجی تیم‌ملی برداشت کرد.

با این اوصاف و باتوجه به حساسیت باقری روی مسائل مالی بعید نیست او در این شرایط قید همکاری با تیم ملی را در این مقطع بزند.

 عکسی که اسکوچیچ منتشر کرد تهدید یا سورپرایز

دیروز سرمربی تیم‌ملی عکسی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که او را به‌همراه دستیارانش نشان می‌داد و این مربی کروات زیر این عکس مطلبی منتشر کرد با این مضمون: کادر مربیان درحال تکمیل شدن است.
برخی‌ها این عکس را نوعی تهدید برای باقری قلمداد کردند که او هرچه زودتر تصمیم خود را گرفته و جای خود را در کادر تیم‌ملی رزرو کند، هرچند برخی هم معتقدند اسکوچیچ به‌زودی با عکسی تازه فوتبال‌دوستان ایرانی را سورپرایز می‌کند.

منبع: روزنامه فرهیختگان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس