درخواست پیشکسوتان از گل‌محمدی/ پروین خواستار مبارزه با فساد شد

پیشکسوتان فوتبال ایران در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران خواستار پاک کردن فوتبال این استان از دست دلالان و افراد فاسد شدند.

به گزارش مشرق، درحالی که مهلت ثبت نام برای حضور در انتخابات ریاست هیات فوتبال استان تهران امروز یکشنبه به پایان می رسد، سه پیشکسوت مطرح و شناخته شده فوتبال ایران در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران خواستار توجه ویژه به این بخش شدند.

علی پروین، بیژن ذوالفقارنسب و حسن روشن روز شنبه به دیدار رضا گل محمدی رفتند و ساعتی را با وی در مورد مشکلاتی که در فوتبال تهران وجود دارد صحبت کردند. این پیشکسوتان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که سالها در فوتبال تهران بازی و مربیگری کرده اند از مدیرکل ورزش استان خواستند با فساد و دلالی در فوتبال تهران برخورد کنند. 

پروین در این دیدار تاکید کرد همه پیشکسوتان و دلسوزان فوتبال خواستار پاک شدن این رشته از دست دلالان و افراد فاسد هستند و در این راستا همه پیشکسوتان از برنامه های گل محمدی برای رسیدن به این هدف حمایت خواهند کرد. 

فوتبال تهران سالهاست با رکورد عجیبی مواجه شده و دلالان و افراد فاسد با شرط بندی و اقدامات دیگر در این استان جولان می دهند. مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران هم در این دیدار قول داد تمام تلاشش را برای بهبود شرایط فوتبال تهران انجام دهد و از پیشکسوتان هم کمک بگیرد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس