استاندار تهران: در صورت عدم کاهش روند ابتلاء به کرونا محدودیت‌ها یک هفته دیگر تمدید می‌شوند

استاندار تهران با بیان اینکه در صورت عدم کاهش روند ابتلاء به کرونا محدودیت‌ها یک هفته دیگر تمدید می‌شوند، گفت: نماز جمعه نیز در استان تهران تعطیل است.

به گزارش مشرق، انوشیروان محسنی بندپی در گفت‌وگوی تلویزیونی اظهار داشت: هر آنچه مربوط به تعطیلی صنوف و یا مراکز مختلف در استان تهران  با توجه به شیوع کرونا می‌شود باید از سوی ستاد مدیریت کرونای استان تهران ابلاغ شود، هرگونه ابلاغیه از طرف ستاد پیشگیری مدیریت بحران شهرداری و یا مراکز دیگر منشا  و منبع قانونی ندارد. 
وی ادامه داد: بنا بر تصمیمات کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا، باشگاه‌های ورزشی  خصوصاً ورزش‌های پربرخورد، قهوه و چایخانه‌ها، باغ وحش و شهربازی‌ها تعطیل هستند.

 استاندار تهران با بیان اینکه باشگاه‌های بدنسازی، استخرهای سرپوشیده و مراکز تفریحی تعطیل است، یادآورشد: نماز جمعه نیز دراستان تهران  تعطیل است. تالارهای عروسی و مساجد برای برگزاری مراسم ترحیم نیز تعطیل هستند.
محسنی بندپی با بیان اینکه محدودیت های کرونایی در تهران از روز گذشته به مدت یک هفته ادامه دارد،تصریح کرد: داگر بعد از یک هفته شاهد کاهش سیر ابتلاء به کرونا در استان تهران بودیم که هیچ وگرنه این محدودیت‌ها برای یک هفته دیگر تمدید می‌شود. نظارت‌های جدی درباره این مصوبات انجام می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس