کد خبر 1097681
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵

به گزارش مشرق، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: در راستای تحقق اولویت پیگیری مشکلات معیشتی و اقتصادی، جلسه هماهنگی روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس و هیئت رئیسه، هر هفته دوشنبه‌ها از ساعت شش صبح برگزار می شود.

در این جلسه بر اولویت حل مسائل مردم در حوزه اقتصاد و معیشت مردم تاکید شد و اولویت های  کمیسیون های تخصصی با تاکید بر این اولویت تعیین شد.

در این جلسه اولویت‌های کمیسیون‌های تخصصی مجلس با تاکید بر وظیفۀ پیگیری مسائل مردم تعیین شد و همچنین برنامه ها و اقدامات مجلس یازدهم با اولویت دادن وظایف نظارتی برای ثبات در بازار ارز، کنترل گرانی، مدیریت بحران کرونا، حمایت و عمق بخشی بازار بورس و هدایت نقدینگی به سمت تولید، پیگیری دیپلماسی اقتصادی، رصد مسائل مردم و پاسخگویی به مردم، رفع موانع تولید، پیگیری مساله مسکن، بحران جمعیت، فعال کردن مجدد پروژه های  عمرانی، ترمیم حقوق بازنشستگان و درآمدهای اقشار ضعیف در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت. مطالبه از دولت برای انجام وظایف خود در حل مسائل مردم مورد تاکید اعضای جلسه بود.

ما باید در مجلس باید بر اساس یک فهم مشترک عمل کنیم و مهمترین مبنا برای رسیدن به این فهم مشترک نقشه راهی است که رهبر انقلاب در پیام خود به مجلس و رهنمودهای ایشان برای نمایندگان مجلس تبیین  کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس