ورود قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) به اجرای پروژه‌های بیمارستانی / اتخاذ راه‌حل‌های مناسب ‌برای رفع مشکل کمبود تخت

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) از اجرای طرح‌های بیمارستانی توسط این قرارگاه در رشت خبر داد و گفت: تکمیل بیمارستان‌های نیمه‌کاره گیلان در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش مشرق، سعید محمد صبح امروز در حاشیه بازدید از بیمارستان پورسینای رشت با بیان اینکه کمبود تخت‌های بیمارستانی یکی از معضلات کشور است اظهار داشت: میزان تخت بیمارستانی در کشور ما نسبت به متوسط جهانی بسیار پایین‌تر است و این نقیصه در دوران بحران کرونا خود را بیش از پیش نشان داد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با اشاره به اینکه یکی از معضلات استان گیلان نبود تخت بیمارستانی کافی در مراکز درمانی است، گفت: از تلاش‌های مسئولان استانی و همچنین کادر بهداشت و درمان برای تلاش‌ها و پیگیری‌هایی که برای کنترل ویروس کرونا کردند قدردانی می‌کنیم زیرا گیلان یکی از استان‌های موفق در زمینه کنترل این ویروس است.

بیشتر بخوانید

بدهی 50هزار میلیارد تومانی دولت به قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء

وی از اتخاذ راه‌حل‌های مناسب جهت رفع مشکل کمبود تخت بیمارستانی در مراکز درمانی خبر داد و تصریح کرد: مقرر شد برای حل این مشکل قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در پروژه‌های بیمارستانی ورود کند و حجم زیادی از فعالیت‌ها را برعهده گیرد لذا تکمیل بیمارستان‌های نیمه‌کاره را در دستور کار داریم.

محمد در تشریح اقدامات قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) جهت تکمیل پروژه‌های بیمارستانی در استان گیلان اظهار داشت: قرار شد چند طرح بیمارستانی توسعه‌ای را در بیمارستان‌های رازی و پورسینای رشت به‌صورت تهاتر با املاک انجام دهیم.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با اشاره به اینکه اقدامات مربوط به طرح‌های بیمارستانی توسعه‌ای باید ابتدا طراحی شود، خاطرنشان کرد: قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) در اکثر استان‌های کشور طرح‌های خوبی را در دست ساخت و طراحی دارد و ظرف 2 یا 3 سال آینده وضعیت بیمارستان‌های کشور از حیث تخت‌های بیمارستانی بهبود پیدا می‌کند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس