کد خبر 1093649
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴
کتاب «خانم رئیس جمهور» نوشته «جنیفر پالمیری» - کراپ‌شده

کتاب «خانم رئیس جمهور» نوشته «جنیفر پالمیری» با ترجمه «فاطمه رضاپور» توسط نشر «ستاک» منتشر شد.

به گزارش مشرق، کتاب «خانم رئیس جمهور» نوشته «جنیفر پالمیری» با ترجمه «فاطمه رضاپور» توسط نشر «ستاک» منتشر شد.

جنیفر پالمیری، مدیر ارتباطات کمپین انتخاباتی هیلاری کلینتون، در این کتاب از مشکلات و موانعی که برای کسب مقامات عالی دولتی و رسیدن به قدرت در آمریکا بر سر راه زنان وجود دارد؛ سخن می‌گوید. اینطور به نظر می‌رسد که حداقل در ایالات متحده، سقف شیشه‌ای برای زنان بی‌معنا باشد. همچنین سخن از همه‌ی ویژگی‌هایی به میان می‌آید که در وجود خود زنان بوده و بدون اینکه خودشان هم بدانند سد راهشان می‌شود. اینگونه است که نمی‌توانند در جهانی که از آن زنان نیز هست سهم منصفانه‌ای از قدرت داشته باشند.

تمام این مباحث در جریان مبارزات انتخاباتی هیلاری کلینتون و در بستر رقابت او با «دونالد ترامپ» پیش کشیده می‌شود؛ روایت همه‌ی نیروهایی که در مقابل او به عنوان اولین کاندیدای زن ریاست جمهوری آمریکا صف کشیدند تا او اولین رئیس جمهور زن تاریخ ایالات متحده آمریکا نباشد.

تمامی چالش‌ها و راز و رمزهای زندگی خانواده‌ی کلینتون دوباره با اعلام کاندیداتوری هیلاری کلینتون سر باز می‌کند و تا زمان سخنرانی پذیرش شکست، مانند تازیانه‌هایی که هر لحظه بر جسمش فرود می‌آید او را شکنجه می‌دهد. گوشه‌هایی از این لحظه‌های تلخ و شیرین، تجربه‌های مهم و تصمیم‌های حیاتی در این کتاب توسط جنیفر پالمیری به تصویر کشیده شده است.

کتاب «خانم رئیس جمهور» در ۱۵۲ صفحه و با قیمت ۳۰ هزارتومان توسط نشر ستاک منتشر و به بازار عرضه شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس