منیعی‌: برخی انتقادات‌ از مجیدی بوی تسویه حساب شخصی می‌دهد

پیشکسوت استقلال گفت: برخی از انتقادات که نسبت به فرهاد مجیدی می‌شود عادلانه نیست و متاسفانه بوی تسویه حساب شخصی از آن می‌آید.

به گزارش مشرق،‌ «میثم منیعی‌» اظهار داشت: برخی از انتقادات که نسبت به فرهاد مجیدی می‌شود عادلانه نیست و متاسفانه بوی تسویه حساب شخصی از آن می‌آید.

وی افزود: این درست که استقلال در بازی مقابل فولاد خوزستان عملکرد چندان خوبی را به اجرا نگذاشت اما نباید از اشتباهات داور به سادگی گذشت.

بیشتر بخوانید:

مجیدی برای ادعایش باید مدرک داشته باشد

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: بحث حمایت از فرهاد مجیدی نیست و شاید من هم نسبت به برخی اقدامات او انتقاد داشته باشم اما سعی می کنم این انتقادات را به جای اینکه در فضای رسانه‌ای مطرح کنم به اطلاع خودش برسانم.

منیعی‌ تصریح کرد: برخی از انتقادات بازیکنان اسبق استقلال عجیب است، آنها خودشان فوتبال بازی کرده‌اند و به خوبی می‌دانند یک داور ممکن است با چند سوت اشتباه روان یک بازیکن را به هم بریزد.

وی تاکید کرد: اگر پیشکسوتان استقلال واقعا دلشان برای این تیم می‌سوزد بیایند از پیامک‌هایی حرف بزنند که شب بازی به سرمربی استقلال فرستاده شد و خواهان این آن باشند کمیته اخلاق و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به آن رسیدگی کند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: الان وقت حمایت از استقلال است و هر کس که بخواهد آرامش این تیم را به هم بزند استقلالی نیست.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس