باشگاه پارس جنوبی

باشگاه پارس جنوبی جم نسبت به اتفاقات دو روز اخیر و موضعی که باشگاه استقلال در این خصوص داشته واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، باشگاه پارس جنوبی جم نسبت به اتفاقات دو روز اخیر و موضعی که باشگاه استقلال در این خصوص داشته، واکنش نشان داد.

بیشتر بخوانید:

واکنش عضو هیئت مدیره استقلال به کرونا در این باشگاه

خلیل‌زاده: اگر حالمان خوب بود بازی می‌کردیم +فیلم

در بیانیه باشگاه پارس جنوبی آمده است:

در شرایطی که در آستانه دیدار دو تیم پارس جنوبی و استقلال در جم، آبی‌پوشان با اعلام مثبت شدن تست کرونای چند بازیکن خود نسبت به لغو سفر خود اقدام کردند، مراسم ابتدایی این بازی به انجام رسید و پارس جمی‌ها و داوران بازی بعد از حضور در زمین و غیبت استقلال راهی رختکن شدند. موضوعی که رمضانی، سرپرست باشگاه استقلال با اشاره به آن از اجرای شو یاد کرد. این موضوع اکنون با بیانیه‌ای از سوی باشگاه پارس جنوبی و روابط عمومی این باشگاه همراه شده است.

اولا رفتار باشگاه استقلال و آقای رمضانی به عنوان مدیر تیم استقلال خیلی خنده دار است. ما بر اساس قانون و رعایت پروتکل کارها را دنبال کردیم و طبق برنامه عالام شده باید در زمین مسابقه حضور پیدا می‌کردیم. اگر تیم استقلال به حد نصاب نمی‌رسیدند و طبق قانون و نامه رسمی سازمان لیگ برتر این بازی به تعویق می‌افتاد. آقای رمضانی بدون اطلاع از قوانین برگزاری مسابقات و اجرایی آن، خیلی راحت در رسانه صحبت می‌کنند و به سخره این باشگاه می‌پردازند. شاید تریبون‌هایی که در اختیار این دوستان قرار دارد، برای پارس جنوبی جم وجود نداشته باشد اما ما از حق مردم جم دفاع می کنیم.

مسلما رفتار و نوع گفتاری که مدیر تیم استقلال داشتند خنده‌دار است نه نامه باشگاه پارس جنوبی که بر اساس قوانین مسابقات به فیفا ارسال خواهد کرد. جالب اینجاست که صبح اعزام تیم به عسلویه، سه بازیکن تیم با اعلام تست مثبت همراه می‌شوند و در ادامه در فرودگاه اعلام می‌شود این تعداد به بالای ۱۲ نفر افزایش یافته است. امیدواریم آقای رمضانی که در مکتب خانواده حجازی حضور دارند، کمی از صداقت و شجاعت او در این زمینه بهره ببرند و با عدم اطلاع از قوانین به باشگاه پارس جنوبی تهمت نمی‌زدند. وقتی ناظر بازی و فدراسیون طبق قوانین در زمین حاضر می‌شوند و قانون نیز همین را می‌گوید حضور پارس جنوبی در زمین خنده‌دار است یا عدم صداقت دوستان؟

آقای خلیلیان نیز اعلام کردند که بازیکنان استقلال باید قرنطینه شوند و این درخواست بدون در نظر گرفتن راستی آزمایی انجام می‌شود اما ایشان همان روز در دفتر معاون ورزشی - پزشکی باشگاه استقلال، جلسه ستاد کرونا در ورزش را برگزار کردند. این مسائل برای ما شبهه برانگیز است.

آقای لطیفی به عنوان پیشکسوت استقلال هم در بخش دیگری از صحبت‌های خود این باشگاه را خطاب قرار داده است اما ایشان هم قطعا باید این موضوع را اطلاع داشته باشند که اگر استقلال در زمین حضور می‌یافت و نفراتش به حدنصاب نمی‌رسید بازی به تعویق می‌افتاد نه اینکه به طور کلی و بدون اعلام رسمی سازمان لیگ تصمیم به عدم سفر و حضور در این دیدار داشته باشند. آقای لطیفی اگر به عنوان مربی شناخت لازم از قوانین داشتند کمی با آگاهی بیشتری صحبت می‌کردند تا در رسانه ملی اقدام به تهمت نکنند. 

با این حال این باشگاه حق قانونی خود می‌داند با توجه به شرایط شکل گرفته پیگیر تمامی اتفاقات رقم خورده بوده و از حق قانونی بازیکنان و خصوصا مردم و هواداران جم دفاع کند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس