کد خبر 1096278
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳
مریم رجوی

سازمان تروریستی منافقین که سال‌ها تلاش کرد خود را جایگزین برتر نظام در میان جبهه معارضین القا کند، امروز با تضعیف جایگاهش به زیر پرچم پهلوی و سلطنت‌ طلبان رفته است.

به گزارش مشرق،  بازهم تیرماه و باز هم برگزاری "همایش سالیانه ویلپنت" از سوی سازمان تروریستی منافقین، اما این دفعه به صورت مجازی و در آلبانی!

سال گذشته هم این همایش به دلیل عدم اجازه دولت فرانسه جهت برگزاری ویلپنت، منافقین از امتیاز برپایی آن مراسم در پاریس بی‌بهره شدند و امسال نیز به دلیل شرایط ویژه کرونا، مراسم در آلبانی و به صورت ویدیویی با سخنرانی مریم رجوی و ارتباط ویدیویی با برخی به اصطلاح حامیان و همکاران خارجیان سازمان برگزار شد.

نکات مختلفی پیرامون این کنفرانس و شرایط فعلی سازمان تروریستی منافقین می توان مطرح کرد که تنها به برخی از آنها در این گفتار اشاره می شود و امیدواریم در یادداشت‌های دیگر به فراخور اقتضای زمان و شرایط، به ابعاد بیشتری از وضعیت تروریست های اشرف نشین و حامیان کرایه ای آنها، جایگاهی که در میان جبهه معارضین نظام دارند، مشکلات درون تشکیلاتی پدیده ای که با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، منابع درآمدی سرشاری که علیرغم ادعاهای تبلیغاتی اشان از آن برخوردارند و موارد دیگری از این دست بپردازیم.

بیشتر بخوانید:

فیلم/ واکنش عضو اپوزیسیون به همایش منافقین

در موضوع منافقین، میزبانی طولانی مدت فرانسه از آنها و آزادی عملی که به یک گروه تروریستی جهت انجام فعالیت های تبلیغاتی و تروریستی آنها، علیرغم آنکه علناً و مستقیم به دشمنی با حکومتی مشروع در سطح بین المللی می پردازند، همواره علامت سوالی بزرگ برای ما داشته و دارد و تاکنون هم مقامات فرانسوی دلیل، پاسخ و استدلال مشخصی در این خصوص ارائه نکردند و امیدواریم دستگاه دیپلماسی ایران و رسانه های مستقل و آزاد جهان از مسئولین کاخ الیزه مطالبه گری جدی‌تری را در این موضوع داشته باشند.

همین وضعیت برای دولت آلبانی هم وجود دارد، آنها چند سالیست که میزبان اعضای سالخورده فرقه تروریستی رجوی هستند و به خوبی از این مهم آگاه هستند که پناه دادن به گروهی که هدفش را رسما براندازی نظامی مشروع و قانونی اعلام می کند، تبعات بین المللی دارد و باید پاسخگوی اقدام خود در این خصوص باشند. 

در دوره اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا، همواره بودجه مشخصی از سوی کاخ سفید به جیب سازمان تروریستی رجوی پرداخت می‌شد و عده‌ای از دولتمردان وقت آمریکا حساب ویژه ای روی آن سازمان، اقدامات تروریستی آن، سابقه سیاهی که در دشمنی با نظام و کشتار ۱۷ هزار نفر از ایرانیان بی گناه از آن برخوردار است و عملکرد اعضای پیر و فرتوت سازمان منافقین در سایه فضای مجازی، باز کرده بودند. 

اما در دولت ترامپ نه تنها دیگر از آن بودجه و حمایت های گسترده مالی از سوی آمریکا خبری نشد، بلکه کاخ سفید و نزدیکان رئیس جمهور هم این واقعیت را متوجه شدند که منافقین هرگز توان، ظرفیت و پتانسیل لازم جهت جایگزین بودن برای حکومت فعلی ایران را ندارند و به همین دلیل دیگر توجهی به رجوی و تیم سالخورده و از پای افتاده آن ندارند.

همزمان با برگزاری مراسم سالیانه منافقین در آلبانی، در برخی شهرهای اروپا و آمریکا عده ای قلیل افراد کرایه ای همانند سال‌های گذشته اجیر شدند تا با به راه انداختن نمایش‌های خیابانی جلب توجه کرده و کم خود را زیاد نشان دهند!

یکی از نکات جالب اما تکراری در این گونه اجتماعات همین بوده و هست که پس از شنیدن صدای فردی که شعارها را مطرح می کرد و از بلندگوها پخش میشد، صدای فرد دیگری پس از آن به گوش نمی رسید.

شاید یکی از دلایل این نکته آن است که اکثر افراد حاضر در این گونه نمایش های خیابانی ترتیب داده شده از سوی سازمان، غیر ایرانی هستند و متوجه زبان فارسی و شعارهای مطرح شده نمی شوند!

نکته دیگر اینکه گویا سازمان منافقین نهایتا مجبور به پذیرش استیلا و برتری پهلوی برخود شده است. 

پس از کِش و قوس‌های فراوان میان معارضین و گروه‌های به اصطلاح برانداز و معاند نظام، گویا جریان موسوم به سلطنت طلبان توانستند گروه رجوی (منافقین) را مجاب به رفتن به زیر پرچم خود کنند!

با جستجو کردن سایت mojahedin.com می توان دید که این سایت ذیل وب سایت متعلق به پهلوی و سلطنت طلبان به آدرس pahlavi.com قرار گرفته است که پس از ورود به آن وبسایت، به وضوح تصاویر فرح پهلوی و همسرش شاه مخلوع ایران را شاهد هستیم. 

منافقین که سالها تلاش کردند خود را به لطایف الحیلی جایگزین برتر نظام جمهوری اسلامی ایران القا کرده و به واسطه این ادعا، میلیاردها دلار از برخی اعراب منطقه، رژیم صهیونیستی، آمریکا و برخی حامیان اروپایی خود دریافت کنند، امروز به زیر سلطه و پرچم پهلوی و به اصطلاح سلطنت‌طلبان رفته اند.

در پایان، آنکه، افزایش سن اکثریت اعضای تیرانا نشین و تروریست های مجازی رجوی، غیبت طولانی مدت مسعود رجوی و ناپدید شدنش از چشم اعضا و دوربین ها به جهت فرار از پاسخگو بودن در خصوص مشکلات متعدد راهبردی آن سازمان و نداشتن توجیهی برای اعضای فرقه تروریستی خود در پاسخ به سوال مهمِ آنها در قبال چرایی ماندگاری نظام جمهوری اسلامی ایران علی رغم وعده های مکرر رجوی و دیگر مسئولین سازمان مبنی بر سقوط نظام، از جمله دلایل آشکار و روشنی است که نشان از زوال، ناکارآمدی و برداشتن آخرین گام های فرقه رجوی دارد.

منبع: فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 30
 • در انتظار بررسی: 25
 • غیر قابل انتشار: 9
 • IR ۱۴:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
  60 17
  امروز تمام گروهها از جمله سلطنت طلب، منافقین، جبهه ملی، نهضت آزادی، نفوذی ها، پژاک، کومله، دمکرات، جند الشیطان، الاهوازی و ... زیر یک پرچم جمع شدند مرزبندی بین آنها وجود ندارد امروز روزی است كه تمام اسلام در مقابل تمام كفر صف كشید. اینها تنها نیستند امریکا، انگلیس، آلمان، فرانسه، اسرائیل و سایر کشورهای ترویست هم پشتیبان مادی و معنوی آنها هستند.
  • غضنفر IR ۱۵:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
   2 28
   نه واللا
 • IR ۱۵:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
  30 10
  لعنت برهرکس که بقول قاسم سلیمانی زیرپرچم این زن ولگردبره
 • IR ۱۵:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
  38 8
  مرگ بر سه پیرزن عجوزه: الیزابت و فرح و مریم دریوزه
 • IR ۱۵:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
  30 5
  منافقین منفورتراز داعش هستند. جنایت کشتن وسو زادن زن وبچه ها در بیمارستان اسلام آباد مثل بقیه جنایت هایشان هیچ وقت در ذهن مردم ایران فراموش نخواهد شد
 • IR ۱۶:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
  28 6
  باید با مشت آهنین با این جنایت کاران برخورد کرد
 • لی لی US ۱۷:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
  36 15
  ‌مریم رجوی فاحشه کثیف .کاش بدن دست من تیکه تیکه اش میکنم.لعنت به فرح پهلوی که از اونم هرزه تره
 • IR ۱۷:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
  33 7
  مرگ بر کثافت ربع پهلوی مرگ بر امریکا حمایت کن یک مشت تروریست اشغال برید گم شید اشغالها
 • محمد IR ۱۷:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
  7 10
  هم ملت ایران هم سلطنت طلبها از منافقین و رجویها متنفرم ، پس لطفاً بی حساب حرف نزنید!
 • IR ۱۷:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
  10 15
  اینکه شما باور کرده اید مجاهدین خلق یک مشت پیر و پاتال دم مرگ در آلبانی هستند نهایت اشتباه شما است. مجاهدین در در چند سال اخیر هواداران زیادی را مخصوصا از بین نخبگان و دانشگاهیان به دست آورده است.
  • IR ۱۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
   1 3
   ظاهرا شما از خود منافقین بیشتر اطلاع دارین چون خودشون جور دیگه میگن: https://www.mashreghnews.ir/news/1095393
 • IR ۱۷:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
  31 5
  کثیف تر و پَست تر از منا فقین کسی دیگر را نمی شناسیم آنها خوارج روزگار رند ومریم رجوی عفریته ای خائن که سرکرده این فرقه تروریستی است.
 • علی RO ۱۸:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
  27 4
  ملت ایران هیچوقت به این بازیچه دست ترامپ روی خوش نشان نخواهد داد این گروه در سخت ترین شرایط مملکت به دشمن پیوستن و الان از گرسنگی که آمریکا بملت ایران میدهد حمایت میکند غیر از یک خود فروش کی میتواند انقدر بی وجدان بیشرف باشد
 • DE ۱۸:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
  23 3
  از یک مریم دولو قاجار خائن نوکر موساد و سیا که اجداد بی لیاقت و بی کفایت و خائن اش یعنی قاجاری ها سه چهارم خاک ایران را به بیگانگان اجنبی شوهر دادند، انتظاری بیش از این نیست. قاجاری ها غلط های زیادی کردند با مشت می کوبیم تو دهنشون. قرار نیست این یک چهارم باقی مانده خاک ایران رو هم به نفع ارباب های سعودی و امریکایی و اسرائیلی شون به باد فنا بدند. هنوز ننگ تجزیه طلبی منافقین خائن در تاریخ معاصر باقی است. اگر به دست این نوکران حلقه بگوش سیا بود امروز استان کردستان و استان آذربایجان و استان گلستان و ترکمن صحرا و استان خوزستان رو هم مثل شاه که استان بحرین رو شوهر داده اینا هم این استانها رو به سرعت شوهر داده بودند و اندازه یک وجب از خاک ایران باقی می ماند. این ارزو رو هم سلطنت طلب ها هم منافقین کشور فروش به گور می برند.
 • تنبل IR ۱۸:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
  26 5
  چه قیافه کریه ای داره این زنه نکبت.
 • انقلابی IR ۱۹:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
  11 3
  اراذل پیر
 • IR ۲۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
  6 4
  مریم عجوزه مثل اینکه جنازه ای که از تو قبر بلند شده- قیافه اش خشن،وحشتاکه بس که اینا خون ریختن وجنایت کردند!
 • IR ۲۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
  8 5
  جماعت حرامزاده منافق وسلطنت طلب وخودخواه!
 • حسن IR ۰۴:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
  1 1
  این گروهک بدبخت که در راس آن زنی با مشخصات زنان خیابانی به نام مریم است خیلی کمتر از این حرفها ارزش دارن که حتی نامشان بعنوان دشمن نظام مقدس جمهوری اسلامی برده شود
 • BE ۰۷:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
  0 1
  چرا ایشون عصبانی که میشه دماغش باد میکنه ؟
 • IR ۰۷:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
  1 1
  غلط کردنمنافقین وطن فروش حیف است بابه زبان آوردن اسم کثیفشون شرمنده خداوخلق خدا یعنی ایرانیان شجاع باشبم
 • BE ۰۷:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
  2 1
  شاید مسعود رجوی رو خورده
 • nima IR ۰۹:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
  2 0
  دردد بر ایران درود میهن پرستان . برای دفاع از این مرز بوم با جان دل ایستاده ایم . پاینده ایران . جانم فدای وطنم ایران
 • امیر IR ۱۴:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
  0 1
  مرگ بر منافقین و سلطنت‌ طلبان جنایتکار. خواب تغییر نظام جمهوری اسلامی ایران را بگورخواهند برد
 • حسین IR ۱۴:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
  1 1
  یه نگاه به چهره این ادم که نبست بلا نسبت حیوون بکنید خدا کاملت رو ازش بر گردونده مرگ بر مناعقین اینو بدونید هبچ ارزشی برای ملت ندارین جاتون تو زباله دونی اونجادهم حیفع
 • بیژن IR ۱۷:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
  0 0
  من درموقع تظاهرات دانشجو بودم ودوره گذار خشونتهای بعد پیروزی انقلاب را کاملا دیدم وبه قدر کفایت خودم بارها روی ان متمرکز شدم که مقصر واقعی چه کسانی هستند،بی شک اگر سازمان منافقین از نوجوانان برای یارگیری استفاده نمی کرد ویا استارت جنگ داخلی را با غنیمت اسلحه ها از پادگان نمی زدند‌ایهمه کشت وکشتار نداشتیم وعراق هم جسارت حمله به مارا پیدا نمی کرد انها با نفوذ رذیلانه ارتش را نابود کردند تا مانعی جلوی انها برای گرفتن قدرت وجودنداشته باشد همین بی مهری امثال مرا وادار به ترک پادگانها کرد هرکی هرچه خواست برد البته اشتباه بعضی از دولتمردان ما به جای تشکر در باره تسویه وانحلال تیپ‌نوهد با انها همنوایی می کردن نتیجه کار شیرازه ارتش ازهم پاشید ودر کردستان کلی شهید دادیم
 • رضایی IR ۰۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
  1 0
  به برکت خون شهدا و تقاص اه مادران شهیدان که بدست این فرقه جنایت پیشه به شهادت رسیدند فرجام این قوم پلید که مدعی نجات خلق بودند بجای رسید که جز جنایت ، خیانت نوکری پست ترین انسانها از قبیل صدام ، و همجنسگرای و تجاوز به هم گروهی، جاسوسی و هزاران پلشتی و زشتی و نکبت در پرونده خود ندارند
 • محمد IR ۰۷:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
  2 0
  من نمیدون این چاقال این وسط چه میگه چی میخواد..عوضی نمیمیره..چی میخورن انقدر عمر میکنن..
 • افسانه IR ۱۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۱
  0 0
  تمام سلطنت طلبان و رسانه های خارج نشین خاین
 • محمد IR ۱۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۷
  0 0
  بنده یک بار با فیلتر شکن وارد سایت این کثافتها شدم.تو سایتشون یه بخشی هست به اسم پیک شادی که توش تمام مسئولین رو به باد تمسخر می گیرن.جالبه بدونید مریم و مسعود رجوی هزاران انسان بیگناه رو در اوایل انقلاب کشتند.امیدوارم از روی زمین محو بشن.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس