روحانی نمایه

یک سایت حامی دولت از رئیس‌جمهور خواست از لاک کرونا بیرون بیاید!

به گزارش مشرق، روزنامه «کیهان» در ویژه‌های خود نوشت:

عصر ایران ضمن تشکر از دولت بابت مبارزه با کرونا نوشت: یگانه موضوع کشور، کرونا نیست و آقای روحانی هم تنها رئیس عالی ستاد کرونا نیست تا تنها در این‌باره سخن بگوید.

امروز (دیروز) یک ساعت به او گوش فرادادیم تا ببینیم درباره اولین قطعنامه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی علیه ایران از زمان روی کار آمدن روحانی یا مرگ مشکوک قاضی منصوری یا افسارگسیختگی دوباره قیمت ارز چه می‌گوید. روحانی اما از کرونا گفت و از کرونا گفت و از کرونا گفت.

نویسنده می‌افزاید: تکرار هر روزه ملال‌آور شده و سخنان روحانی را کسالت‌بار کرده است.

خاصه اینکه مانند قبل نمی‌ایستد و به صورت نشسته و برای جمع معدودی از مدیران ارشد خود سخن می‌گوید که هرچند به اقتضای کروناست اما کاش پشت تریبون بایستد و به دوربین یا مخاطب نگاه کند و کوتاه و روشن مواردی را بازگوید و وضعیت حال و چشم‌انداز پیش رو را ترسیم کند.

فرد دیگری هم می‌تواند توصیه کند ماسک بزنیم و توی صورت هم عطسه و سرفه نکنیم و دست ندهیم یا دست‌هایمان را بشوییم و در تجمعات شرکت نکنیم و قس‌علی‌هذا یا اصلا برای اینکه وزیر مهار کرونا معرفی کند.

خوب نیست رئیس‌جمهوری یک ساعت حرف بزند و تنها نکته خبری اعلام لغو تعطیلی پنج‌شنبه‌های مدرسه‌ها باشد. لااقل این یکی را به وزیر آموزش و پرورش می‌سپردند تا او هم در کنار انبوهی از حرف‌های تکراری یک حرف تازه بر زبان آورد.

کوتاه و روشن می‌توان گفت: ضمن احترام به ۴ ماه فعالیت مستمر و پرهیز از تعطیلات و استراحت، ضرورت دارد از لاک کرونا بیرون بیاید. کسالت هم مثل کرونا مسری است!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 3
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • SE ۰۸:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  6 0
  این دولت خسته است خسته از برجام، خسته از بیوفایی الیزه و باکینگهام و نامردی کدخداش. دیگ خال شده خود از دروغهای شاخدار برجامش هم دیگر چیزی ندارد که بخورد مردم بدهد. کلاه بزرگ برجام هم که تا مچ پایش آمده نای نفس کشیدن هم ندارد. ولی اگر هیچی بلد نباشد یک چیز را خوب بلد است آنهم مقر معرفی کردن دیگران در بی عرضگیها و خطاهای استراتژیکش و اینکه خود را برای خرداد 1400 آماده کند تا اصحالات دوباره بر سرنوشت کشور و بیت المال چون اختاپوس چمباتمه بزند
 • IR ۰۸:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  1 0
  کاش قانونی وجود داشت که مردم می تونستن رای شون رو پس بگیرن
 • IR ۱۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
  1 0
  بعضی ها انقدر وابسته به دنیا وریاست هستند که به بهانه کرونا از کاخهای انچنانی بیرون نمی ایند که ببیننا در کشور چی خبر است البته یک جمعه ای متوجه می شود دلار 20 هزار تومان گازوییل گران شده مردم با بدبختی و ندانم کاری انهای که در ارزوی امریکا غش کرده اند باید چکار کنند

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس