روحانی نمایه

سخنان رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه «وعده‌هایی که در سال 95 دادم برای شرایط آن زمان بودند، با واکنش گسترده کاربران در فضای مجازی مواجه شده است.

به گزارش مشرق، کیهان در ویژه های خود نوشت:

جهان‌نیوز، اظهارات روحانی را به نظرسنجی مخاطبان خود گذاشته است؛ که بخشی از این نظرات را می‌خوانید:

- درستش اینه؛

روحانی: وعده‌هایی که من در سال 95 دادم، برای رای آوردن بود.

- خوش‌خیالی و ساده‌اندیشی و اعتماد به وعده‌های پوچ دشمن که تدبیر نیست. کسی که شعار تدبیر می‌دهد اگر دروغ و عوام‌فریبی نباشد باید تمام شرایط را در نظر بگیرد و بعد وعده دهد.

- زیباکلام: روحانی حتی یک وعده خود را عملی نکرده است.

- ظریف: قبل از برجام از الان بیشتر نفت می‌فروختیم.

- آن کسانی که می‌گفتن امضاء جان کری تضمین است!!!! باید در مورد شکست برجام پاسخگو باشند.

- اعتماد بی‌چون و چرا به غرب و گره زدن حل مشکلات کشور به نتیجه مذاکرات موجب غرور و سرمستی کاذب گردید و همین موضوع باعث شد که وعده‌های داده شده، توخالی باشد.

- بعد از روحانی همه به خودشون امیدوار شدند که می‌تونند رئیس‌جمهور بشند و کشور رو بهتر اداره کنند، روحانی امید را در دل همه زنده کرد.

- واقعا استاد هستن ایشون در زمینه بازی با افکار عمومی، دلار و سکه رکورد تاریخ ایران رو زده بعد این داره میگه سال 95 فلان و بسار...

- باید به ایشان گفت: پس آرایی که مردم هم به شما دادند برای همان زمان بود و الان اعتبار ندارند و شما دیگر نمی‌توانید رئیس‌جمهور باشید.

- اگر وعده‌ها پس از سالی بی‌اعتبار می‌شود رای مردم هم پس از سالی باید بی‌اعتبار و رئیس‌جمهور به کنار گذاشته شود!

- خب بفرمایید چند درصد از وعده‌هایتان عملی شد؟ آیا نباید کمی از وعده‌هایتان عملی می‌شد.

- وعده‌هایی که عملی شد: دلار 20 تومن، مسکن نجومی، بیکاری اصلا نداریم، فقر ریشه‌کن شده، حیف و میل اموال دولتی ابدا، ترویج بی‌بندوباری هیچ، هنوز هم جمعه نشده از این مطالب مطلع شویم!!

- باید به جنابشان گفت، آن عده هم که به شما رای دادند رای‌شان بر اساس شرایط آن زمان بود؛ حالا که آن وعده‌ها محقق نشده، لطف کرده خودتان جلوی ادامه خسارت‌بار هر روزه این دولت را بگیرید.

- آخه عزیز شرایط الان هم حاصل تدبیر شماست.

- یکی از جملات تامل‌برانگیز و خسارت‌بار و کشورافکن تاریخ ایران از زبان وزیر خارجه شما این است: امضای دشمن (کری) تضمین است.

- اگر این‌طوری باشه که گفتن پس کجا رفت تدبیر؟ کجا رفت امید؟ کلید همه‌کاره چه شد؟

- خودت بگو به چی دولتت دل‌خوش کنیم، خودت بگو.

سخنان اخیر روحانی در حالی است که لعیا جنیدی معاون حقوقی رئیس‌جمهور خرداد سال گذشته در اظهاراتی عجیب و در پاسخ اعتراض‌ها به وعده‌های توخالی دولت گفته بود: شما انتخابات بدون وعده در دنیا سراغ دارید؟ آن‌وقت دیگر انتخابات نمی‌شود! مگر می‌شود بگویی در انتخابات شرکت می‌کنم اما کار خاصی نمی‌توانم انجام بدهم؟!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 9
 • IR ۱۱:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
  9 0
  شما به شوخی و تقابل رسانه ای بگذرانید اما بدانید که اگر اقدام عاحلی در صدور رای عدم کفایت صادر نشود ممکن است دیگر دیر شده باشد!
  • FR ۱۴:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
   0 0
   خیلی ها منتظر این هستند چه در داخل چه در خارج .... ولی بصیرت در نظام جمهوری اسلامی بالاتر از این است
 • IR ۱۴:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
  1 0
  عقل انسانها برای آیندهنگری است نه نان بهنرخ روز خوردن
 • محمدی پور IR ۲۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
  0 0
  سلام علیکم: در بهمن سال 92 به مسئولین اقتصادی گفته شد که شما برا ی رشد اقتصادی کشور نیامدید.نه تنها نمی توانید وضع موجود را حفظ کنید بلکه وضع را بدتر هم میکنید.متاسفانه این حرف را قبول نداشت