کد خبر 1083080
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
دادرس: در حکم کفاشیان دریافت پول ذکر شده بود/ بحث حضور مسی در ایران توهین به هواداران بود

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: اگر مدیری درباره حضور مسی در ایران صحبت کرده، به هواداران بی احترامی کرده چون همه می‌دانند نمی‌آید.

به گزارش مشرق، مهدی دادرس در پاسخ به این سوال که چرا کسی از حرف‌های فدراسیون فوتبال حساب نمی‌برد، عنوان کرد: مملکتی که اقتصادش بلبشو و دولتی باشد و فقط 20 درصد بخش خصوصی در آن فعال، همین می‌شود. 2 باشگاه بزرگ ما در اختیار وزیر است. تا بخواهند جلوی یک مساله را بگیرند، فشار روی وزارت و سپس فدراسیون وارد می‌شود و همین باعث می‌شود بابت بدهی‌ ها این مباحث مطرح شود.

وی افزود: برای حل این مسائل باید جراحی صورت بگیرد. جراحی نیاز به خون و درد دارد و هر کسی راضی نیست این درد را تحمل کند. وزیر در همه چیز دخالت می‌کند؛ جز مسائل راهگشا.

بیشتر بخوانید:

موضع‌گیری عجیب و اتهامات درودگر به کفاشیان

عضو کمیته استیناف در خصوص اینکه چرا مثلا یک معاون باشگاه مدعی می‌شود پول ها را چه کسی داده و چه کسی گرفته و نباید به بدهی‌ها توجه کرد، خاطرنشان کرد: همه تیم‌ها مشکل دارند ولی زمانی که حسابرسی و نظارت روی آنها نیست، همین می‌شود. وقتی فردی مدیرعامل یک باشگاه می شود، تبدیل به یک برند می‌شود و عکس او را در رسانه‌ها چاپ می‌کنند. وقتی این اتفاقات رخ می‌دهد، آن مدیر با خود می‌گوید بهتر است این دوران را بگذرانم و برود. مبالغی را هم از دوره بعدی پیش‌خور می‌کنم!

دادرس که با رادیو جوان صحبت می‌کرد با اشاره به اینکه یک مدیر در فوتبال ایران مدعی شده مسی را به ایران می‌آورد، گفت: اگر این اظهارات صورت گرفته، شما رسانه‌ها ها باید به او هجوم ببرید که چرا چنین حرفی زده شده است. این صحبت‌ها بی احترامی به هواداران است و نباید به مردم زده شود. مردم می‌دانند مسی به فوتبال ایران نمی آید.

عضو کمیته استیناف درباره شایعه بازگشت کفاشیان به فدراسیون و اینکه توسط کمیته اخلاق محروم شده بود، عنوان کرد: در این پرونده من را بایکوت کردند ولی یک روز با همکارانم در کمیته استیناف در راه قم صحبت می‌کردیم که بحث در این مورد باز شد. گفتم زودتر بحث را تمام کنید و رای را بدهید اما به یکباره بحث کرونا و این مسائل پیش آمد و قضیه به امروز رسید. در حکم کفاشیان آمده پولی گرفته و باید آن را برگرداند.

دادرس در خصوص اینکه آیا وی پول خلافی گرفته بود، یادآور شد: در پرونده او چنین موضوعی آمده بود. خدای ناکرده نمی‌خواهم حرفی بزنم که باعث ناراحتی شود ولی در مورد یک شرکت تایلندی این مسائل مطرح شد. فوتبال آنقدر جاذبه دارد که همه دوست دارند در آن باشند؛ حتی اگر یک مدیر از دوومیدانی بیاید. برای یکسری ها بدنامی بهتر از گمنامی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس