کد خبر 1084091
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
مهدی در واکنش به طومار 7 باشگاه علیه برگزاری مسابقات: با رعایت پروتکل های بهداشتی لیگ را برگزار می کنیم

سرپرست مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در ورزش و فیفا مسابقات لیگ را برگزار می کنیم.

به گزارش مشرق، سهیل مهدی در مورد طومار منتشر شده ۷ باشگاه و بازیکنان آنها  اظهار داشت: من هم از طریق رسانه ها در جریان این نامه قرار گرفتم. البته با برخی از نفرات این باشگاه ها به صورت تلفنی صحبت کردم که همگی انتشار متن چنین نامه ای را تکذیب کردند.

بیشتر بخوانید:

انصراف ۱۰۰ بازیکن و مربی از لیگ برتر +نامه

وی افزود: در حال حاضر مدیران فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در تلاش هستند که طبق برنامه اعلام شده مسابقات را با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در ورزش کشورمان و همچنین پروتکل بهداشتی فیفا  برگزار کنیم.

سرپرست مسابقات سازمان لیگ تصریح کرد: با هماهنگی با باشگاه های لیگ برتر و هیات های فوتبال تمهیدات لازم از جمله ضدعفونی و گندزدایی رختکن های ورزشگاه ها انجام می گیرد. ضمن اینکه فیفا هم برخی قوانین از جمله ۵ تعویض و دو وقت استراحت برای نوشیدن آب در بین هر نیمه را توصیه کرده که این قوانین هم در ادامه لیگ برتر اجرا خواهد  شد. 

مهدی با اشاره به شرایط حساس مسابقات ملی و باشگاهی در مقدماتی جام جهانی و لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: باشگاه ها و بازیکنان باید آمادگی خود را در لیگ برتر حفظ کنند تا تیم ملی و همچنین ۴ نماینده باشگاهی مان در لیگ قهرمانان با شرایط مناسب تر و بهتری حاضر شوند از سویی دیگر در حال حاضر مسابقات لیگ در کشورهایی مثل اسپانیا، کره جنوبی و آلمان آغاز شده است. از همه مهمتر توصیه مدیران ارشد کشور این است که باید زندگی با این ویروس کرونا را بیاموزیم زیرا مدت ماندگاری این ویروس مشخص نیست. به همین دلیل همه کشور خود را برای زندگی و مقابله اصولی با این ویروس آماده کرده اند.

وی تاکید کرد: مسابقات لیگ برتر طبق برنامه اعلام شده قبلی و براساس تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار خواهد شد و هیچگونه تغییری در شروع مسابقات انجام نخواهد گردید، بنابراین مسئولیت و رعایت پروتکل بهداشتی در مسابقات توسط باشگاه ها باید انجام شود و سازمان لیگ، هیات های فوتبال و فدراسیون پزشکی ورزشی بر این امر نظارت خواهند نمود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس