کد خبر 1089431
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۳
سخنگوی فدراسیون فوتبال: فیفا نپذیرفته که نهاد عمومی غیردولتی باشیم

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: متأسفانه برخی دایه مهربان‌تر از مادر شده‌اند و به هر لطایف الحیلی دنبال صدمه زدن به منافع ملی هستند.

به گزارش مشرق، امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: در روزهای حساس و سرنوشت‌سازی که در آن قرار داریم، متأسفانه برخی دایه مهربان‌تر از مادر شده‌اند و به هر لطایف الحیلی دنبال صدمه زدن به منافع ملی هستند. شاید ساده‌ترین راه همین باشد که با نقل برخی موضوعات غیرواقعی آن هم خارج از گود فضا را مکدر کنند و بعد در پس هر رخدادی ژست پیروزمندانه بگیرند، اما قطعاً نمی‌توانند مردم را فریب بدهند، زیرا این حرکات قدیمی شده است.

بیشتر بخوانید:

درخواست مهلت فدراسیون فوتبال ایران از فیفا

وی افزود: واقعیت این است که فدراسیون فوتبال در ماه‌های اخیر تلاش گسترده‌ای را در مکاتبات، جلسات ویدیویی و مذاکرات متعدد داشته است تا مباحث موردنظر فیفا در پیش‌نویس اساسنامه جدید اعمال شود. سعی فدراسیون فوتبال در همه این مدت تعامل با نهاد بالادستی بین‌المللی و همچنین تأکید بر تبعیت از قوانین داخلی بود و در این مدت وزارت محترم ورزش و جوانان هم نهایت همکاری، همراهی و تعامل را در این چارچوب با فوتبال کشور داشته است.

سخنگوی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: تا به امروز فیفا در اساسنامه پیشنهادی این را که فدراسیون فوتبال کشورمان یک نهاد عمومی غیردولتی باشد، نپذیرفته است. با این وجود تلاش فدراسیون فوتبال در این باره ادامه خواهد داشت.

منبع: فدراسیون فوتبال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس