۸۸۶/ شهید مختار کرمى: به جبهه رفتم تا حق را یاری کنم

شهید مختار کرمی در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است: من به جبهه رفتم و به فرمان رهبر عزیزم خمینی بت‌شکن لبیک گفتم، به جبهه رفتم که شربت شهادت بنوشم و حق را یاری دهم و درس عاشقانه بیاموزم و به دیگران یاد دهم.

به گزارش مشرق، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید مختار کرمی:

بسمه تعالی

با درود و سلام بر آقا امام زمان(عج) دوازدهمین کوکب درخشنده اسلام و سلام و درود بر نایب بر حقش امام خمینی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران و نور چشم مردم شهیدپرور انقلاب اسلامی ایران و سلام بر شهیدان به خون آشفته و به خون غلتیده و گلگون‌کفنان اسلام و سلام و درود من  بر رزمندگان که روز به روز حماسه می‌آفرینند و ضربه‌ای محکم‌تر به قلب دشمن وارد می‌آورند، درود می‌فرستم بر رزمندگانی  که در جبهه‌های حق علیه باطل ستیز می‌کنند و می‌کشند و یا کشته می‌شوند و به‌ هر حال پیروز هستند.

سلام من بر کسانی که هر روز با عشق خمینی عملیات‌های تازه‌ای می‌آفرینند، سلام  بر مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه نبرد حق علیه باطل و سلام و درود من بر امام عزیزم پیر جماران که از خدا برای او طول عمر می‌خواهم.

من به جبهه رفتم و به فرمان رهبر عزیزم خمینی بت‌شکن لبیک گفتم، به جبهه رفتم که شربت شهادت بنوشم و حق را یاری دهم و درس عاشقانه بیاموزم و به دیگران یاد دهم؛ پدر و مادر مرا ببخشید و حلال کنید، اگر شهید شدم خوشحال باشید برای اینکه فرزندتان را در راه دین اسلام و قرآن قربانی دادید، ای پدر و مادر سلام می‌رسانم به شما؛ اگر شهید شدم گریه و زاری مکنید چون با گریه روح شهیدان را در عذاب نگه می‌دارید.

ای مادر! تو باید به تمام مادران شهیدان تسلیت عرض کنی، بهروز جان! برادر عزیزم اولا سلام عرض می‌کنم و ثانیا اگر برادر عزیزت شهید شد سلاحش را بر زمین مگذار، تو باید تقاص خون شهیدان را از کافران بعثی بگیری، برادرانم علی و حسین شما هم نباید ناراحت باشید چون در هر موقع باید از دینمان و قرآنمان و کشورمان دفاع کنیم و خلاصه اگر از برادرتان بدی دیدید حلال کنید.

ای خواهرانم اعظم و اقدس و زهرا و فاطمه شما مثل خواهران امام حسین(ع) شکیبا و صبور باشید مثل زینب(س) و ای پدر و مادر من راستی اگر شهید شدم من هر چه روزه و نماز در عرض سه سال که نخوانده ام بگیرید، سلام بر تمام اقوام و خویشان و آشنایان و دوستان، مرا حلال کنید و سلام  گرم مرا بر امت شهیدپرور برسانید.

سلام من را به رهبرم خمینی عزیز برسانید، اگر شهید شدم سر قبر من دعا و نوحه خوانی کنید و مرا از یاد مبری، دیگر عرضی ندارم خداحافظ شما عزیزان.

 خوشا آنان که با عشق حسینی                            شهادت را پذیرفتند و رفتند
خوشا آنان که با عشق خمینی                               شهادت را پذیرفتند و رفتند

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس