کد خبر 1089137
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵
قتل نمایه

مرد عصبانی که مزاحم اینستاگرامی همسرش را به قتل رسانده بود در جلسه محاکمه منکر قتل شد.

به گزارش مشرق، رسیدگی به این پرونده از دی سال 97 با قتل مردی جوان در یکی از خیابان‌های پایتخت آغاز شد. شاهدان ماجرا به پلیس اظهار داشتند که مقتول در حال فرار از دست یک مرد جوان بوده اما ناگهان به زمین می‌افتد و مردی که در تعقیب او بود با چاقو وی را به قتل رساند.

در ادامه این ماجرا متهم که یکی از اهالی همان محل بود شناسایی و دستگیر شد.

بیشتر بخوانید:

وی انگیزه خود را از این درگیری مرگبار مزاحمت مقتول برای همسرش عنوان کرد. بدین ترتیب متهم با صدور کیفرخواست روانه زندان شد تا اینکه صبح دیروز وی برای محاکمه به شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران منتقل شد.

در ابتدای جلسه مادر مقتول در حالی که برای قاتل پسرش درخواست قصاص داشت؛ گفت: من دو پسر داشتم که حالا هردو را از دست داده‌ام و شوهرم نیز بعد از مرگ پسرم دق کرد و مرد. به همین خاطر من از قصاص متهم چشم پوشی نمی‌کنم. همچنین دو خواهر مقتول نیز که بعد از مرگ پدرشان به‌عنوان اولیای دم برادرشان محسوب می‌شدند خواهان قصاص قاتل برادرشان شدند.

سپس متهم در جایگاه ایستاد و در حالی که منکر ارتکاب قتل بود، گفت: این مرد برای همسرم مزاحمت ایجاد کرده بود، حدود دو سال قبل  یک روز همسرم گفت زنی در اینستاگرام با او طرح دوستی ریخته و بعد از مدتی که با هم صمیمی شده‌اند ناگهان او پیام‌های تهدید آمیزی برایش فرستاده و گفته اگر برایم پول واریز نکنی عکس‌های خصوصی ات را منتشر می‌کنم. بعد هم همسرم عکسی را که آن زن برایش فرستاده بود به من نشان داد.

عکس همسرم کنار مادرش بود و لباس پوشیده‌ای هم بر تن داشت به همین خاطر به او گفتم نگران نباش این عکس مشکلی ندارد که با انتشارش کسی بخواهد از اتو اخاذی کند. مدتی که گذشت همسرم ناراحت و مضطرب به من گفت این زن ناشناس دست از تهدید من برنمی‌دارد و می‌گوید اگر برایش پول واریز نکنم مقابل در خانه می‌آید و آبرویم را می‌برد.

من هم گفتم بگو بیاید ببینم حرف حسابش چیست؟ بعد هم به تلفن او زنگ زدم اما از شنیدن صدایش بسیار متعجب شدم چرا که وی مرد بود و در تمام این مدت با مشخصات و عکس یک زن در صفحه اینستاگرام با همسرم طرح دوستی ریخته بود.

روز حادثه وقتی این مرد به مقابل خانه ما آمد همسرم بیرون رفت تا علت این رفتار او را بپرسد که ناگهان وی شروع به سروصدا و آبروریزی کرد. من هم عصبانی شدم و جلوی در رفتم و با او درگیر شدم. در همین موقع او پا به فرار گذاشت من هم تعقیبش کردم تا گوشی تلفن همراهش را بگیرم و او را تحویل پلیس بدهم اما موقع فرار او مقابل یک مغازه جگرکی زمین خورد. صاحب مغازه که مرا می‌شناخت به طرف من آمد و یک چاقو به من داد تا از خودم دفاع کنم اما من یک ضربه به پا و یک ضربه هم به بازویش زدم اما ضربه‌ای که به پهلویش خورده کشنده بوده که من آن را نزدم و به همین خاطر هم می‌گویم که من قاتل نیستم.

در ادامه همسر این مرد در جایگاه ایستاد و گفت: این مرد با یک صفحه جعلی و مشخصات یک زن با من طرح دوستی ریخت و مدام هم با من درباره مسائل زنانه صحبت می‌کرد من هرگز تصورش را هم نمی‌کردم او مرد باشد. البته وقتی او را مقابل خانه‌مان دیدم بلافاصله شناختمش چون همسایه کوچه رو به رویی ما بود و من نمی‌دانم هدفش از چنین کاری چه بود؟ فقط بعد از مدتی که با هم در فضای مجازی حرف می‌زدیم ناگهان شروع به تهدید و اخاذی کرد.

بدین ترتیب قضات شعبه هشتم دادگاه کیفری برای تصمیم‌گیری در این پرونده وارد شور شدند.

منبع: روزنامه ایران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 16
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 3
 • IR ۰۹:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  23 5
  همیشه پای یک زن در میان است
  • IR ۱۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
   5 10
   شات آپ
 • IR ۱۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  50 2
  مرتیکه ی گوربه گور شده بهتر که به درک واصل شد!!!
  • پیش داوری BE ۱۶:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
   8 0
   شما مریضی؛ وقت کردی برو دکتر. اگر قاضی میشدی چی میشد ؟ یک طرف داستان را برای توجیه یک قتل شنیدی برای خودت حکم صادر میکنی. از کجا معلوم که داستان این خانم حقیقت داره؟ عکس های خصوصی گواه این نظرم هست از قدیم گفتن کسی را که حساب پاک هست از محاسبه چه باک .
  • محمد IR ۲۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
   1 0
   تونظر نده مغز فندقی!!!!
 • علی IR ۱۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  14 4
  خیلی داستان مسخره ای سر هم کردی عامو
 • IR ۱۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  27 3
  مادر مقتول نمیگه پسرم چه شکری خورده تربیتش غلط بوده افتاده دنبال قصاص
  • IR ۱۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
   3 11
   خوب کاری میکنه
 • IR ۱۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  19 5
  میتونست ازش شکایت کنه نه اینکه با چاقو اونو بکشه
  • IR ۱۶:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
   4 0
   شکایت کنه که چی بشه ماشینم گذاشته بودم تعمیرگاه چند نفر مست اومدن دعوا شون شده زدن ماشینم داغون کردن تازه زندانی هم بودن اومده بودن مرخصی دستم هم جایی بند نیست
 • IR ۱۵:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  7 0
  به نظرمن با هیچ ناشناسی چه زن وچه مردنباید صحبت کرداگر هم کسی مزاحم میشود بهترین راه بستن همراهاست واگر ادامه داشت شکایت
 • IR ۱۵:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  3 0
  باز هم پای یک پیامرسان خارجی وسط است
 • IR ۱۵:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  5 0
  عجب تراژدی شد ..! جگرکی چاقو داده به یه فرد عصبانی، طرف مرد بوده خودش رو زن جا زده، مرد تنبونش جنبیده، زن در حسادت، چاقو، فحش، درگیری... انتظار چه رویدادی رو میشه داشت؟
 • IR ۱۷:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  7 1
  زنه چرا عکس هاش تو فضای مجازی در اختیار شخص غریبه گذاشته؟ تقصیر زنه هست.
 • IR ۲۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
  1 0
  قتل حقش بوده ....
 • IR ۱۱:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
  0 0
  آیا نشر زندگی خصوصی دیگران اخلاقیه؟ الان اینا غیبت محسوب نمیشه؟

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس