کد خبر 1083562
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵
وساطت خلیل‌زاده برای حل مشکل استقلال و شرکت آریا برتر؛ قرار صلح یک ماهه برای طرفین

با وساطت اسماعیل خلیل‌زاده، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال، صلح یک ماهه‌ای بین استقلال و شرکت آریا برتر امضاء شد تا طرفین به توافق برسند.

به گزارش مشرق، احمد سعادتمند، مدیرعامل باشگاه استقلال امروز (یکشنبه) در حالی به دادسرای فرهنگ و رسانه مراجعه کرد که برخی‌ها مدعی شده بودند که به دلیل شکایت شرکت آریا برتر، حکم جلب مدیرعامل استقلال صادر شده است، در شرایطی که تنها برگه احضاریه صادر شده بود.

اسماعیل خلیل‌زاده، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال، روز گذشته بین شرکت آریا برتر، باشگاه استقلال و شرکت فولاد متین کارگزار جدید باشگاه، واسطه شد تا جلسه‌ای برگزار شود. در این جلسه سه ساعته که علی‌نژاد، معاون وزیر ورزش و جوانان، سعادتمند و شرکت آریا برتر حضور داشتند، کلیه عملیات انجام شده توسط شرکت آریا برتر برای استقلال در سایت‌ها و سامانه مورد تأیید قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

صحبت جالب مدیرعامل استقلال بعد از خروج از دادسرا

دومین نتیجه‌گیری این بود که مشخص شد شرکت آریا برتر اقدامات زیادی از جمله ترزیق منابع مالی داشته است که آخرین پرداختی از سوی این شرکت مبلغ 9 میلیارد و 700 میلیون تومان است که به تأیید طرفین رسید. بنابراین، باشگاه استقلال پذیرفت که به شرکت آریا برتر بدهکار شده است. در ادامه با وساطت خلیل‌زاده و شخص وزیر ورزش، قرار صلح یک ماهه امضا شد تا باشگاه استقلال و شرکت آریا برتر در این مدت به نتیجه کلی برسند.

از طرفی، به بازپرس پرونده شکایت شرکت مذکور از استقلال، نامه‌ای نوشته شد که ظرف یک ماه از عملیات کیفری جلوگیری شود. قرار است در این یک ماه، سعادتمند و مسئولان شرکت آریا برتر، جلساتی را برگزار کرده و به توافق برسند. شرکت آریا برتر نیز تعهد داده است که در این یک ماه ادعایی نداشته باشد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس