آزمون ارشد در ۳ روز و کنکور سراسری در ۴ روز برگزار می شود

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: روزهای برگزاری آزمون کارشناسی ارشد از ۲ روز به ۳ روز و آزمون سراسری از ۲ روز به ۴ روز افزایش پیدا کرد.

به گزارش مشرق، فاطمه زرین آمیزی افزود: به منظور مساعدت بیشتر با داوطلبان و حفظ سلامتی آنها روزهای برگزاری آزمون کارشناسی ارشد از ۲ روز به ۳ روز و آزمون سراسری از ۲ روز به ۴ روز افزایش پیدا کرده است اما زمان برگزاری تغییری پیدا نکرده است.

وی از افزایش تعداد عوامل اجرایی و حوزه های آزمون خبر داد و گفت: عوامل اجرایی ۵۰ درصد و تعداد حوزه های امتحانی ۴۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

بیشتر بخوانید:

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: با هماهنگی با وزارت بهداشت یک کارشناس بهداشت دارای اطلاعات کافی، در هر حوزه امتحانی جهت نظارت بر اصول بهداشتی و هماهنگی های لازم حضور خواهد داشت.

وی اظهار داشت: جزئیات نوبت های برگزاری آزمون های کشوری در زمان مقتضی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. در نتیجه این تغییرات، آزمون هایی که در زمان عصر تاریخ های اعلام شده قرار بود برگزار شود به صبح منتقل می شوند و یک روز برگزار می شوند.

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ مردادماه ۹۹ و آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ در روزهای پنجشنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ مردادماه ۹۹ برگزار می شوند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس