کد خبر 1095069
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰
افشین ناظمی مدیر عامل باشگاه سپید رود رشت

مدیرعامل باشگاه سپیدرود گفت: باشگاه شاهین بوشهر در اقدام غیر اخلاقی و غیرحرفه‌ای شب مسابقه ما با تیم گل‌ریحان البرز با پاشازاده وارد مذاکره شد.

به گزارش مشرق، افشین ناظمی، مدیر عامل باشگاه سپید رود رشت درباره اقدام اخیر سرمربی این تیم اظهار داشت: حدود ۱۸ روز پیش با پاشازاده قرارداد بسته‌ایم و دو بازی را نیز مربی‌گری کرد؛ در این بین باشگاه شاهین بوشهر طی اقدام غیر اخلاقی و غیر حرفه ای شب مسابقه ما با تیم گل‌ریحان البرز با ایشان وارد مذاکره شد این در حالی است که در گذشته تیم شاهین بوشهر اخلاق مداری را راس همه امور خود قرار می‌داد.

بیشتر بخوانید:

سپیدرود از شاهین و پاشازاده شکایت می‌کند

وی افزود: پیامی خصوصی برای پاشازاده ارسال کردم و در آن با رفتن ایشان مخالفت کردم، مردم نیز نسبت به این امر اعتراض دارند.

ناظمی با اشاره به شکایت باشگاه سپید رود از باشگاه شاهین بوشهر تاکید کرد: شاهین بوشهر مربی تحت اختیار ما را وارد مذاکره کرده است و من به نمایندگی از مردم شهر رشت، این امر را پیگیری خواهم کرد.

مدیر عامل باشگاه سپید رود رشت با تاکید بر اینکه تیم سپیدرود هیچ‌گونه رضایتی برای خارج شدن سرمربی تیم و فسخ قرارداد اعلام نکرده است، گفت: با وجود اینکه در تماس تلفنی با باشگاه شاهین بوشهر مخالفت خود را تکرار کردم اما امروز صبح با پاشازاده قرار داد بستند.

وی افزود: باید در بخش حقوقی فدراسیون فوتبال قوانین به گونه ای تنظیم شود تا شاهد این اتفاقات نباشیم. این اقدامات به ضرر فوتبال ما خواهد بود.

ناظمی که با برنامه گل طلایی رادیو جوان گفت‌وگو می‌کرد، ادامه داد: از ساعت ۱۵ امروز با چند نفر وارد مذاکره شده ایم و امیدواریم تا ساعاتی دیگر این مذاکرات را به نتیجه رسانده و مربی شایسته را برای این تیم انتخاب کنیم تا رضایت طرفداران این تیم را جلب کنیم.

مدیر عامل باشگاه سپید رود در پایان تصریح کرد: تیم سپیدرود برنامه های متعددی از جمله بازگشت به لیگ برتر را تدوین کرده بود و پاشازاده نیز در جریان این برنامه ها قرار داشت. من نیز به عنوان نماینده این تیم هرکاری که بتوانم انجام خواهم داد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس