کد خبر 1089597
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
دستگیری نمایه بازداشت نمایه

۵ عضو باند شیاطین کثیف که با ربودن دختر جوانی در مشهد، او را مورد آزار و اذیت‌های وحشیانه قرار داده بودند با صدور دستورات ویژه قضایی دستگیر و روانه زندان شدند.

به گزارش مشرق، ماجرای «خانه وحشت» در بیابان های اطراف منطقه سیدی مشهد از خرداد گذشته زمانی لو رفت که خودروی ریو سفیدرنگ با 3 سرنشین جوان وارد مشهد شد.

راننده که جوان 20 ساله ای به نام «متین» بود از چند ماه قبل در فضاهای مجازی و با ارسال پیامک برای یک دختر جوان، ایجاد مزاحمت می کرد و قصد داشت با او ارتباط برقرار کند اما دختر مذکور شماره تلفن جوان مزاحم را مسدود کرد.

بیشتر بخوانید:

همین موضوع باعث شد تا «متین» سوار بر خودروی ریو از یکی از شهرهای مرزی خراسان رضوی و به همراه دوتن از دوستانش عازم مشهد شود. این گزارش حاکی است: 3 جوان در محدوده خیابان شهید مفتح به کمین «م» (دختر 18 ساله) نشستند.

وقتی دختر جوان از محل کارش بیرون آمد ناگهان در محیطی خلوت به زور و تهدید او را در حالی داخل خودروی ریو انداختند که چند نفر از اهالی نیز شاهد این صحنه آدم ربایی بودند ولی آدم ربایان توجهی نکردند و در تماس با دیگر اعضای باند، او را به خانه مجردی یک چوپان در بیابان های اطراف منطقه سیدی بردند.

التماس ها و گریه های دختر جوان، هیچ فایده ای نداشت و 5 تن از اعضای باند 6 نفره «شیاطین کثیف» او را تا صبح روز بعد مورد آزار و اذیت های وحشیانه قرار دادند. از سوی دیگر پدر کارگر این دختر که از تاخیر ناگهانی فرزندش نگران شده بود وقتی به نزدیکی محل کار او آمد در جریان آدم ربایی قرار گرفت و بلافاصله ماجرا را به پلیس گزارش داد.

با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع و با صدور دستورات محرمانه ای از سوی قاضی اسماعیل عندلیب (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) بی درنگ نیروهای اطلاعات و تجسس کلانتری میرزا کوچک خان مشهد وارد عمل شدند و تحقیقات خود را در محل وقوع جرم آغاز کردند. آن ها در یک عملیات هماهنگ موفق شدند خودروی ریو را شناسایی و «متین» را در حالی دستگیر کنند که قصد داشت دختر مذکور را از خودرو پیاده کند.

با دستگیری «متین» این پرونده وارد مرحله جدیدی شد و چهار عضو دیگر این باند نیز در عملیات های جداگانه دستگیر شدند. «متین» (جوان 20 ساله) در بازجویی ها گفت: پدرم منزلی را که در مشهد داشتیم به پدر «م» (دختر 18 ساله) اجاره داد و من شماره تلفن او را از روی قولنامه بنگاه املاک (اجاره نامه) یادداشت کردم و قصد داشتم با آن دختر ارتباط برقرار کنم اما وقتی با مخالفت دختر روبه رو شدم برای دیدن او به مشهد آمدم که در بین راه دو نفر از دوستانم را نیز سوار کردم و گفتم که قصد دارم دختری را ببینم!

وقتی «م» را به زور سوار خودرو می کردم او جیغ می کشید و فریاد می زد! اما هوا و هوس جلوی چشمان مرا گرفته بود و به فریادهایش توجهی نداشتم تا این که با یک جوان 27 ساله چوپان هماهنگ کردیم و «م» را به خانه مجردی او در بیابان های اطراف سیدی بردیم.

همراهانم با دیگر دوستانشان هم تماس گرفتند که شش نفر شدیم! و آن دختر را تا صبح مورد آزار و اذیت قرار دادیم. صبح روز بعد هم او را تهدید کردیم که اگر ماجرا را برای کسی بازگو کند بلای بدتری به سرش می آوریم! به همین خاطر او را به محله خودشان آوردم که توسط پلیس دستگیر شدم!

برخورد قاطع دستگاه قضایی خراسان رضوی با جرایم خاص، موجب شد تا این پرونده به صورت ویژه در دستور کار شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی قرار گیرد. بنابراین به دستور قاضی اسماعیل شاکر (رئیس شعبه سوم دادگاه کیفری یک) تحقیقات ویژه ای برای ریشه یابی ماجرای «خانه وحشت» آغاز شد و این پرونده برای پیگیری در اختیار کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی قرار گرفت.

این گزارش حاکی است، اتهامات آدم ربایی و تهدید نیز با نظارت مستقیم قاضی عندلیب در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در حال رسیدگی است تا با تکمیل تحقیقات محاکمه شیاطین کثیف آغاز شود. شایان ذکر است، رصدهای اطلاعاتی برای دستگیری یکی از متهمان فراری این پرونده ادامه دارد.

منبع: روزنامه خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 23
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 2
 • 1 IR ۱۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
  19 3
  اگه من قاضی بودم هر 6 نفر را اعدام میکردم
  • ابراهیمی IR ۱۵:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
   11 3
   اگه من قاضی بودم میدادم چندتا حیوون بدرنشون تا بفهمن دریده شدن چه حالی داره. اعدام براشون خیلی کمه.
 • IR ۱۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
  13 2
  بی شرف ها
 • IR ۱۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
  13 2
  1 - باز هم مشهد - اونجا چه خبره 2 - چرا مردمی که شاهد آدم ربایی بودند برای کمک به دختره نرفتند و یا حداقل به پلیس خبر ندادند و پدرش بعد از چند ساعت بعد از متوجه شدن از غیبت دختر خبر داد؟ شاید این بلا سر دختر نمی آمد 3 - چه اقدام قاطعی انجام شده که اینهمه جنایت در مشهد اتفاق می افتد؟ 4 - پسره شماره پدر دختره رو داشته ، شماره دختره رو چجوری بدست آورده؟
  • IR ۱۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
   3 1
   درسته اقدام قاطعی ظاهرا صورت نمی گیره. درباره فساد هم بحث همینه. فقط دادگاه ها رو نشون میدن ولی از نشان دادن مجازات و اعدام خبری نیست
 • ملت ایران IR ۱۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
  13 2
  هر شش تا رو همون خیابون اعدام کنن بی پدرها !!!!
  • IR ۱۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
   0 0
   می کنن؟ بعیده
 • IR ۱۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
  11 1
  حیوانات پست ، همگی اعدام بشن
 • IR ۱۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
  13 4
  اقا من برای شما بهترین درمان برای این موضوعات ناموسی رو دارم تمامی این شش نفر رو وسط شهر لخت می کنیم همه رو مقطع النفس می کنیم و میزاریم اینقدر خون ازشون بره که بمیرن اونوقت میخوام ببینم کی جرات کثافت کاری داره
  • ناظر IR ۱۵:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
   5 0
   منظورت همون مقطوع النسل هست انشاله دیگه !
  • IR ۱۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
   0 1
   راه حل همینه ولی نمیدونم چراکاری انجام نمیدن
 • IR ۱۴:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
  3 1
  چرا بعضی از شما مردها اینطوری هستید ؟! خب
  • لیلا IR ۲۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
   1 0
   چرا بعضی از شما زنا این چنین ساپورتی و...... هستید
  • IR ۱۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۱
   0 0
   نتیجه پیروی کردن از غرب وحیوانات وحشی وعریان شدن زنان که فقط حاضرند در شهر بچرخند وبرچیده شدن امر به معروف والبته...
 • IR ۱۶:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
  2 0
  ماشاالله به مشهد!!
 • حسين DE ۱۷:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
  1 3
  ما را چه شده است ؟
 • IR ۲۱:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
  1 2
  ارقاضی محترم پروتده های این فاسدان درخواست اشد مجازات وبه دار اوبخته شوند تا درس عبرتی برای ادم ربایان ومفسدان بی خانواده باشد که این جتین فرزندان کثیفی تحویل جامعه میدهند ننگ برچنین خانواده هایی--
 • IR ۱۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
  2 14
  یه بار یه طرحی رو ازمایش کنید ببینید جواب میده یا نه 10 نفر از وحشی ترین اراذل را انتخاب کنید وبه انان شغل دولتی داده و انان را استخدام رسمی کنید بعد ببینید چند نفر از انان دست به اقدام مجرمانه میزنند چند نفر تشکیل خانواده میدهند بالاخره همه جوانها که بچه پیغمبر نیستند وقتی نیازهای بشر تامین نشود خوی حیوانی به سراغ ان میرود شما خودت دو رو غذا نخور ببین چی به سرت میاد
 • IR ۲۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
  1 2
  دم مردها گرم
 • IR ۲۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
  1 3
  زن هارا اعدام کنید
 • IR ۲۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
  2 0
  ننگ بشریتند چنین افرادی خدا از روی زمین نیست ونابودتان کند
 • IR ۲۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
  0 0
  ترحم بر پانگ تیز دندان ستم کاری بود بر گوسفندان در مورد تجاوز گروگانگیری قمه کشیبه هیچ وجه گذشت نکنید
 • ابراهیمی IR ۰۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
  0 0
  این حیوانهارو در مله عام مجازات کنید تا درس عبرتی بشه دیگر جوانها طناب دار مله عام

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس