طرح تمیم، تسهیل‌گر دسترسی به کتاب‌های برگزیده حوزه کودک

کتاب‌های برگزیده ناشران فعال حوزه کودک در قالب طرح تمیم به کتابخانه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان ارسال می‌شود.

به گزارش مشرق، کتاب‌های برگزیده ناشران فعال حوزه کودک در قالب طرح تمیم به کتابخانه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان ارسال می‌شود.

در قالب طرح تمیم، طرح تامین محتوای یکپارچه مراکز کانون پرورش فکری کودک و نوجوان، کتاب‌های حوزه خردسال، کودک و ‌نوجوان که منتخبی از کتاب‌های ناشران مختلف است از سوی کارشناسان کتاب کودک و نوجوان کانون به عنوان کتاب‌های مناسب این حوزه انتخاب و در اختیار کتابخانه‌ها و مراکز فرهنگی هنری کانون قرار می‌گیرد.

در آستانه بازگشایی مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و به منظور تجهیز و به‌روز شدن مجموعه کتاب‌های مراکز فرهنگی هنری کانون، برای نخستین بار پس از حدود یک دهه وقفه، کتاب‌های برگزیده ناشران فعال حوزه کودک به کتاب‌خانه‌های کانون در سراسر کشور ارسال می‌شود.

در طرح تمیم که از این پس به شکل فصلی استمرار خواهد داشت مجموعه‌ای از کتاب‌های تولید شده در کانون، اسباب‌بازی، سرگرمی و نشریات کانونی نیز به همراه کتاب‌های برگزیده شده در هر فصل به مراکز ارسال می‌شود.

گفتنی است طرح جدید تمیم به منظور حمایت از تولید کتاب حوزه کودک و نوجوان و پاسخ به نیاز مخاطبان کتابخانه‌های کانون پرورش فکری از بهار سال ۹۹ آغاز شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس